Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία βοήθεια. Ανάμεσα σε αυτή και την OLED της LG ποια αξίζει; Δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις LG, αλλά πώς να αγνοήσεις μία OLED σε αυτή την τιμή; (αν υπάρχει ακόμα βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, Zus είπε

Μία βοήθεια. Ανάμεσα σε αυτή και την OLED της LG ποια αξίζει; Δεν έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις LG, αλλά πώς να αγνοήσεις μία OLED σε αυτή την τιμή; (αν υπάρχει ακόμα βέβαια)

Αξίζουν και οι 2, απλά οι OLED είναι καλύτερες, με έναν ελαφρύ κίνδυνο για burn-in, δεν συμπαθούν τα logos των καναλιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δλδ ρε παιδιά γιατι οι εποχές ειναι δυσκολες αξίζει τα λεφτά της αυτη η συγκεκριμένη τηλεόραση ; Να προχωρήσω ;

Επεξ/σία από kwpap7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kwpap7 είπε

δλδ ρε παιδιά γιατι οι εποχές ειναι δυσκολες αξίζει τα λεφτά της αυτη η συγκεκριμένη τηλεόραση ; Να προχωρήσω ;

τι σε προβληματιζει οτι δεν αξιζει? και βεβαια αξιζει και καλη τιμη εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, panos7 είπε

Σε αυτα τα χρήματα είναι οτι καλυτερο. Εγω έχω Sony OLED. Με LG δεν θα εμπλεκα.

μην ξεχνας οτι η οθονη που φορα η sony oled  ειναι της lg, αυτη εχει το μονοπωλειο μεχρι στιγμης.

Επεξ/σία από manoskost
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ σε ευχαριστώ πολύ.Να πω την αληθεια απο το περυσινό μοντέλο την κοίταζα.Και όλο εβαζα το ψυχολογικό όριο των 1000 για να προχωρήσω.Απλά επειδή και αυτά είναι σημαντικά λεφτά θα ήθελα και μια γνώμη από τους πιο ειδικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manoskost είπε

μην ξεχνας οτι η οθονη που φορα η sony oled  ειναι της lg, αυτη εχει το μονοπωλειο μεχρι στιγμης. 

φυσικα και δεν το ξεχναω αλλα δεν παιζει ρολο μονο το panel

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panos7 είπε

φυσικα και δεν το ξεχναω αλλα δεν παιζει ρολο μονο το panel

εσυ το ξερεις αυτο, αλλοι ομως δεν το ξερουν, οποτε καλο ειναι να το μαθαινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει διαθέσιμη η TV του topic,σε τιμή γύρω στα 800 ευρώ με την επιστροφή από yellows όπως υπήρχε αρχικά από Public,αυτή τη στιγμή;

Βρίσκομαι επαρχία δυστυχώς και η διαθεσιμότητα του Public μόνο για Αθήνα δεν βοηθάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Daywalker Blade 4 είπε

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει διαθέσιμη η TV του topic,σε τιμή γύρω στα 800 ευρώ με την επιστροφή από yellows όπως υπήρχε αρχικά από Public,αυτή τη στιγμή; 

Βρίσκομαι επαρχία δυστυχώς και η διαθεσιμότητα του Public μόνο για Αθήνα δεν βοηθάει. 

Για αν ειμαστε ακριβεις, η τιμη ειναι 999 ευρω...

Τα 200 ευρω πιστωνονται σε yellows στην καρτα σου για μελλοντικες αγορες.

Μονο με τηλ στο public θα μαθεις πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panos7 είπε

Σε αυτα τα χρήματα είναι οτι καλυτερο. Εγω έχω Sony OLED. Με LG δεν θα εμπλεκα.

Οι ανα τον κόσμο reviewers διαφωνούν, οσο και να συμπαθώ την Sony, στις OLED εχει το πάνω χέρι η LG, ελαφρώς. Τωρα μιλάμε για λεπτομέρειες που κανεις δεν καταλάβαινει.

Το κακο με τη Sony είναι πως σου πουλάει το ιδιο προιον ακριβότερα αν και τώρα στην Black Friday έκανε γερές προσφορές πχ η Α8 με την C8 ίδια τιμη, ίσως επέλεγα την Sony λογω καλύτερης επεξεργασίας εικόνας αν και η LG έκανε βελτιώσεις στα φετινά μοντέλα στην αντιμετώπιση του image retention, δικά της τα panel άλλωστε, έχει ενα αβανταζ..

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, music_lover said:

Οι ανα τον κόσμο reviewers διαφωνούν, οσο και να συμπαθώ την Sony, στις OLED εχει το πάνω χέρι η LG, ελαφρώς. Τωρα μιλάμε για λεπτομέρειες που κανεις δεν καταλάβαινει.

Το κακο με τη Sony είναι πως σου πουλάει το ιδιο προιον ακριβότερα αν και τώρα στην Black Friday έκανε γερές προσφορές πχ η Α8 με την C8 ίδια τιμη, ίσως επέλεγα την Sony λογω καλύτερης επεξεργασίας εικόνας αν και η LG έκανε βελτιώσεις στα φετινά μοντέλα στην αντιμετώπιση του image retention, δικά της τα panel άλλωστε, έχει ενα αβανταζ..

Ο επεξεργαστής παίζει ρόλο και η LG έχει τον ίδιο στα μοντέλα από C8 και πάνω. Σε ποιούς reviewers αναφέρεσαι? Βρες μου έναν σοβαρό που να λέει ότι η C8 είναι καλύτερη από τη Sony AF9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει και η δυνατότητα αγοράς από mediamarkt με πιστωτική Εθνικής Τράπεζας. Μόνο για την Παρασκευή 23, δίνει 10% της αξίας αγοράς, σε πόντους go4more. Δηλαδή -100 ευρώ.

https://www.nbg.gr/go4more/#/offers

Επεξ/σία από nikgl
Link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...