Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Zus είπε

Θέλω να τα παραδώσουν σε εμένα προσωπικά. Ούτε σε συγγενή, ούτε σε φίλο, ούτε στη δουλειά μου. Η έλλειψη φυσικών καταστημάτων είναι τεράστιο μείον. Η καλύτερη εταιρεία IMHO είναι η DHL και η χειρότερη με διαφορά η ELTA Courier!

H χειρότερη με διαφορά χαοτική είναι η.acs 

Ότι δέμα κ να χουν λένε ψέμματα ότι πέρασαν δεν ήσουν εκεί , οπότε περνά από το κατάστημα τους 

 Έχει συμβεί άπειρες φορές

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, vargas είπε

H χειρότερη με διαφορά χαοτική είναι η.acs 

Ότι δέμα κ να χουν λένε ψέμματα ότι πέρασαν δεν ήσουν εκεί , οπότε περνά από το κατάστημα τους 

 Έχει συμβεί άπειρες φορές

Όντως, δεν παίζεται η ACS. Είναι τραγική. Και είναι και εντελώς αδύνατον να μιλήσεις με κάποιον υπεύθυνο, ακόμα και αν τηλεφωνήσεις στα κεντρικά. Όχι ότι και να πετύχαινες κάποιον υπεύθυνο θα άλλαζε κάτι βέβαια. Έχει λίγο καλύτερες τιμές για τους επαγγελματίες, γι'αυτό την προτιμούν. Αλλά η εξυπηρέτηση προς τους παραλήπτες είναι αισχρή.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα στην προγραμματισμένη ημερομηνία, 30/11, που ανέφερε η ups, αλλά μέσω της Γενικής Ταχυδρομικής, που συνεργάζονται, στην επαρχία. Ξέρει κάποιος σε περίπτωση επιστροφής αν θα παραδώσω πάλι στη Γενική Ταχυδρομική; Έχω εκτυπώσει ήδη το χαρτί που θα μπει πάνω στο δέμα. Θα επικοινωνήσω εννοείται τη Δευτέρα με Nike, αλλά ρωταω και εδώ μήπως κάποιος έχει ανάλογη εμπειρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vargas είπε

H χειρότερη με διαφορά χαοτική είναι η.acs 

Ότι δέμα κ να χουν λένε ψέμματα ότι πέρασαν δεν ήσουν εκεί , οπότε περνά από το κατάστημα τους 

 Έχει συμβεί άπειρες φορές

Καλά αυτοί είναι για ένα thread από μόνοι τους.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dhl... χαχαχαχαχα

Στέλνεις με ΕΛΤΑ συστημένο και φτάνει Γερμανία σε 2-5 μέρες.

 

Στέλνουν από Γερμανία με dhl συστημένο (αντίστοιχη με αυτή των δικών μας Ελτα), και ερχεται σε 10-25 μέρες με φορτηγό Αφού έχει κάνει τον γύρο της Ευρώπης...

 

Άσε και το άλλο που μας έχουν παίξει τα royal mail, που εδώ και 3 χρόνια τα συστημένα τους μας τα παραδίδουν με acs  (lol) 

Και  κάνουν κι αυτά ένα ταξιδακι μέσω Γερμανίας με κάποιες μέρες αναμονή, αλλάζοντας tracking μέσω γερμανικής μεταφορικής και μετά άλλο  tracking με acs

 

Ρε ΕΛΤΑ και πάλι ΕΛΤΑ....

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα ηρθανε αλλα δυστηχος δεν μου κανουν ... ξερεται πως γινεται η αλλαγη εχω παραγγείλει χωρις να κανω account κ πληρωμη με paypal

Βασικά θέλω τα ιδια ενα νουμερο πιο μεγάλα.... 

Επεξ/σία από sils
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sils είπε

Εμενα ηρθανε αλλα δυστηχος δεν μου κανουν ... ξερεται πως γινεται η αλλαγη εχω παραγγείλει χωρις να κανω account κ πληρωμη με paypal

Βασικά θέλω τα ιδια ενα νουμερο πιο μεγάλα.... 

ερχεται η ups και περνει πισω αυτα και σου φερνει αλλα η πιστωση.πρεπει να κανεις αρχικα την διαδικασια απο το site. Και εγω πηρα 44.5 αλλα θελω 45 τελικα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tip για οσους ψωνιζουν παπουτσια, να κοιτατε παντα το αντιστοιχο ιαπωνικο μεγεθος που μετριεται σε εκατοστα, πχ το 30cm στις περισσοτερες μαρκες ειναι το 46 στην adidas ειναι το 46 2/3. Αμα κοιταξετε το μεγεθολογιο τα γραφει ολα. Νομιζω το ιδιο ισχυει και για τη nike, δλδ οτι το 30αρι πχ αντιστοιχει σε μεγαλυτερο νουμερο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Aias είπε

ερχεται η ups και περνει πισω αυτα και σου φερνει αλλα η πιστωση.πρεπει να κανεις αρχικα την διαδικασια απο το site. Και εγω πηρα 44.5 αλλα θελω 45 τελικα

Και ως θα γινει τωρα γιατι παραγγειλα ως επισκεπτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/12/2018 at 01:27, sokelas said:

και γω επαρχια και λεει κατι παραπλησιο ,λογικα την Δευτερα θα παρουμε.

Η διεύθυνση βρίσκεται σε απομακρυσμένη περιοχή όπου δεν γίνονται καθημερινές παραδόσεις. / Η παράδοσή σας επαναπρογραμματίστηκε για την επόμενη εργάσιμη ημέρα. 

Πάρε τηλέφωνο την UPS να σου δώσουν το νέο tracking number από γενική. Και εμένα στο site της UPS λέει ότι να 'ναι και μου είπαν στο τηλ. ότι είναι αυτοματοποιημένα μηνύματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν και σε έμενα με γενική...όλα μια χαρά, μια απορία όμως, η απόδειξη που βρίσκεται; Κάτι είχαν στείλει στο  e-mail άλλα δεν είμαι σίγουρος αν είναι απόδειξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...