Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα πάρεις σύνολο προϊόντα πανω από 200ευρω μετράει η επιστροφή ή θες ενα προϊόν πανω απο 200?

 

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Ρε παιδιά πλήρωσα με πιστωτική eurobank και με πέταξε σε ένα σύστημα της εθνικής ,αλλά ακόμα να μπούμε τα λεφτά στο epistrofi app

 

25 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

ναι αυτο το καταλαβαμε πως γινεται η επιστροφη και ποτε δεν καταλαβαμε

 

Σύμφωνα με κάποιο σχόλιο σε άλλη σελίδα (μετά από επικοινωνία που είχε κάποιος με τον Γερμανό), δεν έχει σχέση το ότι εμφανίζει τη σελίδα της Εθνικής και το ποσό της "επιστροφής" θα μπει 2-3 μέρες μετά.

Για περαιτέρω πληροφορίες, ίσως θα ήταν καλύτερα να επικοινωνήσετε με τον Γερμανό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Αμα πάρεις σύνολο προϊόντα πανω από 200ευρω μετράει η επιστροφή ή θες ενα προϊόν πανω απο 200?

Τους πήρα τηλέφωνο. Προιόντα black Friday που συνολικά να κάνουν 199€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, notist είπε

Χτύπησες θηρίο ποιά? 

αυτην την 43αρα πηγα στο μαγαζι ευτυχως ειμαι απο επαρχια και δεν εχει κοσμο και αυριο θα παω να την παρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως σκέφτομαι σοβαρά την περίπτωση της 50αρας Hinense... (Αν και ήθελα 55αρα)

Σε αυτά τα χρήματα δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές αντίστοιχες καλές επιλογές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω ένα προιον για αγορά και μου βγάζει τοποθεσίες στον Χάρτη που μπορώ να την παραλάβω , βάζω πληρωμή με χρεωστική ( και στους όρους λέει ότι δεν ισχύουν άτοκες δόσεις και προγράμματα επιστροφής ?  τι παίζει με αυτό ) πρέπει αναγκαστικά να πάω σε κατάστημα , αυτός  ο Γερμανός έχει κάτι όρους 🤬

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, maxdore217 είπε

Βάζω ένα προιον για αγορά και μου βγάζει τοποθεσίες στον Χάρτη που μπορώ να την παραλάβω , βάζω πληρωμή με χρεωστική ( και στους όρους λέει ότι δεν ισχύουν άτοκες δόσεις και προγράμματα επιστροφής ?  τι παίζει με αυτό ) πρέπει αναγκαστικά να πάω σε κατάστημα , αυτός  ο Γερμανός έχει κάτι όρους 🤬) Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως ισχύει η επιστροφή για ονλαιν πληρωμές με κάρτα eurobank

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ ρίχνω κανονικά παραγγελία σε ένα κατάστημα και από εκεί πληρώνω με πιστωτική και γίνεται η επιστροφή σωστά ? ( θυμάμαι πέρσι είχα κάτι θέματα με αυτό) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...