Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, akishellas1979 είπε

Μαρέσει που εδώ χαιρόμαστε για κάποιες δήθεν Black friday τιμές που στην Αμερική αν τις είχαν θα τους τις φέρναμε στο κεφάλι αλλά ξέχασα εδώ περνούν τρία με τέσσερα χιλιάρικα μισθό κ στο αμερικα 500 με 1000.   Ρε καλά μας κάνουν κ λίγα θα μας κάνουν. Off topic αλλά δεν άντεξα με την κοροϊδία. 

Καλως η κακως δεν ζουμε στην Αμερικη , και οπως λενε και οι Αμερικανοι , work with what you have , not with what you have hope for

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα  την παρελαβα και νιώθω κατενθουσιασμένος με αυτό που βλεπουν τα ματια μου.Τα μαυρα της είναι πολύ  καλα( VA Panel)Ευτυχως που πηγα σε 55αρα.Διοτι από την προηγουμενη σονυ που  ειχα και ηταν 47(η  διαφορα φαινεται στο μέγεθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Σημερα  την παρελαβα και νιώθω κατενθουσιασμένος με αυτό που βλεπουν τα ματια μου.Τα μαυρα της είναι πολύ  καλα( VA Panel)Ευτυχως που πηγα σε 55αρα.Διοτι από την προηγουμενη σονυ που  ειχα και ηταν 47(η  διαφορα φαινεται στο μέγεθος)

Σήμερα παρέλαβα και τη χαζεύω με ανοιχτό το στόμα. Έχω πάθει πλάκα με την εικόνα. Η προηγούμενη τιβι ήταν μια Samsung 37αρα 10ετιας οπότε καταλαβαίνετε.... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, simaras είπε

Σήμερα παρέλαβα και τη χαζεύω με ανοιχτό το στόμα. Έχω πάθει πλάκα με την εικόνα. Η προηγούμενη τιβι ήταν μια Samsung 37αρα 10ετιας οπότε καταλαβαίνετε.... 

Τωρα καθομαι και βλεπω αυτο 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, martin27 είπε

Σε ευχαριστω,εμενα μου βαλανε μονο 5000 ποντους και τωρα προσπαθω να βγαλω ακρη τηλεφωνικος με τα public.

Αν έκανες online την αγορά η απόδοση των πόντων θα γίνει μετά από κάποιες μέρες.

Το γράφει στη σχετική σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lalanis είπε

Αν έκανες online την αγορά η απόδοση των πόντων θα γίνει μετά από κάποιες μέρες.

Το γράφει στη σχετική σελίδα.

Οχι στο καταστημα εγινε.Ακρη ακομα δεν εχω βγαλει.Τους αφησα το τηλ μου και ειπαν θα με καλεσουν αν εχουν νεοτερα.Απο βδομαδα βεβαια θα ξαναεπικοινωνησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, simaras είπε

Σήμερα παρέλαβα και τη χαζεύω με ανοιχτό το στόμα. Έχω πάθει πλάκα με την εικόνα. Η προηγούμενη τιβι ήταν μια Samsung 37αρα 10ετιας οπότε καταλαβαίνετε.... 

Και εγω από  μια σονυ 7ετιας πηγα.Καλοριζικη και καλοδουλευτη φιλε μου

4 ώρες πριν, songless_bird είπε

Τωρα καθομαι και βλεπω αυτο 

Μια ερωτηση.Η τηλεοραση κανει αυτοματος  upgrade  σε 4κ αναλυση στο youtube?Η  απλα ψάχνεις χειροκίνητα από μονος σου 4κ βιντεα  (όπως αυτό που ανεβασες )για να δεις?

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Και εγω από  μια σονυ 7ετιας πηγα.Καλοριζικη και καλοδουλευτη φιλε μου

Μια ερωτηση.Η τηλεοραση κανει αυτοματος  upgrade  σε 4κ αναλυση στο youtube?Η  απλα ψάχνεις χειροκίνητα από μονος σου 4κ βιντεα  (όπως αυτό που ανεβασες )για να δεις?

αν το υποστηρίζει η γραμμή σου κανει αυτόματα το upgrade

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Με 15 που πιανω μεγιστο  το 4κ θα το βλεπω η μπα?

Οριακά είσαι νομίζω. Αν πας στις ρυθμίσεις του βίντεο, έχει τέρμα δεξιά μια επιλογή που σου λέει με πόσο κατεβάζεις, πόσα seconds έχει κάνει buffer και τι ανάλυση/fps βλέπεις αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alex_man είπε

Οριακά είσαι νομίζω. Αν πας στις ρυθμίσεις του βίντεο, έχει τέρμα δεξιά μια επιλογή που σου λέει με πόσο κατεβάζεις, πόσα seconds έχει κάνει buffer και τι ανάλυση/fps βλέπεις αυτή τη στιγμή.

Στις ρυθμισεις του youtube?( στην εφαρμογή δηλαδή?)Η   από την  τηλεοραση μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Στις ρυθμισεις του youtube?( στην εφαρμογή δηλαδή?)Η   από την  τηλεοραση μου?

Την ώρα που παίζει το βίντεο στο youtube app πατάς τις 3 τελίτσες για να δεις τις επιλογές του βίντεο και κάπου έχει επιλογή στατιστικά. Έτσι το κάνω σε android tv box, αλλά λογικά υπάρχει σε όλα τα youtube apps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alex_man είπε

Την ώρα που παίζει το βίντεο στο youtube app πατάς τις 3 τελίτσες για να δεις τις επιλογές του βίντεο και κάπου έχει επιλογή στατιστικά. Έτσι το κάνω σε android tv box, αλλά λογικά υπάρχει σε όλα τα youtube apps

Καταλαβα.Στην εφαρμογή της τηλεόρασης μου δεν βλεπω να την εχει.Και παλί σε ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...