Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Sarevok19 είπε

Γιατί κοστίζει τόσο παραπάνω από τις άλλες μάρκες με τις ίδιες ίντσες που παίζουν γυρω στα 380-580? 

Καλύτερη ποιότητα εικόνας με λίγα λόγια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Sarevok19 είπε

Γιατί κοστίζει τόσο παραπάνω από τις άλλες μάρκες με τις ίδιες ίντσες που παίζουν γυρω στα 380-580? 

Γιατι το 1000αρι smart ειναι φτηνοτερο απο το 1000αρι focus? (κοινως αλλες τεχνολογιες πανω/ποιοτητα πανελ/smart Πλατφορμα/υλικα κατασκευης κλπ κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, Iamthagod said:

Ευχαριστώ, θα τους πάρω το πρωί στον Κώτσο τηλ. να τους ρωτήσω αν μπορούν να κάνουν αυτή την προσφορά που ανέφερες στην 65.

Ρώτα και αλλού ακόμα και σε τοπικά καταστήματα με την ίδια τιμή, αν πληρώσεις χωρίς δόσεις είναι πιθανό να σου τη δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cineaste είπε

Ρώτα και αλλού ακόμα και σε τοπικά καταστήματα με την ίδια τιμή, αν πληρώσεις χωρίς δόσεις είναι πιθανό να σου τη δώσουν.

Δυστυχώς τα παζάρια αυτές τις μέρες δεν πιάνουν, όλοι έχουν σιγουράκι τις πωλήσεις οπότε δεν τους νοιάζει! Ακύρωσα τελικά την παραγγελία της 65αρας και σκέφτομαι να πάω προς LG 55SK8100 στα 800, ή 65SK8100 στα 1200. Γενικά έχω πελαγώσει λιγάκι γιατί είμαι ψιλό (χοντρό) άσχετος με τηλεοράσεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το λες και παζάρι την 5ετή εγγύηση, θα έπρεπε να είναι standard σε όλες τις high-end συσκευές! Κανένα LCD μοντέλο της LG δε φτάνει την XF9005, πόσο μάλλον η SK8100.

Επεξ/σία από cineaste
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Iamthagod είπε

Δυστυχώς τα παζάρια αυτές τις μέρες δεν πιάνουν, όλοι έχουν σιγουράκι τις πωλήσεις οπότε δεν τους νοιάζει! Ακύρωσα τελικά την παραγγελία της 65αρας και σκέφτομαι να πάω προς LG 55SK8100 στα 800, ή 65SK8100 στα 1200. Γενικά έχω πελαγώσει λιγάκι γιατί είμαι ψιλό (χοντρό) άσχετος με τηλεοράσεις... 

Κατωτερες τηλεορασεις και οι 2 που ανέφερες απο την 9αρα Sony..τα ips πανελ της LG εχουν ωραία χρώματα και καλές γωνιες θεασης αλλα υστερούν σε αντίθεση=μαύρο (για θέαση σε φωτεινό δωμάτιο no problem) σε σχέση με τα va πανελ. Κέρδισες σε μέγεθος, έχασες σε ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω εχθες παμπλικ συνταγμα και λεω δεν παω να ρωτησω αν υπαρχει κανενα τελευταιο κομματι με την 5ετη εγγυηση (για την xf9005?)Τελικα δεν ειχε!! αλλα μου βρηκε ένα κομματι (ο πωλητης) και πηγα σημερα στο μαρουσι για να την κλεισω.Η πλακα πια είναι όμως?Ο πωλητης που πηγε να μου κοψει το παραστατικο για παω στο ταμειο να δωσω τα λεφτα,μου ανεφερνε ότι η συγκεκριμενη δεν την δινουν λεει με 5 χρονια εγγυηση αλλα μονο με 2.Οπωτε τα 5 ειναι εξτρα.Ρε μεγαλε του λεω με δουλευεις?εχθες την εκλεισα ονομαστικα μαζι με την 5ετη εγγυση που την εδειχνες στο σαιτ.Ε με το που ειπα μετα ακυρο τελικα δεν θα την παρω,μου την περασε κανονικα την επεκταση χωρις επιπλέον χρεωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Iamthagod είπε

Τελικά για Sony πήγαινα, σε LG OLED 55B8PLA κατέληξα, ελπίζω να μην το μετανιώσω.

Πόσο την πήρες; Δεν θα το μετανιώσεις πίστεψε με... εκτός αν εννοείς στις ίντσες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 26ska είπε

Πόσο την πήρες; Δεν θα το μετανιώσεις πίστεψε με... εκτός αν εννοείς στις ίντσες. 

1300 από public με 5 χρόνια εγγύηση φίλε μου. Ακόμα πρέπει να υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρωει η τσεπη μου να αγορασω μια απο τις oled της lg αλλα για μενα ειναι μεγαλο το ρισκο.Τα πιτσιρικια εχουν ανοιχτο τη μιση μερα το  nikelodeon  :( 

Οποτε με βλεπω να  αγοραζω αυτη του τιτλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Iamthagod είπε

1300 από public με 5 χρόνια εγγύηση φίλε μου. Ακόμα πρέπει να υπάρχει.

Μπα δεν είναι ακόμα η ώρα για την τσέπη μου και αυτά που θέλω... Περιμένω 65αρα σε αυτή την τιμή. Σε ένα-δύο χρόνια θα παίξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Iamthagod είπε

Τελικά για Sony πήγαινα, σε LG OLED 55B8PLA κατέληξα, ελπίζω να μην το μετανιώσω.

Και πολυ καλά έκανες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...