Προς το περιεχόμενο

Windscribe VPN(Αποριες,ερωτησεις,προβληματα.)


nyne

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενταξει ειναι απαραδεκτο... συνεχεις αποσυνδεσεις, ταχύτητα στα ταρταρα, πρεπει να παιξεις λοτο για να πετυχεις καλο σερβερ... 

Τουλαχιστον εδω στη Γερμανία είναι μονο για browsing με το ζορι. Πεταξα τα λεφτα μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 13/7/2019 στις 6:01 ΜΜ, Tsino είπε

ενταξει ειναι απαραδεκτο... συνεχεις αποσυνδεσεις, ταχύτητα στα ταρταρα, πρεπει να παιξεις λοτο για να πετυχεις καλο σερβερ... 

Τουλαχιστον εδω στη Γερμανία είναι μονο για browsing με το ζορι. Πεταξα τα λεφτα μου 

Για μένα δεν είναι τόσο δυσάρεστη η εμπειρία. Γερμανία είμαι κι εγώ και μόνο με αυτό κατεβάζω (προφανώς). Ότι θα μπορούσε να είναι καλύτερο, αυτό είναι σίγουρο. Αλλά για τα λεφτά του είναι μια χαρά. Μετά πρέπει να πας σε Nord που θα τα σκάσεις καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια. Οποιος το εχει.. εχετε θεμα με VPN τωρα με servers στην ελλαδα? Εδω και καμια ωρα δεν μπορω να συνδεθω!

Στις 8/12/2018 στις 10:06 ΠΜ, Mindworm είπε

Καλημέρα σας και καλό Σ/Κ!

Χθες είχα email από τον ιδρυτή της Windscribe και επί ευκαιρίας του έθεσα κάποια ερωτήματα αν μπορεί να μου απαντήσει, τα ερωτήματα τα πιο πολλά είναι βασισμένα σύμφωνα με ότι έχει ειπωθεί εδώ. Αν υπάρξει εξέλιξη θα σας ενημερώσω.

Μπορειτε να το δειτε παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δώστε κανένα feedback βρε παιδιά. 

Προσωπικά το χρησιμοποιώ περιστασιακά για λίγα torrent και συνδεδεμένος Ελλάδα. Διαπιστώνω έντονες διακυμάνσεις στην ταχύτητα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Mού ήρθε σήμερα newsletter το οποίο αναφέρει για έκδοση 2,0 της εφαρμογής από την 1.83 που είναι τώρα . 

Αναφέρει ότι πας στον εντοπισμό σφαλματων και τικάρεις κάτω στο beta. To έκανα αλλά δεν κατέβηκε κάτι , την έχει κατεβάσει κανείς αυτή την έκδοση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Mού ήρθε σήμερα newsletter το οποίο αναφέρει για έκδοση 2,0 της εφαρμογής από την 1.83 που είναι τώρα . 

Αναφέρει ότι πας στον εντοπισμό σφαλματων και τικάρεις κάτω στο beta. To έκανα αλλά δεν κατέβηκε κάτι , την έχει κατεβάσει κανείς αυτή την έκδοση ?

Καλήσπέρα,

μόλις έκανα τήν διαδικασία που περιέγραψες  και κατέβηκα αμέσως η 2.0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alexx είπε

Καλήσπέρα,

μόλις έκανα τήν διαδικασία που περιέγραψες  και κατέβηκα αμέσως η 2.0

τι να πω ? Σε δύο μηχανήματα το ένα με w7 , το άλλο w10 δεν.......τελικά το κατέβασα χειροκίνητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

τι να πω ? Σε δύο μηχανήματα το ένα με w7 , το άλλο w10 δεν.......τελικά το κατέβασα χειροκίνητα 

Δεν σου εμφάνισε ένα κίτρινο πλαίσιο στην εφαρμογή; εγώ εκεί πάτησε και άνοιξε λινκ κατεβάσματος στον Edge (default browser)

Windows 10 64bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεν σου εμφάνισε ένα κίτρινο πλαίσιο στην εφαρμογή; εγώ εκεί πάτησε και άνοιξε λινκ κατεβάσματος στον Edge (default browser)

Windows 10 64bit

όχι σε κανένα από τα 2 μηχανήματα, ίσως να φταίει ο chrome ??? τλπ λύθηκε διαφορετικά :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα να το τρέξω κάμποσες μέρες γιατί έχω άλλο VPN για primary, αλλά μου το ’βγαλε αμέσως.

Windscribe v2.00 beta_blurred.png

Δεν ξέρω αν παρατηρήσατε το όνομα του server της Νέας Υόρκης 😉

Καθαρά συμπτωματικό το γεγονός, την τελευταία φορά που χρειάστηκα αμερικανική IP αυτός είχε το μικρότερο latency...

Επεξ/σία από 9-11
IP φόρα παρτίδα!
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...