Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Camal είπε

Επειδή έχω ξαναψωνίσει από Γερμανό με Επιστροφή, έχετε δύο επιλογές:

1. Παραγγελία από το site και παραλαβή στο σπίτι.

2. Παραγγελία από το κατάστημα και παραλαβή στο κατάστημα.

Μπορείς να πληρώσεις online και να παραλαβεις από κατάστημα. Δεν μπορείς να κάνεις κράτηση online και να πληρώσεις στο κατάστημα. Αποτι κατάλαβα θέλουν να πληρώσεις άμεσα είτε online είτε αν πας απευθείας στο κατάστημα κσι διαλέξεις εκεί τι θα πάρεις. 

 

Edit :Μιλάει ξεκάθαρα για εξόφληση, όχι παραλαβή 

Edit2: Το επιβεβαίωσαν τηλεφωνικά 

Επεξ/σία από alex_man
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτησω εσεις που εχετε παρει επιστροφη.

Αυτο το ποσο μπαινει σαν χρηματα-ποντοι για αλλη αγορα σε συνεργαζομενο καταστημα

ή ειναι καθαρα και μπορεις να τα κανεις μεχρι και αναληψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, gadgetlove είπε

Η 49 toshiba τι λέει παιδιά μήπως την έχει κανείς να μας πει γνώμη;

Την πήρα τη συγκεκριμένη το καλοκαίρι στα 390 και είχα γράψει 2 λόγια στο αντίστοιχο θέμα. Την έχω στην κρεβατοκάμαρα στα λιγότερο από 2.5 μέτρα και γενικά δηλώνω υπερ-ευχαριστημένος με την ποιότητα εικόνας και τα χρώματα. Ειδικά το dolby vision στο Netflix μετράει πολύ. Κατά τα άλλα βλέπω και ταινίες 4k από σκληρό κανονικά με HDR και στο PS4 pro βάζω game mode στις ρυθμίσεις εικόνας και δεν παρατηρώ κάποιο input lag.

Στα μικρά αρνητικά της είναι το λίγο αργό μενού και ο μέτριος ήχος αλλά κότσαρα τα ηχειάκια από την προσφορά του public (με την τσάντα μαζί) και βολεύτηκα προς το παρόν. Το σημαντικό είναι όταν την πάρεις να παίξεις λίγο με τις ρυθμίσεις και να βρεις τι σου αρέσει γιατί οι default είναι τρομακτικά μάπα.

Το μόνο που με τρόμαξε λίγο είναι ότι ένα software update που έκανα χάλασε την υποστήριξη dolby vision και κάνανε 2 βδομαδούλες να το διορθώσουν με νέο update αλλά αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, arianosfc είπε

Να ρωτησω εσεις που εχετε παρει επιστροφη.

Αυτο το ποσο μπαινει σαν χρηματα-ποντοι για αλλη αγορα σε συνεργαζομενο καταστημα

ή ειναι καθαρα και μπορεις να τα κανεις μεχρι και αναληψη;

Μπαίνει σαν χρήματα-πόντοι γι αάλλη αγορά σε συνεργαζόμενα καταστήματα (όπως τα yellows της Πειραιώς ή το Go4more της Εθνικής).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, arianosfc είπε

Να ρωτησω εσεις που εχετε παρει επιστροφη.

Αυτο το ποσο μπαινει σαν χρηματα-ποντοι για αλλη αγορα σε συνεργαζομενο καταστημα

ή ειναι καθαρα και μπορεις να τα κανεις μεχρι και αναληψη;

Το πρώτο για άλλη αγορά. Αλλά αν σκεφτείς ότι ψωνιζεις πχ Σκλαβενίτη η βάζεις βενζίνη ΕΚΟ ελιν θα τα χαλάσεις πάλι 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα χάσουμε και εδώ μέσα , σε πιο κατάστημα να πας να πάρεις την 50'' Πήρα το πρωι και μου είπαν ότι δεν είναι διαθέσιμη σε κανένα κατάστημα της Αττικής οπότε πως θα την πληρώσεις αν δεν υπάρχει ? από αυτό που βλέπω είναι ότι το κάνουν απλά για να πάρεις πράγματα που είναι στο κατάστημα χρόνια στοκ και δεν φεύγουν αλλιώς ... τις tv είπαμε δεν υπάρχουν ( ή μικρή είχε 1 τεμ στο περιστέρι ! χαχαχχ ) . Για αυτό ρώτησα αν γίνεται και ονλινε μια χαρά αλλιώς δεν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, arianosfc said:

αυτη που εχει ο γερμανος ειναι μαλλον και πιο παλια ....

Είναι πιο παλιά, αλλά δε σημαίνει ότι θα είναι χειρότερη. Επίσης τα μισά review του amazon Που έχουν χαμηλή βαθμολογία, λένε κυρίως ότι τους ήρθε σπασμένη η οθόνη, ότι κόλλαγε και είχαν πρόβλημα με το customer support οπότε δε βγαζεις συμπερασμα για την ποιοτητα της τηλεόρασης έτσι..

Προσωπικά πιστευω η τηλεόραση για τα λεφτά της θα είναι πολύ καλή.

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και εγώ είμαι στην ίδια θέση με σας γιατί ψάχνω τηλεόραση που να ''στέκεται'' μέχρι 50'' ίντσες και το πολύ έως 500ευρώ. Περιμένω τις απόψεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εγώ πήρα αυτή 

https://www.germanos.gr/product/smart-tv-panasonic-tx-49ds503-fhd-49/20331931/?qitq=1e57fb82-54ea-4a62-87d6-5c316929d948&qitp=0329ff39-9e9f-47e3-b916-67927699328b&qitts=1542725075&qitc=germanos&qite=germanosbf2018&qitrt=Safetynet&qith=82bb6ebf8e11d234f00a4e54f2300faa

 

Πλήρωσα 299€ και πήρα άμεσα επιστροφή σχεδόν 60€ με απλή χρεωστική eurobank δηλαδή με λίγα λόγια μου βγήκε 240€. Χωρίς να έχω ιδιαίτερες γνώσεις νομίζω smart tv 49 επώνυμη σε αυτά τα λεφτά είναι πραγματικη προσφορα. Την είχαν μάλιστα ετοιμοπαραδοτη στο κατάστημα και έτσι πλήρωσα και παρέλαβα δια ζώσης.

Υ.Γ.Υπάρχει και sony με τα ίδια περίπου χαράκτηριστικα σε αυτα τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, hisense και toshiba είναι καλύτερες από τις "τούρκικες" που λέτε; (sharp, jvc κ.λπ.)

Να πω ότι σκέφτομαι να πάρω μια από τις 2 σαν δώρο για τους γονείς μου που έχουν μια παλιά 32άρα hd, οπότε δεν νομίζουν να δώσουν έμφαση σε διαφορές που θα έχουν σε εικόνα κ.λπ. Νετφλιξ αρκεί να έχει και καλό media player για να παίζει από στικάκι.

Σε σχέση με την philips που είχε βγάλει ο kotsovolos, είναι καλύτερες;

Επεξ/σία από manos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, gadgetlove είπε
Η toshiba έχει 3 HDMI ενώ η Samsung έχει 2 και πρέπει να είναι καλυτερη σαν  Smart tv αν δε ενδιαφέρει..!!!
Επεξ/σία από Dennis077
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...