Προς το περιεχόμενο

Nike site -30% στα εκπτωτικα


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Stefanaras είπε

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν οι Black Friday προσφορές στο εκπτωτικό χωριό (σε NIKE/ADIDAS stores) θα ισχύουν και αύριο;

Κύριακη είναι κλειστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα sites τους Nike  δεν ίσχυαν σήμερα αλλά στην Adidas κανονικά. Για μαγαζιά δεν ξέρω αλλά σήμερα που πέρασα απο adidas outlet τα Ultraboost τα ειχε 15 ευρώ πάνω απο ότι βγαίνανε απο το site, επίσης είχε 1 μοντέλο ενω στο site 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυριακες μονο στο factory outlet αεροδρομιου ειναι ανοιχτα. για boost που αναφερεται παραπανω βγηκαν πολυ καλες προσφορες στα adidas outlet (pureboost ~50€, iniki ~60€, nmd ~70€) αλλα η φαση ειναι τζοκερ με τα νουμερα που εχει το καθε καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kamennos είπε

κυριακες μονο στο factory outlet αεροδρομιου ειναι ανοιχτα. για boost που αναφερεται παραπανω βγηκαν πολυ καλες προσφορες στα adidas outlet (pureboost ~50€, iniki ~60€, nmd ~70€) αλλα η φαση ειναι τζοκερ με τα νουμερα που εχει το καθε καταστημα

no no no οχι pure και nmd....εγω θελω τα ultra και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

5 ώρες πριν, MegalosVeziris είπε

no no no οχι pure και nmd....εγω θελω τα ultra και μονο

Spoiler

ultra γυρω στα 100 επαιξαν.btw το εξτρα 30% στα nike ειναι μεχρι σημερα 26/11 στα outlet stores

 

Επεξ/σία από kamennos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ζευγάρια από Nike πήρα και ένα από Adidas. Τα Nike έφυγαν σήμερα σε διαφορετικές αποστολές. Ένα ημερομηνία παράδοσης Τετάρτη 28 το άλλο Παρασκευή 30/11. Η adidas τα έστειλε την επόμενη μέρα με ημερομηνία παράδοσης 30/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, dimo69 είπε

Απο το site της adidas εχει φυγει παραγγελια που εκανα την παρασκευή ενω απο nike ακομα συσκευαζεται και την εκανα πέμπτη.

Οι δικες σα εφυγαν?

Δεν έχει και τόσο σημασία να σου πουν οι άλλοι πότε έφυγαν οι παραγγελίες τους. Διαφορετικές παραγγελίες, διαφορετικά είδη με διαφορετική διαθεσιμότητα στο στοκ, πιθανώς και διαφορετικές αποθήκες περισυλλογής. Δε θα βγάλεις κανένα συμπέρασμα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το tracking number στο site της ups και λέει πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια παράδοσης (και σαν πόλη έχει 'Αθήνα').

WTF φάση, εγώ είμαι επαρχία. Λετε να έμπλεξαν τα μπούτια τους λόγω του φόρτου παραγγελιών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, natural_sgf είπε

Έβαλα το tracking number στο site της ups και λέει πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια παράδοσης (και σαν πόλη έχει 'Αθήνα').

WTF φάση, εγώ είμαι επαρχία. Λετε να έμπλεξαν τα μπούτια τους λόγω του φόρτου παραγγελιών;

και γω επαρχια και λεει κατι παραπλησιο ,λογικα την Δευτερα θα παρουμε.

Η διεύθυνση βρίσκεται σε απομακρυσμένη περιοχή όπου δεν γίνονται καθημερινές παραδόσεις. / Η παράδοσή σας επαναπρογραμματίστηκε για την επόμενη εργάσιμη ημέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, sokelas είπε

και γω επαρχια και λεει κατι παραπλησιο ,λογικα την Δευτερα θα παρουμε.

Η διεύθυνση βρίσκεται σε απομακρυσμένη περιοχή όπου δεν γίνονται καθημερινές παραδόσεις. / Η παράδοσή σας επαναπρογραμματίστηκε για την επόμενη εργάσιμη ημέρα. 

Όχι φίλε, το δικό μου δε λέει κάτι για απομακρυσμένη περιοχή. Μόνο ότι έγινε προσπάθεια παράδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...