Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαίωσε ότι το λυγισμένο σασί ορισμένων iPad Pro, είναι φυσιολογικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ο Γιουρι Γκελερ τα αγοράζει και λυγίζουν από μόνα τους; 😛 

Έχετε προσέξει πως σε οοοοοολο το internet αναπαράγονται 2-3 ίδιες εικόνες με προβληματικά ipads? Φαντάζομαι πως αυτό είναι μια μικρή λεπτομέρεια μπροστά στο παιχνιδάκι που παίζεται... 

Παιζεται μεγαλο και χοντρο παιχνιδι Μπιλντανε, να προσεχεις....

😂😂😂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 345
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
2 minutes ago, hristos1975psi said:

"Αν σε κοροϊδέψουν μια φορά ντροπή σ αυτούς που σε κορόιδεψαν αν οι ίδιοι σε κοροϊδέψουν ξανά τότε είσαι ηλίθιος"

Μια φορά το έκανε με το iPhone 6 και τώρα το ξανακάνει.....έχω αρχίσει να πιστεύω ότι γίνεται βάση σχεδίου και πάω στοίχημα πως το επόμενο Ipad θα έχει ειδικό κράμα αλουμινίου που δεν θα λυγίζει όπως ακριβώς έκανε με το iPhone 6. Πως αλλιώς τα κορόϊδα  του χρόνου θα ξαναγοράσουν το καινούριο iPad που θα είναι σχεδόν ίδιο με το σημερινό με την διαφορά πως θα έχει καλύτερο κράμα αλουμινίου και δεν θα λυγίζει...…..

Σιγά πια! Δεν ανατινάζονται κιόλας! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Σιγά πια! Δεν ανατινάζονται κιόλας! 😛 

έχετε παρατηρήσει ότι τα βιντεάκια που ανατινάζονται τα Samsung είναι συνέχεια τα ίδια και τα ίδια? 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, th3ofilos said:

Παιζεται μεγαλο και χοντρο παιχνιδι Μπιλντανε, να προσεχεις....

😂😂😂

Για την ώρα ψάχνω ένα lte 256 space grey. Ειδικά τώρα που η Cosmote έκανε το θαυμα της και μας έφερε τις esim! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Σιγά πια! Δεν ανατινάζονται κιόλας! 😛 

Ειχα παρει το Note, μου ανατιναχτηκε στο χερι και μου το εκοψαν απτο ωμο

😂 😂 😂 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, th3ofilos said:

Ειχα παρει το Note, μου ανατιναχτηκε στο χερι και μου το εκοψαν απτο ωμο

😂 😂 😂 😂

Δεν χρειάζεται να σου κόψει το χέρι. Το θέμα είναι πως σου ήταν άχρηστη η συσκευή μετά. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, billdanos είπε

Για την ώρα ψάχνω ένα lte 256 space grey. Ειδικά τώρα που η Cosmote έκανε το θαυμα της και μας έφερε τις esim! :) 

Για την ωρα ψαχνω ενα Mercedes A200 amg 😂

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δεν χρειάζεται να σου κόψει το χέρι. Το θέμα είναι πως σου ήταν άχρηστη η συσκευή μετά. :) 

Αγορασα το ιδιο παλι, και μου κοπηκε και το αλλο το χερι 😂

Επεξ/σία από th3ofilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, billdanos είπε

Μα αν περάσουν 14 ημέρες και δεν παρατηρήσεις κάποιο πρόβλημα τότε μάλλον δεν θα είναι και τόσο σοβαρό! Μετά από 14 ημέρες θα μπορούσε κάποιος που έκατσε πάνω του και το στράβωσε, να πάει και να ζητήσει αντικατάσταση αναφέροντας πως έτσι το αγόρασε! :) 

Το προσεγγίζουμε διαφορετικά αλλά καταλαβαίνω τι λες, αλλά αν διέθετα τετραψήφιο αριθμό ευρώ θα ήθελα να μου προσφέρει αντικατάσταση και μετά τις 14 ήμερες, γιατί στην αρχή μπορεί να το προσέχω λίγο παραπάνω και να μην εμφανίσει κάτι, γιατί μπορεί απλά να τύχει να μην εμφανίσει κάτι μέσα σε 14 μέρες, γιατί μπορεί να μην το χρησιμοποίησα από την ήμερα της αγοράς κλπ κλπ, καταλαβαίνεις το πόιντ μου.

Αν με ρωτάς, προσωπικά δε θα με απασχολούσε και πολύ να πάω να το αλλάξω αν δεν υπήρχε λειτουργικό πρόβλημα και αν ήξερα πως μελλοντικά δε θα διαλύσει τελείως.

Είχα κινητό με πρόβλημα burn-in στην οθόνη, η "μαμά" νομιζω το έπαιζε και αυτή κινέζα αλλά δεν ασχολήθηκα έτσι και αλλιώς. Δε με ενόχλησε κάπου, είχε άλλα spec που μου άρεσαν οπότε δεν το έστειλα πίσω, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι ήταν τραγικοί που έδωσαν κινητό με γνωστό πρόβλημα (το διαπίστωσα μετά στα fora) και ότι προφανώς θα τους κράζω σε κάθε ευκαιρία, τα λεφτά μου έδωσα.

Anyway, οι χρήστες ας κάνουμε ο,τι θέλουμε άλλα η κάθε απλ με ένα προϊόν 200-500-1.000-2.000e με τέτοια "παιδικά" προβλήματα και τέτοια αντιμετώπιση γενικότερα, είναι για κράξιμο όπως και να το κάνουμε ;)

Επεξ/σία από Oscar_Mike
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, th3ofilos said:

Για την ωρα ψαχνω ενα Mercedes A200 amg 😂

Αγορα το ιδιο παλι, και μου κοπηκε και το αλλο το χερι 😂

Πφ σε κέρδισα στο trolling! Δεν είσαι καλός. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rus είπε

Μου θυμιζει τις οθονες που δικαιολογουν έναν αριθμο καμμενων pixels και δε τα καλυπτει η εγγυηση.

Μην τους βάζεις ιδέες μπορεί να βάλλουν κανένα όρο στο μέλλον στους όρους της εγγύησης που να λέει πως η κλήση μέχρι κα κάποια εκατοστά της μοίρας δικαιολογείται και δεν αποτελεί ελάττωμα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, th3ofilos said:

Ρε Μπιλντανε τι συγκρινεις ??? Ειμαι senior member και εισαι Moderator...

Είμαι πιο senior από όσο φαντάζεσαι. Σχεδόν παππούς! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Είμαι πιο senior από όσο φαντάζεσαι. Σχεδόν παππούς! :) 

Φιλε κατεχεις τιτλο στο insomnia.gr δεν εισαι απλο μελος...

Μπες απο εναν δευτερο λογιαριασμο και τρολαρε, οταν κατεχεις τιτλο σε forum και μαλιστα στις διαστασεις του insomnia.gr δεν νοειται να γραφεις γενικα τετοια πραγματα, απορω πως δεν σε εχουν μπαναρει οι ανωτεροι σου...

  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...