Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με μια γρηγορη ματια στον γερμανο εχει βγαλει και μερικες καλες panasonic και toshiba και μερικες πολυ καλες sony.Κατι κανει ο γερμανος οσο αφορα τηλεορασεις

Μόλις τώρα, methismenokotsani είπε

Βλεπε και για την JVC LT55K880 55" αμα κοιτας και για vestel https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/183161-jvc-lt55k880-55  

πολυ μεγαλη απο 32 μεχρι 43 βαρια κοιταω  ειναι για δωματιο και το κρεβατι εχει αποσταση απο τοιχο που θα μπει η τηλεοραση 2 μετρα πανω κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

Με μια γρηγορη ματια στον γερμανο εχει βγαλει και μερικες καλες panasonic και toshiba και μερικες πολυ καλες sony.Κατι κανει ο γερμανος οσο αφορα τηλεορασεις

πολυ μεγαλη απο 32 μεχρι 43 βαρια κοιταω  ειναι για δωματιο και το κρεβατι εχει αποσταση απο τοιχο που θα μπει η τηλεοραση 2 μετρα πανω κατω

Για δωμάτιο γιατί δεν κοιτάς και αυτήν? 

https://www.germanos.gr/product/blaupunkt-led-tv-bla-40133o-40/20320712/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, notist είπε

Για δωμάτιο γιατί δεν κοιτάς και αυτήν? 

https://www.germanos.gr/product/blaupunkt-led-tv-bla-40133o-40/20320712/

την ειδα και αυτην απο γερμανο τις κοιταξα ολες και ειμαι αναμεσα σε 3-4 θελω να ειναι τουλαχιστον full hd να μην ειναι hd ready το 2018 και θα προτιμουσα να ειναι smart για netflix κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, basilisgate13 είπε

την ειδα και αυτην απο γερμανο τις κοιταξα ολες και ειμαι αναμεσα σε 3-4 θελω να ειναι τουλαχιστον full hd να μην ειναι hd ready το 2018 και θα προτιμουσα να ειναι smart για netflix κλπ

Ok. Full hd είναι smart όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

Με μια γρηγορη ματια στον γερμανο εχει βγαλει και μερικες καλες panasonic και toshiba και μερικες πολυ καλες sony.Κατι κανει ο γερμανος οσο αφορα τηλεορασεις

πολυ μεγαλη απο 32 μεχρι 43 βαρια κοιταω  ειναι για δωματιο και το κρεβατι εχει αποσταση απο τοιχο που θα μπει η τηλεοραση 2 μετρα πανω κατω

Aπο το τελος του κρεβατιου εως τον τοιχο εχεις δυο μετρα; Εγω εχω το παλιοτερο μοντελο την JVC LT55K870 και στην ιδια αποσταση που... πες με το επιπλο που την εβαλα επανω πως πηγε (απο το τελος του κρεβατιου και μετα) στο 1,5 μετρο και βλεπω μια χαρα!

Επεξ/σία από methismenokotsani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 2 Toshiba που αναφέρθηκαν πάνω 55v6863 και 49v6863 είναι ίδιες ακριβώς με μόνη διαφορά το μέγεθος;

Η 49άρα σε σχέση με την Hisense του θέματος ξέρει κανείς ποια είναι πιθανότερα καλή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, methismenokotsani είπε

Aπο το τελος του κρεβατιου εως τον τοιχο εχεις δυο μετρα; Εγω εχω το παλιοτερο μοντελο την JVC LT55K870 και στην ιδια αποσταση που... πες με το επιπλο που την εβαλα επανω πως πηγε (απο το τελος του κρεβατιου και μετα) στο 1,5 μετρο και βλεπω μια χαρα!

πανω κατω δεν το μετρισα ακομα αλλα δεν θελω πανω απο 43 δεν θα χωραει κιολας εκει που την θελω . πηγα και την ειδα απο κοντα σε καταστημα γερμανου και η 43 ειναι μια χαρα ,32 πολυ μικρες και 50 πολυ μεγαλες.

Μόλις τώρα, sintalkas είπε

Ρε παιδιά πλήρωσα με πιστωτική eurobank και με πέταξε σε ένα σύστημα της εθνικής ,αλλά ακόμα να μπούμε τα λεφτά στο epistrofi app

οντως αν ξερει καποιος να μας πει ποτε μπαινουν τα λεφτα απο επιστροφη η τι γινεται γιατι κα ιεγω με eurobank λεω να παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνοντας στο skroutz είδα ότι τα μαγαζιά που έχουν και τις 2 Toshiba τις έχουν σχεδόν ίδια τιμή, άντε 10-20€ διαφορά.Στα χαρακτηριστικά φαίνονται ίδιες αλλά η μία είναι 49" η άλλη 55", πώς γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός ότι πήρα τηλέφωνο και το έγραψα νωρίτερα, στο app της eurobank το λέει: 20% επιστροφή για αγορές black Friday στο Γερμανό από 199€ και πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποια πρόταση απο κάποιον που να γνωρίζει απο τηλεοράσεις? επειδή χάλασε η δικιά μου και ψάχνω αυτη την περίοδο ωστόσο λογω ps4 pro θα ήθελα 4k εως 43'' αλλά βλέπω οτι έχει πολλές και θέλω να αξιοποιησω το προγραμμα επιστροφη! Ευχαριστώ προκαταβολικά

Επεξ/σία από dolcegusto04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, notist είπε

Εκτός ότι πήρα τηλέφωνο και το έγραψα νωρίτερα, στο app της eurobank το λέει: 20% επιστροφή για αγορές black Friday στο Γερμανό από 199€ και πάνω. 

ναι αυτο το καταλαβαμε πως γινεται η επιστροφη και ποτε δεν καταλαβαμε

Μόλις τώρα, dolcegusto04 είπε

καποια πρόταση απο κάποιον που να γνωρίζει απο τηλεοράσεις? επειδή χάλασε η δικιά μου και ψάχνω αυτη την περίοδο ωστόσο λογω ps4 pro θα ήθελα 4k εως 43'' αλλά βλέπω οτι έχει πολλές! Ευχαριστώ προκαταβολικά

αν δεν μας πεις ποσο που διαθετεις πως θα σου προτεινουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, basilisgate13 είπε

ναι αυτο το καταλαβαμε πως γινεται η επιστροφη και ποτε δεν καταλαβαμε

αν δεν μας πεις ποσο που διαθετεις πως θα σου προτεινουμε

ναι συγγνωμη! εως 400

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...