Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από Κωτσόβολο την χτύπησα για λογαριασμό φίλου...

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/184398-sony-kd55xf9005-55

Επεξ/σία από mikele13-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θα πάω να την δω σήμερα γνωρίζω ότι είναι καλύτερη TV σε σχέση με την Samsung QLED Q7FN την οποία θέλω να αγοράσω... Κλείνω ποιο πολύ στην Samsung αλλά θα την δω από κοντά. 

Εάν κάποιο παιδί έχει άποψη με βοηθάει. 

Ευχαριστώ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τσιμπησα και γω απο τοπικο καταστημα με κουρασαν οι μεγαλες αλυσιδες..ο κωτσος οτι ναναι...Μου εκανε δωρο και ο γνωστος την 5ετη εγγυηση...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορώ τι παλεύετε με τους απαράδεκτους στις αλυσίδες και δεν πηγαίνετε να αγοράσετε από την πηγή στα Sony Centers σε Golden και Γλυφάδα.

Επεξ/σία από KrisDs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Maximosb είπε

Καλησπέρα, θα πάω να την δω σήμερα γνωρίζω ότι είναι καλύτερη TV σε σχέση με την Samsung QLED Q7FN την οποία θέλω να αγοράσω... Κλείνω ποιο πολύ στην Samsung αλλά θα την δω από κοντά. 

Εάν κάποιο παιδί έχει άποψη με βοηθάει. 

Ευχαριστώ 

Και γιατί να πάρεις την Samsung ενώ γνωρίζεις ότι η Sony είναι καλύτερη τηλεόραση και σε χαμηλότερη τιμή? 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, music_lover είπε

Και γιατί να πάρεις την Samsung ενώ γνωρίζεις ότι η Sony είναι καλύτερη τηλεόραση και σε χαμηλότερη τιμή? 🤔

Αστο το παιδί να σκεφτεί βρε, θα χουν τελειώσει μέχρι τότε και μετά δε θα βρίσκεται σε δίλημμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Αστο το παιδί να σκεφτεί βρε, θα χουν τελειώσει μέχρι τότε και μετά δε θα βρίσκεται σε δίλημμα. 

Πάτρα που είμαι υπάρχουν tv αρκετές απλά θέλω να δω το πλαίσιο της ως ποιότητα κατασκευής για τον χώρο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις την πηραμε σημερα απο public. Αμεση επιστροφη μεσω yellows 199€ Οποτε η tv κοστισε 800€ μαζι με την 5ετη εγγυηση. Δηλαδη 250€ φτηνοτερα απο τις αλλες αλυσιδες. Ο τριτος στην σειρα στο Cosmos public για 4 TV που ειχε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, songless_bird said:

Εμεις την πηραμε σημερα απο public. Αμεση επιστροφη μεσω yellows 199€ Οποτε η tv κοστισε 800€ μαζι με την 5ετη εγγυηση. Δηλαδη 250€ φτηνοτερα απο τις αλλες αλυσιδες. Ο τριτος στην σειρα στο Cosmos public για 4 TV που ειχε. 

Που παίρνεις 5ετή εγγύηση με 50 ευρώ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...