Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου έστειλαν 2 διαφορετικά πακέτα. Ένα πακέτο το κάθε ζευγάρι. Οκ, θεώρησαν πως έπρεπε να σπάσουν τη παραγγελία. Κανένα πρόβλημα. Έρχεται όμως σήμερα η γενική ταχυδρομική να μου παραδώσει μόνο το 1 από τα 2 αλλά μου ζητάει τα λεφτά και των 2!

Μετά από αρκετά τηλέφωνα, έβγαλα άκρη. Το δεύτερο πακέτο θα φτάσει σε 2 μέρες λένε.

Δεν παρέλαβα τίποτα φυσικα, να δούμε αν τελικά κάνουν τη δουλειά τους σωστά.

Fail.

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, TehJoHnX είπε

Ήρθαν και σε έμενα με γενική...όλα μια χαρά, μια απορία όμως, η απόδειξη που βρίσκεται; Κάτι είχαν στείλει στο  e-mail άλλα δεν είμαι σίγουρος αν είναι απόδειξη. 

Έρχεται Email 2-3 μέρες μετά την παραγγελία με τίτλο "Επισκόπηση πληρωμής". Είναι τιμολόγιο. Εμένα μου ήρθε στο φάκελο " ανεπιθύμητης αλληλογραφίας " 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τον ts για την πολύ αξιόλογη προσφορά της Nike. Παρέλαβα σήμερα με Γεν. Ταχυδρομική, σε ένα δέμα, 1 ζευγάρι παπούτσια, 1 μπουφάν και 1 jersey short. Όλα οκ με τα νούμερα!

Επεξ/σία από count ian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει παράδοση με UPS παίρνω τηλέφωνο για να μάθω τι ώρα περίπου θα γίνει η παράδοση μου λένε μέχρι από τις 8 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα. Ρωτάω αν γίνεται να ενημερωθεί ο οδηγός ή να επικοινωνήσω εγώ μαζί του με ένα ύφος 1000 καρδιναλίων μου λέει δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και αν θέλω να παραλάβω εγώ να πάω από τα γραφεία τους (κάπου 15χλμ απόσταση). Έχω στηθεί στο σπίτι και έλα που δε πέρασε ο κύριος μεταφορέας τι να τους κάνω τώρα; Υποτίθεται και Παρασκευή έγινε προσπάθεια παράδοσης αλλά πάλι ενώ ήμουν στο σπίτι δεν χτύπησε κανείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Εμένα έχει παράδοση με UPS παίρνω τηλέφωνο για να μάθω τι ώρα περίπου θα γίνει η παράδοση μου λένε μέχρι από τις 8 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα. Ρωτάω αν γίνεται να ενημερωθεί ο οδηγός ή να επικοινωνήσω εγώ μαζί του με ένα ύφος 1000 καρδιναλίων μου λέει δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και αν θέλω να παραλάβω εγώ να πάω από τα γραφεία τους (κάπου 15χλμ απόσταση). Έχω στηθεί στο σπίτι και έλα που δε πέρασε ο κύριος μεταφορέας τι να τους κάνω τώρα; Υποτίθεται και Παρασκευή έγινε προσπάθεια παράδοσης αλλά πάλι ενώ ήμουν στο σπίτι δεν χτύπησε κανείς...

Τα λέω εγώ, τα λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, junior-21- είπε

παιδια, μονο εγω πιστεύω οτι μας στειλανε μαιμουδες? 

Αυτό που λες δεν ισχύει. Αν έχεις ενδείξεις-αποδείξεις δειξ' τες ή ανάφερέ τες. Εγώ το μόνο που παρατήρησα, είναι ότι στο ένα παπούτσι από το ζευγάρι structure 21 που πήρα, υπήρχαν κάποια σημαδάκια σαν λεκέδες πάνω στο κορδόνι και σε άλλα σημεία, που μάλλον έγιναν είτε στο μοντάρισμα των παπουτσιών, είτε από άτομο που τα δοκίμασε και τα επέστρεψε

2 ώρες πριν, Kenny McCormick είπε

Εμένα έχει παράδοση με UPS παίρνω τηλέφωνο για να μάθω τι ώρα περίπου θα γίνει η παράδοση μου λένε μέχρι από τις 8 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα. Ρωτάω αν γίνεται να ενημερωθεί ο οδηγός ή να επικοινωνήσω εγώ μαζί του με ένα ύφος 1000 καρδιναλίων μου λέει δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και αν θέλω να παραλάβω εγώ να πάω από τα γραφεία τους (κάπου 15χλμ απόσταση). Έχω στηθεί στο σπίτι και έλα που δε πέρασε ο κύριος μεταφορέας τι να τους κάνω τώρα; Υποτίθεται και Παρασκευή έγινε προσπάθεια παράδοσης αλλά πάλι ενώ ήμουν στο σπίτι δεν χτύπησε κανείς...

Καλό είναι να υπάρχει από μέρους μας λίγη κατανόηση προς τους κούριερ. Το δέμα σου μάλλον το χρεώθηκε το κούριερ, αλλά λόγω φόρτου εργασίας να μην μπορεί να τα παραδώσει όλα την ίδια μέρα. 

Επεξ/σία από outnumb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει 10 ζευγαρια air max στην ζωη μου. αυτα που πηρα απο εδω εχουν ΠΟΛΛΕΣ ατελειες. Και το πιο περίεργο :το ταμπελακι με τα νουμερα δεν ειναι στην γλωσσα. θα επανελθω με φωτο. Εχω 5 ακομη nike, και τα air max 97 και 2016, σε ολα το ταμπελακι ειναι στην γλωσσα. Συναδελφος που δεν πηρε air max αλλα αλλο μοντελο, το ιδιο πραγμα.

Περιεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, junior-21- είπε

παιδια, μονο εγω πιστεύω οτι μας στειλανε μαιμουδες? 

Εμένα δεν έχει μπανάνα μέσα στο πακέτο.

Το τελευταίο που θα έκανα είναι να υπερασπιστώ μια πολυεθνική. Αλλά μην ξεχνάτε ότι αγοράσατε από το επίσημο κατάστημα και όχι από το ρουχάδικο του κυρ-Γιάννη.

 

Επεξ/σία από christakos07
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, junior-21- είπε

εχω παρει 10 ζευγαρια air max στην ζωη μου. αυτα που πηρα απο εδω εχουν ΠΟΛΛΕΣ ατελειες. Και το πιο περίεργο :το ταμπελακι με τα νουμερα δεν ειναι στην γλωσσα. θα επανελθω με φωτο. Εχω 5 ακομη nike, και τα air max 97 και 2016, σε ολα το ταμπελακι ειναι στην γλωσσα. Συναδελφος που δεν πηρε air max αλλα αλλο μοντελο, το ιδιο πραγμα.

Περιεργο

Το θεωρώ απίθανο να έστειλε μαϊμού το επίσημο site! Δεν έχει καμία λογική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, zio10 είπε

Το θεωρώ απίθανο να έστειλε μαϊμού το επίσημο site! Δεν έχει καμία λογική. 

αυτα ελεγα κ γω... 

αλλα τα κοιταζα με φιλο που εχει μαγαζι με υποδήματα. Κ με εβαλε στην μπριζα να παω στο nike στο mall να δω τι παιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, junior-21- είπε

αυτα ελεγα κ γω... 

αλλα τα κοιταζα με φιλο που εχει μαγαζι με υποδήματα. Κ με εβαλε στην μπριζα να παω στο nike στο mall να δω τι παιζει

Ενημέρωσε!Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είμαι να υπάρχουν κάποια β διαλογής ή με άλλα στάνταρ για διαφορετικές αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, junior-21- είπε

εχω παρει 10 ζευγαρια air max στην ζωη μου. αυτα που πηρα απο εδω εχουν ΠΟΛΛΕΣ ατελειες. Και το πιο περίεργο :το ταμπελακι με τα νουμερα δεν ειναι στην γλωσσα. θα επανελθω με φωτο. Εχω 5 ακομη nike, και τα air max 97 και 2016, σε ολα το ταμπελακι ειναι στην γλωσσα. Συναδελφος που δεν πηρε air max αλλα αλλο μοντελο, το ιδιο πραγμα.

Περιεργο

Επειδή και εγω δουλευω σε μαγαζι με υποδηματα (sneakerαδικο), πολλά παπουτσια μας ερχονται με το ταμπελακι στα πλαγια, σε καποια ειναι ραμενο στα πλαγια, και σε καποια ραμενο στο πατο (και βγαίνει προς τα πλαγια). Το ιδιο και σε πολλά μοντελα της adidas. 

Ειναι τριτο black Friday που ψωνιζω απο Nike.Com και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Οτι δεν σας αρεσει μπορειτε να το επιστρεψετε! 

Επεξ/σία από Professor Xavier
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...