Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το 20% €πιστροφή ισχύει στα φυσικά καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ, καθώς και στο www.germanos.gr, εφόσον η αγορά και η εξόφληση πραγματοποιηθεί μέσω του www.germanos.gr, (δεν ισχύει εφόσον η παραγγελία γίνει στο www.germanos.gr και η εξόφληση γίνει σε φυσικό κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, notist είπε

Τώρα μίλησα μαζί τους στο 210 8006000. Συμμετέχουν όλες οι προσφορές black Friday μόνο ηλεκτρονικά,και όχι σε κατάστημα. Η συγκεκριμένη δηλαδή πάει με επιστροφή 20% στα 215,20€.

Αν δεν κανω λαθος ή αναποδα στα ειπαν ή εσυ τα καταλαβες αναποδα.

ΔΕΝ ισχυει για ηλεκτρονικες παραγγελιες με παραλαβη απο καταστημα  (αυτο ξερω εγω) και ισχυει ΜΟΝΟ για απευθειας αγορες απο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, arianosfc είπε

Εδω εχει reviews απο την hinese και δεν ειναι πολυ καλες οι μισες.....

https://www.amazon.co.uk/product-reviews/B07BMZNCJL/ref=acr_dpx_hist_1?ie=UTF8&filterByStar=one_star&showViewpoints=0

Δε φαίνεται ναναι το ίδιο μοντέλο.

 

6 λεπτά πριν, niar71 είπε

Επιστροφη γίνεται και στα καταστήματα ! 
Μολις χτύπησα την Toshiba την 55

Είναι λες ίδια με την 50 με μόνη διαφορά τις ίντσες;Μου φαίνεται πολύ περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Δλδ ρίχνω κανονικά παραγγελία σε ένα κατάστημα και από εκεί πληρώνω με πιστωτική και γίνεται η επιστροφή σωστά ? ( θυμάμαι πέρσι είχα κάτι θέματα με αυτό) 

Απ ότι έχω καταλάβει πρέπει να την πληρώσεις μέσω Ίντερνετ και απλά να παραλάβεις από κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Δλδ ρίχνω κανονικά παραγγελία σε ένα κατάστημα και από εκεί πληρώνω με πιστωτική και γίνεται η επιστροφή σωστά ? ( θυμάμαι πέρσι είχα κάτι θέματα με αυτό) 

ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

ΟΧΙ

Αυτό ήξερα και εγώ για αυτό ρώτησα κι όλας ! αλλά από αυτά που διάβασα και όπως μου τα είπας ,φαινόταν να έχουν κάνει άλματα εμπρός ( είπα και γω , τι έγινε ήρθε ο κόσμος ανάποδα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αν δεν κανω λαθος ή αναποδα στα ειπαν ή εσυ τα καταλαβες αναποδα.

ΔΕΝ ισχυει για ηλεκτρονικες παραγγελιες με παραλαβη απο καταστημα  (αυτο ξερω εγω) και ισχυει ΜΟΝΟ για απευθειας αγορες απο καταστημα.

Α καλά. Έτσι ακριβώς μου είπε μια τύπισσα. Ηλεκτρονική παραγγελία και όχι στο κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 20% €πιστροφή ισχύει στα φυσικά καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ, καθώς και στο www.germanos.gr, εφόσον η αγορά και η εξόφληση πραγματοποιηθεί μέσω του www.germanos.gr, (δεν ισχύει εφόσον η παραγγελία γίνει στο www.germanos.gr και η εξόφληση γίνει σε φυσικό κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ).


Ή πας κατάστημα χωρίς ηλεκτρονική παραγγελία και την αγοράζεις ή κάνεις αγορά από το site και επιλέγεις να στη φέρουν σπίτι ή να την παραλάβεις από κατάστημα ΠΛΗΡΩΜΕΝΗ. 

Αυτο κατάλαβα εγώ.

Επεξ/σία από gadgetlove
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω ξαναψωνίσει από Γερμανό με Επιστροφή, έχετε δύο επιλογές:

1. Παραγγελία από το site και παραλαβή στο σπίτι.

2. Παραγγελία από το κατάστημα και παραλαβή στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

photo2x.png

Προλάβετε όλα τα είδη με σπάνια τιμή, πριν εξαφανιστούν στα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή στο www.germanos.gr και κερδίστε
20% €πιστροφή!
Ισχύει από 20/11 έως και 25/11 για αγορές αξίας από 199€ και άνω με πιστωτικές & χρεωστικές κάρτες Eurobank που συμμετέχουν στο Πρόγραμμα.
Στις υπόλοιπες αγορές σας αξίας κάτω των 199€ κερδίζετε 1% €πιστροφή.
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...