Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, DioSemi είπε

Την πήρα και εγώ από κοτσοβολο χτες. Την έστησα έκανα τα install κλπ. Υπάρχει κάπου να δούμε τις προτεινόμενες ρυθμίσεις σε εικόνα κλπ ?

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900f/settings

Εμένα άλλη είναι η απορία μου. Υπάρχει κάποιος τρόπος να απαλλαγούμε από τα άθλια αυτά ποδαράκια εκτός από wall mount;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάρα πολύ καλή τηλεόραση παιδιά, να την χαρείτε!

48 dimming zones για υψηλή αντίθεση του μαύρου, X-Reality PRO 4K για ομαλότητα στην κίνηση, 1000nits φωτεινότητα για άψογο HDR, Android λειτουργικό για εφαρμογές,πολύ καλό εργαλείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

SOS!! Μια ερώτηση γιατι με ενδιαφερει για σημερα!

Ξερουμε αν τα ποδαρακια μπαινουν πιο μεσα; Προσαρμοζονται;

Σε φαση να ειναι στο κεντρο να τα βιδωνεις πιο μεσα

 

http://www.tvtest.pl/sony-55xf9005-pierwsze-wrazenia/

 

Ισχυει αυτο;;

Επεξ/σία από simply88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ σ' αυτό το διλήμμα ήμουν για 65αρα αλλά πήρα την 55.μια χαρά είναι πάντως αυτή η τιμή οπωσδήποτε 5 εγγύηση δεν ξέρεις τι γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναμονή μήπως και βγάλει έως την Παρασκευή yellow επιβράβευση ο κοτσος mm plaisio η καμία δωρεάν πενταετή εγγύηση.το έκανε το public γιατί όχι και οι άλλοι...

Επεξ/σία από kkatsaplias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει και η 65άρα στα 1500 απλά αν ανέβεις τόσο σε τιμή, αρχίζει ο ανταγωνισμός πχ εκεί ξεκινούν οι 55αρες oled που θεωρούνται γενικά καλύτερες τηλεοράσεις.

Value For Money η 55αρα!

Αν κάθεστε σε απόσταση άνω των 3 μέτρων (2.5μ λένε οι ειδικοί για 55αρα αλλά τέσπα) τότε προτιμήστε μια μεγαλύτερη ή πάρτε αυτήν και..φέρτε τον καναπέ πιο κοντά στην tv 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα παραγγελία για την 65αρα... Ήθελα να πάρω την 55αρα με 5ετη αλλά δυστυχώς άργησα... Μήπως δεν αξίζει στα 1630 μαζί με την 5ετη, οπότε να ακυρώσω και να πάω στην 55αρα στα 1120; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cineaste είπε

55αρα ουτε λογος στα 1120, κοίτα να παζαρέψεις δωρεάν 5ετή εγγύηση για την 65αρα στα 1499.

Ευχαριστώ, θα τους πάρω το πρωί στον Κώτσο τηλ. να τους ρωτήσω αν μπορούν να κάνουν αυτή την προσφορά που ανέφερες στην 65.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sarevok19 είπε

Γιατί κοστίζει τόσο παραπάνω από τις άλλες μάρκες με τις ίδιες ίντσες που παίζουν γυρω στα 380-580? 

μεγαλη ιστορια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kkatsaplias είπε

μεγαλη ιστορια...

Φαντάζομαι το 9005 σημαίνει οτι είναι τελευταίας τεχνολογίας σε σχέση με τα 6χχχ ή 7χχχ που βλέπω από samsung και lg?
Έχει να κάνει ο ρυθμός ανανέωσης που έχει ή τα μαύρα? Εγώ θέλω μία μόνο για ταινίες(netflix κυρίως) και δεν είχα ποτέ τηλεόραση στο παρελθόν. Αξίζει να δώσω τόσα λεφτά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...