Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, 01jnr είπε

την  πηρα αλλα   δεν βρισκω  το pvr,δεν ξερω  μηπως  δεν εχει τελικα....προσοχη  στους  ενδιαφερομενους!

Πως είναι από εικόνα και γωνία θέασης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, 01jnr είπε

την  πηρα αλλα   δεν βρισκω  το pvr,δεν ξερω  μηπως  δεν εχει τελικα....προσοχη  στους  ενδιαφερομενους!

Πες μας συνάδελφε λίγα πράγματα εικόνα? Την έχω στο καλάθι. Έτοιμος να πατήσω το κουμπί ειμαι λες και θα κάνω εκτόξευση της Νασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή κάποιος ρώτησε παραπάνω : Hisense ,Toshiba και Sharp είναι ουσιαστικά μια εταιρεία ,κάτω από την κινέζικη Hisense. Η Hisense  χρησιμοποιεί τρία είδη  panel (AOC,SAMSUNG ,CHIMEI) με ελαφρά προτίμηση προς VA , αλλά έχει και δικά της .Ήταν παλιά διανομές της TEAC ,αλλά μετά το 2006 αυτονομήθηκε .

JVC , SABA, TELEFUNKEN ,GRUNDIG ,BLAUPUNKT, είναι vestel (Τουρκία) .H vestel βγάζει και άλλες συσκευές χρησιμοποιώντας τα παλιά γνωστά ονόματα  εταιριών ,που οι περισσότερες έχουν πτωχεύσει εδώ και χρόνια. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα αγορά πριν καμία ώρα περίπου την Samsung https://www.germanos.gr/product/samsung-smart-tv-ue50nu7022-uhd-50/20375841/?qitq=b2a5e6f3-8475-4f0f-8d02-4f5c8a2e7ab9&qitp=ba89d7c9-9398-4b56-b9d1-8191b790e479&qitts=1542730275&qitc=germanos&qite=germanosbf2018&qitrt=Safetynet&qith=a186dab9afef29e2addfe8019d7f77d1# 

 

απο φυσικό κατάστημα χωρίς κράτηση από Ίντερνετ κτλπ. Οι πόντοι ακόμα δεν έχουν φανεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Και εγώ ανάμεσα σε Hisense Η50Α6140 (369€), Toshiba 49V6863DG(349€), και F&U FL2D5004UH(349€). Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα. 😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες εχω την εφαρμογη εγκατεστημενη η επιστροφη γινεται αμεσως?

σε τηλεφωνικη επικοινωνια με eurobank μου ειπαν οτι πρεπει να εχω ισοποσο ποσο μεσα στην καρτα (με την επιστροφη) και οτι περιπου σε 15 μερες πιστωνεται η επιστροφη και εχει περιορισμο επιστροφη μεχρι 1000 ευρω ανα ημερολογιακο ετος συνολικα.

υπαρχει καποιος που εκανε αγορα και ειχε αμεσα τα χρηματα της επιστροφης?

σε γερμανο μου ειπαν οτι προφανως και το bf θα συνεχιστει αλλα και η επιστροφη περαν της 25 του μηνα

Επεξ/σία από Mixail-1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, mngplus είπε

Καλησπέρα,

Και εγώ ανάμεσα σε Hisense Η50Α6140 (369€), Toshiba 49V6863DG(349€), και F&U FL2D5004UH(349€). Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα. 😀😀😀

προσωπικα θα διαλεγα hisense λογο va panel (δεν ξερω τι φοραει η τοσιμπα) + οτι διαβαζω θετικα σχολια γενικα για hisense

και επειδη εχω δει απο κοντα την 55 u7a μαρεσε παρα πολυ βεβαια ειναι αλλη σειρα η 7

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gadgetlove είπε

Έκανα αγορά εγώ σήμερα δεν έχουν πιστωθεί ακόμα.

Και εγω το ιδιο,βασικα η συναλλαγη δεν εχει εμφανιστει ουτε στο  eurobank e-banking ακομα,απλως το ποσο ειναι δεσμευμενο,υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...