Προς το περιεχόμενο

RTX 20series Turing thread (TU 102, TU 104, TU106)


aorus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, renaxan είπε

Αύριο μπαίνω στο RTX 2080 club. Την VEGA φυσικά θα την κρατήσω στο άλλο PC. Η 1050 θα πάει για backup.

Παραλαμβάνω από Amazon.it με λάθος τιμή. Δεν μου είπαν τίποτα, προχώρησαν κανονικά την παραγγελία. Από ότι καταλαβαίνω, εάν ένας αγοράσει με λάθος τιμή το αποδέχονται. Viva la Amazon!  😂

110974138_EVGA2080XC.JPG.d880c6496af8515298157adc6e17fd2a.JPG

order.JPG.2efc074140bf45d3950ccd56acdd4058.JPG

Καλορίζικη! 

Παιξε και κανα τζοκερ...Αντε και καμια 2080τι σε τιμη 2080 μην σου πω και 2070.

Πιο κατω δεν παει δεν βγαίνει το καταστημα😜

Επεξ/σία από azazil1190
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Inler said:

Έχεις ρωτήσει τι ισχύει με την εγγύηση γιατί χωρίς να είμαι σίγουρος μπορεί να έχουν μόνο 1 χρόνο

Καλοδούλευτη 

Ένα χρόνο από Amazon, τα υπόλοιπα 2 από EVGA.eu. Σε ανοιγμένα αντικείμενα έχω πάρει αρκετά πράγματα. Είναι σούπερ το Amazon σε αυτό. 

Μια φορά καταφέρανε να μου στείλουν 2 ρολόγια Suunto. Είχε χαθεί μου το έστειλαν express και μετά από ενάμισι μήνα, ήρθε το πρώτο.. Τους το επέστρεψα και ας ήταν unregister. Δεν το πίστευαν.. Με κάλεσαν στο τηλέφωνο  απόγευμα, θυμάμαι.. Με ευχαρίστησαν θερμά, μόνο αυτό.. Δωράκι όχι.. 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, renaxan είπε

Ένα χρόνο από Amazon, τα υπόλοιπα 2 από EVGA.eu. Σε ανοιγμένα αντικείμενα έχω πάρει αρκετά πράγματα. Είναι σούπερ το Amazon σε αυτό. 

Μια φορά καταφέρανε να μου στείλουν 2 ρολόγια Suunto. Είχε χαθεί μου το έστειλαν express και μετά από ενάμισι μήνα, ήρθε το πρώτο.. Τους το επέστρεψα και ας ήταν unregister. Δεν το πίστευαν.. Με κάλεσαν στο τηλέφωνο  απόγευμα, θυμάμαι.. Με ευχαρίστησαν θερμά, μόνο αυτό.. Δωράκι όχι.. 😂

Σε θυμούνται και σου καναν τωρα δωρακι στην τιμη της 2080

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, azazil1190 said:

Καλορίζικη! 

Παιξε και κανα τζοκερ...Αντε και καμια 2080τι σε τιμη 2080 μην σου πω και 2070.

Πιο κατω δεν παει δεν βγαίνει το καταστημα😜

Την επόμενη μέρα που έγινε αυτό, έστειλα pm στον @akoinonitos. Του έλεγα μακάρι να μου την στείλουν.. Έχουν κάνει λάθος.. Μου λέει "δεν θα κοιμηθείς" εσύ.. 😂😂

P.S Συγνώμη για τα offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα καλά θυμόμουν..Στην προκειμένη που έχεις το rma της EVGA είσαι κομπλέ γιατί με άλλη εταιρεία μπορεί να υπήρχε σχετική ταλαιπωρία αν χρειαζόταν επιστροφή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, renaxan είπε

Την επόμενη μέρα που έγινε αυτό, έστειλα pm στον @akoinonitos. Του έλεγα μακάρι να μου την στείλουν.. Έχουν κάνει λάθος.. Μου λέει "δεν θα κοιμηθείς" εσύ.. 😂😂

P.S Συγνώμη για τα offtopic.

Και ομως γίνονται θαυματα.

Σε ξέχασε ο αγιος Βασίλης τα Χριστούγεννα. Ε ειπε τωρα που πλησιάζει το πεσαχ (πασχα) να κάνει την καλη να στην φερει.Μην του μεινει στο ραφι😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Πεντακάθαρη εικόνα βλέπω στο βίντεο πάντως, αν είναι έτσι έκαναν καλή δουλειά.

Και στο metro exodus το βελτίωσαν και άλλο με το νέο update 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, renaxan είπε

Αύριο μπαίνω στο RTX 2080 club. Την VEGA φυσικά θα την κρατήσω στο άλλο PC. Η 1050 θα πάει για backup.

Παραλαμβάνω από Amazon.it με λάθος τιμή. Δεν μου είπαν τίποτα, προχώρησαν κανονικά την παραγγελία. Από ότι καταλαβαίνω, εάν ένας αγοράσει με λάθος τιμή το αποδέχονται. Viva la Amazon!  😂

110974138_EVGA2080XC.JPG.d880c6496af8515298157adc6e17fd2a.JPG

order.JPG.2efc074140bf45d3950ccd56acdd4058.JPG

Special τιμή.......καλορίζικο το καρτόνι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις εκανα το update στο anthem και δοκιμασα το DLSS.. Α-Π-Ι-Σ-T-E-Y-T-O

Τρομερη δουλεια καμια απολυτως σχεση με οτι εχουμε δει μεχρι στιγμης απο οποιοδηποτε απο τους λιγους ομολογουμενως τιτλους.. 

Σε 4k ημουν στα low 60s χωρις και τωρα στα mid80s.. Ομολογω πολυ εντυπωσιασμενος με αυτο που βλεπω μπροστα μου..Αν δεν το εβλεπα με τα ιδια μου τα ματια δεν θα το πιστευα καταπληκτικο!

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Μολις εκανα το update στο anthem και δοκιμασα το DLSS.. Α-Π-Ι-Σ-T-E-Y-T-O

Τρομερη δουλεια καμια απολυτως σχεση με οτι εχουμε δει μεχρι στιγμης απο οποιοδηποτε απο τους λιγους ομολογουμενως τιτλους.. 

Σε 4k ημουν στα low 60s χωρις και τωρα στα mid80s.. Ομολογω πολυ εντυπωσιασμενος με αυτο που βλεπω μπροστα μου..Αν δεν το εβλεπα με τα ιδια μου τα ματια δεν θα το πιστευα καταπληκτικο!

Μολις τωρα έκλεισα το game και εγω για να την πεσω.

Οι τυποι εκαναν τρομερη δουλειά και στο boost αλλα και σε ποιότητα εικόνας δεν μπορώ να ξεχωρίσω on με off.

ΕΥΓΕ τέτοιο dlss θέλουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...