Προς το περιεχόμενο

[PC Case] CoolerMaster MasterBox MB500 32€ τελικη @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


yilarakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά εμένα η υποβολή της παραγγελίας έγινε 04/2/19 - 16:46 και είναι ακόμα προς καταχώρηση. Δεν μου έχουν πάρει ακόμα τηλέφωνο. Είναι κάποιος που υπέβαλε αργότερα και έχει αλλάξει η κατάσταση της παραγγελίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικό άκυρο.. Σε ερώτηση αν θα παραλάβει κάνεις ενημερώθηκα από τον υπάλληλο ότι η τιμή είναι μη εμπορευσιμη και δεν μπορεί ούτε ο κατασκευαστρια να το προμηθεύσει σε αυτά τα λεφτά (.. Και καλά)!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω επίσης ότι μόλις μου επεστράφη το ποσό στην κάρτα. Αυτό τουλάχιστον είναι προς τιμήν τους, άλλες επιχειρήσεις σε αντίστοιχες περιπτώσεις καθυστερούν ακόμα και εβδομάδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Η ώρα παραγγελείας μου είναι 16:15 και α είναι ακόμα σε κατάσταση υπό εκτέλεση χωρίς να με έχουν πάρει τηλέωνο... ,  θα δούμε τζάμπα τα unboxing & build video.

Επεξ/σία από koratokva
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Αφου ολοι αν δε γειωθηκαμε.....προκειται αμεσα.....να ρωτησω στα 69....αξιζει λετε? Εχει καλο airflow το ατιμο...

Εννοείται πως δεν τους δίνεις τα 69 ευρώ που ζητάνε ενώ έριξαν άκυρο σε πόσες παραγγελίες. Υπάρχουν και άλλα κουτιά με καλό airflow και γυαλί στα 40-50 ευρώ. Αν θέλεις rgb fans κτλ δεν ξερω.. Υπάρχουν κουτιά στα 70-80 ευρώ  πχ phanteks κτλ

 

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Εννοείται πως δεν τους δίνεις τα 69 ευρώ που ζητάνε ενώ έριξαν άκυρο σε πόσες παραγγελίες. Υπάρχουν και άλλα κουτιά με καλό airflow και γυαλί στα 40-50 ευρώ. Αν θέλεις rgb fans κτλ δεν ξερω.. Υπάρχουν κουτιά στα 70-80 ευρώ  πχ phanteks κτλ

Εχει δικιο ....στις παραγγελιες σας στον κωτσοβολο αλλαξε απο το υπο εκτελεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Εχει δικιο ....στις παραγγελιες σας στον κωτσοβολο αλλαξε απο το υπο εκτελεση?

Όχι έχει λίγη ώρα που την ακύρωσαν  σε μένα

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθές 16.32 η παραγγελία μου και παραμένει σε κατάσταση 'Έχει καταχωρηθεί'...Καμία ενόχληση προς το παρόν αλλά το άκυρο δεν αργεί φαντάζομαι

 

35 λεπτά πριν, okinakoto είπε
04/2/19 - 16:25 Παράδοση στο χώρο σας 31.89 Υπό εκτέλεση   εμενα ακομα ετσι ειναι

Εμένα στη γενική σελίδα παραγγελιών φαίνεται ως 'Παραλήφθηκε' :lol: και στις λεπτομέρειες 'Έχει καταχωρηθεί'

26 λεπτά πριν, nvnight είπε

Χθές 16.32 η παραγγελία μου και παραμένει σε κατάσταση 'Έχει καταχωρηθεί'...Καμία ενόχληση προς το παρόν αλλά το άκυρο δεν αργεί φαντάζομαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...