Προς το περιεχόμενο

RTX 20series Turing thread (TU 102, TU 104, TU106)


aorus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θυμαμαι οτι οι rtx καρτες σε 1080p ειχαν θεματα με τους τωρινους επεξεργαστες που δεν δικαιολογειται απο πλευρας αποδοσης(δηλαδη δεν εχει λογικη να μην εχεις bottleneck με 1080ti απο επεξεργαστη και να εχεις με 2080 που ειναι τα ιδια),αλλα δεν το περιμενα οτι θα υπαρχει bottleneck ακομα και με τον 2700x στα 4.2.

Στο AC odyssey μεχρι και με την πιο αδυναμη 2060 εχει και σε αλλα παιχνιδια μεχρι και με την 2070.

@SPANK τωρα καταλαβαινεις γιατι σου λεγαμε γιατι η 2080 δεν ειναι για 1080p δυστηχως και οτι ακομα και σε ryzen να πας απο τον 6700κ,παλι θα πεφτει μπουκαλι? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτιδήποτε πάνω από 1080ti/2080 τρώει "μπουκάλι" στα 1080p από οποιοδήποτε cpu αν δε παίζει άζωτο. Γνωστά και χιλιοειπωμένα. Τώρα πόσοι από εμάς έχουν 240+ hz monitors για να τους νοιάζει κάπως είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

Αυτό πάντως με την 1080ti/2080 είναι όντως weird.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα και σε 1440p @ metro exodus με ultra + rtx, χωρίς dlss η κάρτα πάει 90-95% δεν τερματίζει.

Με 6700k @ 4.6 ghz

Από την άλλη ούτε η cpu τερματίζει αλλά οκ.

Ολίγον περίεργη γενιά η turing σε αυτό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σηκώστε μνήμες (mhz/σφίξιμο στα primary αλλά και secondary timmings )  και cpu σε κλοκια αλλά και cache σε κλοκια και θα λυθούν τα όποια θέματα στο Metro..... Γενικα τα νέα Games και όχι το Metro μόνο, είναι πολύ memory intensive σε 1080P αλλά και κάποιες φορές ίσως σε 1440P.....Στα 1080P εγώ παντως δεν έχω κάποιο θέμα σε κανένα Game με την rtx 2080 που έχω τωρα... Μην τα ρίχνουμε στις gpu και στην Turing αρχιτεκτονική.... Εγώ όταν είχα παλαιότερα 1080ti  έκανα  τεστ με χαμηλές μνημες αλλά και σε κλοκια cpu τα ίδια χάλια αποτελέσματα απέδιδε..... Όταν ανέβαζα τα παραπάνω Settings που είπα στην αρχή ερχόταν στα ίσια της και η 1080ti.....

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα σε μη gpu limited αναλυσεις το cpu utilization βοηθειται πολυ απο τις υψηλα χρονισμενες μνημες με καλο latency για περισσοτερα fps οπως λεει ο Μπαμπης.. Αυτος ειναι και ο λογος που αυτοι που εχουν μονιτορ με πολυ υψηλα refresh rates θελουν μνημες υψηλα χρονισμενες περαν των πολυ καλων cpu 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Σηκώστε μνήμες (mhz/σφίξιμο στα primary αλλά και secondary timmings )  και cpu σε κλοκια αλλά και cache σε κλοκια και θα λυθούν τα όποια θέματα στο Metro..... Γενικα τα νέα Games και όχι το Metro μόνο, είναι πολύ memory intensive σε 1080P αλλά και κάποιες φορές ίσως σε 1440P.....Στα 1080P εγώ παντως δεν έχω κάποιο θέμα σε κανένα Game με την rtx 2080 που έχω τωρα... Μην τα ρίχνουμε στις gpu και στην Turing αρχιτεκτονική.... Εγώ όταν είχα παλαιότερα 1080ti  έκανα  τεστ με χαμηλές μνημες αλλά και σε κλοκια cpu τα ίδια χάλια αποτελέσματα απέδιδε..... Όταν ανέβαζα τα παραπάνω Settings που είπα στην αρχή ερχόταν στα ίσια της και η 1080ti.....

Μπαμπη Καλημέρα!

Ποσο είναι το safe voltage να δωσω στις gskill trident rgb.

Ειναι τα μαπα dimms στα 3200 cl16.(δεν έβρισκα τα b διαθέσιμα)

Tο μέγιστο που εχω παει με 1.38v είναι:

3666mhz 17-18-18-37

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Σηκώστε μνήμες (mhz/σφίξιμο στα primary αλλά και secondary timmings )  και cpu σε κλοκια αλλά και cache σε κλοκια και θα λυθούν τα όποια θέματα στο Metro.....

Το καταλαβαίνω αυτό που λες και ευχαριστώ αλλά αν είναι να φάμε καμιά δυο μέρες για να σφίγγουμε timings εγώ προσωπικά το θεωρώ ψιλό αποτυχία του pc - gaming γενικότερα. Τώρα η turing φταίει, η nvidia, η AMD ή οι game developers δεν ξέρω. Αν αγοράζεις μια κάρτα 800 ευρώ και δεν βλέπεις ούτε cpu ούτε gpu να τερματίζουν κάτι πάει λάθος. Και το 90% των χρηστών δεν θα μπει καν στον κόπο να βάλει msi after burner τουλάχιστον. Πόσο μάλλον να ασχοληθεί με timings.

Επειδή πήρα τις μνήμες για τον ryzen (gskill 3200 c16) και τις δοκίμασα στον 6700κ, εκτός ότι έφαγα ώρα μέχρι να παίξουν :P διαφορά δεν είδα καμία. Σε origins και metro που δοκίμασα καμία διαφορά και η κάρτα στο 90%.  Τεσπα μπορεί να φταίει και κάτι άλλο, όπως τα timings που λες.

Τώρα άμα μου πεις (όχι εσύ, γενικότερα :) ) ότι πρέπει να αλλάξω και cpu που δεν τερματίζει καν, δεν θα το κάνω, ήδη έχουμε χαρίσει αρκετό χρήμα με το hobby μας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με το παραπανω που γραφει ο Babis αλλα οχι για 1080p.

Δηλαδη μιλαμε για μια αναλυση η οποια κυριως στα single player παιχνιδια προοριζεται για πολυ φθηνοτερα συστηματα,τυπου 1060 6gb/rx 580 ή 1070/2060 στην καλυτερη/χειροτερη(για παιχνιδια οπως το metro μονο που εχουν μεγαλες απαιτησεις) στην καλυτερη των περιπτωσεων.

Αν ειναι δηλαδη να πρεπει καποιος να εχει ram με υψηλους χρονισμους,πανακριβους επεξεργαστες,μητρικες κλπ αλλα και καρτες γραφικων τυπου 2080 ε παει χαθηκε το παιχνιδι.

Θα μου πεις υπαρχουν και τα Monitor με υψηλα hz σε αυτη την αναλυση και δεν θα διαφωνησω. Αλλα αυτα τα παραπανω hz κυριως σε multiplayer παιχνιδια αξιοποιουνται.

Δηλαδη αν χρειαζεσαι 8700k στα 5ghz και rtx 2080 για 1080p 144hz,για τα ακριβοτερα 1080p 240hz τι θα χρειαζεσαι?2 2080ti?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Συμφωνω με το παραπανω που γραφει ο Babis αλλα οχι για 1080p.

Δηλαδη μιλαμε για μια αναλυση η οποια κυριως στα single player παιχνιδια προοριζεται για πολυ φθηνοτερα συστηματα,τυπου 1060 6gb/rx 580 ή 1070/2060 στην καλυτερη/χειροτερη(για παιχνιδια οπως το metro μονο που εχουν μεγαλες απαιτησεις) στην καλυτερη των περιπτωσεων.

Αν ειναι δηλαδη να πρεπει καποιος να εχει ram με υψηλους χρονισμους,πανακριβους επεξεργαστες,μητρικες κλπ αλλα και καρτες γραφικων τυπου 2080 ε παει χαθηκε το παιχνιδι.

Θα μου πεις υπαρχουν και τα Monitor με υψηλα hz σε αυτη την αναλυση και δεν θα διαφωνησω. Αλλα αυτα τα παραπανω hz κυριως σε multiplayer παιχνιδια αξιοποιουνται.

Δηλαδη αν χρειαζεσαι 8700k στα 5ghz και rtx 2080 για 1080p 144hz,για τα ακριβοτερα 1080p 240hz τι θα χρειαζεσαι?2 2080ti?

Ειναι οπως γραφεις για competitive online και ειναι κυριως απο 144Hz και επανω μονιτορ.. Οταν παιζεις CS:GO,BF:V,PUBG,Fortnite και γενικα ολα τα παιχνιδια αυτου του τυπου θες να ανεβαινεις οσο πιο ψηλα μπορεις σε framerate αλλα ταυτοχρονα να κρατας και τα min fps πολυ ψηλα χωρις να πεφτουν.. 

Οταν π.χ εισαι σε 240Hz μονιτορ ή ακομη και σε 165/144 και σου κανει ενα frame drop στα 90 το καταλαβαινεις παρα πολυ και επηρεαζει και το παιχνιδι φυσικα.. Να μην σου πω οτι τα min ειναι πιο σημαντικα σε αυτη την περιπτωση και εδω μετραει το latency πιο πολυ..

Ασε που σε αυτα τα παιχνιδια ριχνουν ρυθμισεις ουτως ή αλλως γιατι λεμε εμεις 1080p αλλα 150 και 200/300 fps σε συγχρονα παιχνιδια ακομη και σε 1080p δεν ειναι παιχνιδακι ακομη και για τις μεγαλες καρτες..

Eγω δεν παιζω σε τετοιες αναλυσεις και φυσικα δεν εχω παρει τον 9900k μονο για gaming αν ηταν ετσι εμενα και με τον 8700k για εκει που παιζω (uwqhd,uhd) με την 2080Ti, αλλα σιγουρα βοηθαει πολυ σε min/avg και σε frametimes σε ολες τις αναλυσεις αλλα κυριως η διαφορα ειναι αισθητη οσο πιο cpu intensive ειναι η αναλυση..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Συμφωνω με το παραπανω που γραφει ο Babis αλλα οχι για 1080p.

Δηλαδη μιλαμε για μια αναλυση η οποια κυριως στα single player παιχνιδια προοριζεται για πολυ φθηνοτερα συστηματα,τυπου 1060 6gb/rx 580 ή 1070/2060 στην καλυτερη/χειροτερη(για παιχνιδια οπως το metro μονο που εχουν μεγαλες απαιτησεις) στην καλυτερη των περιπτωσεων.

Αν ειναι δηλαδη να πρεπει καποιος να εχει ram με υψηλους χρονισμους,πανακριβους επεξεργαστες,μητρικες κλπ αλλα και καρτες γραφικων τυπου 2080 ε παει χαθηκε το παιχνιδι.

Θα μου πεις υπαρχουν και τα Monitor με υψηλα hz σε αυτη την αναλυση και δεν θα διαφωνησω. Αλλα αυτα τα παραπανω hz κυριως σε multiplayer παιχνιδια αξιοποιουνται.

Δηλαδη αν χρειαζεσαι 8700k στα 5ghz και rtx 2080 για 1080p 144hz,για τα ακριβοτερα 1080p 240hz τι θα χρειαζεσαι?2 2080ti?

Για 1080P/144hz (όπου και βρίσκομαι και εγώ) και σε συνδυασμό με αρκετά δυνατή gpu χρειάζεσαι δυνατά settings σε ghz πυρήνα cpu, δυνατή cache σε ghz επίσης και μεγάλα mhz σε μνήμες σε συνδυασμό με σφιχτά primary αλλά και secondary timmings σε αυτές....Εκεί θα βλέπεις την rtx 2080 συγκεκριμένα να 99ρίζει στα games και να αποδίδει όπως πρέπει.....Τώρα αν συνδυάσεις την rtx 2080 με 1080P/60hz ή 75hz έχεις φάουλ από την σέντρα...εκεί δεν σε σώνει τίποτα.Υπάρχουν gpu τύπου gtx 1060 / rx 580  που κάνουν την δουλειά τους στα 1080P/60hz.....Τα υψηλά hz σε monitor και κυρίως στα 1080P και λιγότερο τα 1440P θέλουν και tweak σε cpu και ram........δεν είναι plug & play......

 

4 ώρες πριν, greg4 είπε

Το καταλαβαίνω αυτό που λες και ευχαριστώ αλλά αν είναι να φάμε καμιά δυο μέρες για να σφίγγουμε timings εγώ προσωπικά το θεωρώ ψιλό αποτυχία του pc - gaming γενικότερα. Τώρα η turing φταίει, η nvidia, η AMD ή οι game developers δεν ξέρω. Αν αγοράζεις μια κάρτα 800 ευρώ και δεν βλέπεις ούτε cpu ούτε gpu να τερματίζουν κάτι πάει λάθος. Και το 90% των χρηστών δεν θα μπει καν στον κόπο να βάλει msi after burner τουλάχιστον. Πόσο μάλλον να ασχοληθεί με timings.

Επειδή πήρα τις μνήμες για τον ryzen (gskill 3200 c16) και τις δοκίμασα στον 6700κ, εκτός ότι έφαγα ώρα μέχρι να παίξουν :P διαφορά δεν είδα καμία. Σε origins και metro που δοκίμασα καμία διαφορά και η κάρτα στο 90%.  Τεσπα μπορεί να φταίει και κάτι άλλο, όπως τα timings που λες.

Τώρα άμα μου πεις (όχι εσύ, γενικότερα :) ) ότι πρέπει να αλλάξω και cpu που δεν τερματίζει καν, δεν θα το κάνω, ήδη έχουμε χαρίσει αρκετό χρήμα με το hobby μας...

Με tweak στις μνήμες και τσίτωμα της cache μαζί με το oc που έχεις στον cpu θα δείς αρκετή βελτίωση...... δεν νομίζω να είπε κανένας να αλλάξεις cpu.......και στην τελική το ίδιο το game έχει αυτές τις απαιτήσεις που σου είπα (aka by developing το θέμα και όχι δικό σου θέμα ή του rig σου )......δεν συντρέχει λόγος είτε αλλαγής cpu είτε να ψαχτείς με αυτά που σου είπα εφόσον είσαι κομπλέ όπως λές...Σε άλλα games θα 99ρίζεις χαλαρά σε gpu .....απλά όταν θα βρίσκεις τέτοια games με συγκεκριμένες απαιτήσεις  τότε μπορεί να την βλέπεις στο 90ρι που λές.....

 

1 ώρα πριν, d4ydr33m3r είπε

 αλλα σιγουρα βοηθαει πολυ σε min/avg και σε frametimes σε ολες τις αναλυσεις αλλα κυριως η διαφορα ειναι αισθητη οσο πιο cpu intensive ειναι η αναλυση..

Exactly bro!

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Για 1080P/144hz (όπου και βρίσκομαι και εγώ)

Για αυτο και ειπα οτι διαφωνω πιο πανω,οχι με το στησιμο που αναφερεις που εχεις δικιο αλλα στην αναλυση για την οποια γινεται η ολη κουβεντα.

Την 2080 ή την 1080ti πριν απο αυτην δεν τις θεωρω προσωπικα καρτες για 1080p ακομα και για 144hz με μια μικρη εξαιρεση για οσους παιζουν συγκεκριμενα σε 240hz που εκει ακομα και settings να ριξουν θελουν υποχρεωτικα καλη καρτα,ειδικα για πιο καινουργια παιχνιδια τυπου Apex(αρα μια 2070 στην χειροτερη ξερω γω).

Και οταν λεω οτι ειμαι αντιθετος δεν αφορα την ιδια την καρτα αλλα  το συνολικο κοστους του pc.Αν δηλαδη βαλουμε μεσα καλες μνημες,i9 9900k πχ καλη rtx 2080 κλπ και φτασουμε στα 2000ευρω(ή 1600-1700 για φθηνοτερο cpu/combo),ε τοτε να το βρασω το pc gaming και το pc hardware πραγματικα.

Γιατι ακομα και 2 2080ti να παρει καποιος για να μαξαρει οτι παιχνιδι βγαινει και να εχει σιγουρα 144hz με ολα full,ε παλι το οπτικο αποτελεσμα παραμενει σε 1080p.

Οχι τιποτα αλλο αλλα μετα υποτιθεται μας φταιει η nvidia με τις τιμες στις καρτες που βγαζει.

Τουλαχιστον σε 1440p 144hz πχ εκει το καταλαβαινω γιατι καποιος να θελει παραπανω καρτα επιπεδου 1080ti/2080 γιατι και οι απαιτησεις ειναι μεγαλυτερες λογω αναλυσης αλλα και τα ιδια τα Monitor κοστιζουν ακριβα,αρα ειναι λογικο και το υπολοιπο συστημα να μην ειναι φθηνο.

Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι απαγορευεται καποιος να φτιαξει οτι συστημα θελει ανεξαρτητως αναλυσης και χρηματων/καρτας γραφικων.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτο εχουμε πει οτι η βιομηχανια του gaming παει στραβα και μαζι αρμενιζουμε και εμεις στραβα.. 

Πριν κατι μερες ειπα σε καποιο τοπικ οτι απο την στιγμη που μια ολοκληρη βιομηχανια κινειται γυρω απο αυτο το γαιτανακι των high refresh rate monitors, του competitive online gaming τοτε και οι game devs προσανατολιζονται προς αυτη την κατευθυνση. Αν συνυπολογισουμε και το γεγονος της multiplatform αναπτυξης σε αυτο για τα παιχνιδια καταλαβαινουμε πως για τους devs ειναι πιο ευκολο να μην ασχοληθουν ιδιαιτερα με την PC εκδοση αφου ο κοσμος κυριως ζηταει fps και οχι IQ σημερα στην συντριπτικη πλειοψηφια.. 

Οταν μπαινω και σε 9 στα 10 τοπικ το κλαψιμο πεφτει συννεφο στα ακατεβατα 60αρια που θελουν ολοι με mainstream καρτες καπου πρεπει να αναλογιστουμε τι ζηταμε. Γιατι για να εχει καποιος 60αρια ακατεβατα πρεπει το παιχνιδι να ριξει πολυ τους πορους ή να γινει απιστευτα optimised που σημαινει παρα πολλες εργατοωρες που με την σειρα του σημαινει καθυστερηση στην κυκλοφορια και περισσοτερο χρημα στην αναπτυξη του για λογους αποδοσης και οχι οπτικου αποτελεσματος μεγαλυτερου για την εκδοση του PC.

Παντως ολα να τα εχουμε δηλαδη ΚΑΙ απιστευτο οπτικο αποτελεσμα ΚΑΙ τρομερο optimisation ΚΑΙ ακατεβατα frames με μετριες καρτες δεν γινεται.. Μια φορα στα 100 παιχνιδια θα γινει και αυτο οχι με ολες τις παραμετρους και με παρα πολυ χρονο αναπτυξης. Λεγε με Witcher 3..

Επισης ας προσεξουμε και λιγο τις απαιτησεις των παιχνιδιων το ξανατονιζω γιατι με ολα ενεργοποιημενα τα συγχρονα παιχνιδια με high end καρτες μολις και μετα βιας 100αριζουν σε 1440p και αν ποσο μαλλον για 144+..Αυτα ειναι απλα προς το παρον gimmicks ποσο μαλλον τα καινουρια 200αρια της AU Optronics σε UWQHD αναλυση που θα βγουν..

Αυτα και σορρυ για το off topic

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d4ydr33m3r είπε

Για αυτο εχουμε πει οτι η βιομηχανια του gaming παει στραβα και μαζι αρμενιζουμε και εμεις στραβα.. 

Πριν κατι μερες ειπα σε καποιο τοπικ οτι απο την στιγμη που μια ολοκληρη βιομηχανια κινειται γυρω απο αυτο το γαιτανακι των high refresh rate monitors, του competitive online gaming τοτε και οι game devs προσανατολιζονται προς αυτη την κατευθυνση. Αν συνυπολογισουμε και το γεγονος της multiplatform αναπτυξης σε αυτο για τα παιχνιδια καταλαβαινουμε πως για τους devs ειναι πιο ευκολο να μην ασχοληθουν ιδιαιτερα με την PC εκδοση αφου ο κοσμος κυριως ζηταει fps και οχι IQ σημερα στην συντριπτικη πλειοψηφια.. 

Οταν μπαινω και σε 9 στα 10 τοπικ το κλαψιμο πεφτει συννεφο στα ακατεβατα 60αρια που θελουν ολοι με mainstream καρτες καπου πρεπει να αναλογιστουμε τι ζηταμε. Γιατι για να εχει καποιος 60αρια ακατεβατα πρεπει το παιχνιδι να ριξει πολυ τους πορους ή να γινει απιστευτα optimised που σημαινει παρα πολλες εργατοωρες που με την σειρα του σημαινει καθυστερηση στην κυκλοφορια και περισσοτερο χρημα στην αναπτυξη του.

Παντως ολα να τα εχουμε δηλαδη ΚΑΙ απιστευτο οπτικο αποτελεσμα ΚΑΙ τρομερο optimisation ΚΑΙ ακατεβατα frames με μετριες καρτες δεν γινεται.. Μια φορα στα 100 παιχνιδια θα γινει και αυτο οχι με ολες τις παραμετρους και με παρα πολυ χρονο αναπτυξης. Λεγε με Witcher 3..

Αυτα και σορρυ για το off topic

Ο προσανατολισμός στο όλο θέμα με τα fortnite pubg overwatch apex είναι ο καρκίνος του pc gaming. Μαζί με τα microtransactions. Το 90% ασχολείτε με freetoplay η paytowin παιχνίδια η κάθετε να χαζέψει να παίζουν άλλοι στο twitch. Αντί να κάτσουν να ευχαριστηθουν ένα ωραίο story αναλώνονται στα παραπάνω. Οπότε και οι devs το πάνε προς τα εκεί. Προσωπικα στηρίζω πάντα τους σωστούς devs που θα μου προσφέρουν 10 20 30 ώρες ποιοτικού single player και όχι αυτοί που έχουν εθιστεί στα microtransactions και τα freetoplay online παιχνίδια. Ευτυχώς κυκλοφορούν ακόμα πολλά ποιοτικά παιχνίδια σε story σε λίγα χρόνια βλέπω να αλλάζει αυτό αν συνεχιστεί το παραπάνω. 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού στο competitive είναι τα περισσότερα λεφτά. Λογικό. Εδώ μεγαλοστελεχος του PlayStation δήλωσε ότι θα επικεντρωθούν περισσότερο στο multiplayer στη νέα κονσόλα. Βέβαια δε θα παραλείψουν το single απλά θα δωθεί περισσότερο βάρος εκεί που είναι το χρήμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...