Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy S10 και Galaxy S10+ από τη Samsung με Dynamic AMOLED οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρέωση κάρτας ΟΥΤΕ ΚΑΝ. 

Εβαλα σε καταστήματα που δε ζητούσαν άμεση χρέωση ή αναγκαστική πληρωμή. Πχ απο Γερμανό μου ζήτησαν και προκαταβολή ενώ η Media έγραφε πως θα ειναι για υποχρεωτική αγορά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, billdanos είπε

Νομίζω πως το πρασινάκι είναι το πιο ενδιαφέρον χρώμα! :) 

Αυτό έχω παραγγείλει! 

 

Στις κάμερες, σε σχέση με το s9 s9+ έχουν κάνει κάποια βελτίωση? Η απλά πρόσθεσαν άλλη μια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, margaritagr είπε

Χρέωση κάρτας ΟΥΤΕ ΚΑΝ. 

Εβαλα σε καταστήματα που δε ζητούσαν άμεση χρέωση ή αναγκαστική πληρωμή. Πχ απο Γερμανό μου ζήτησαν και προκαταβολή ενώ η Media έγραφε πως θα ειναι για υποχρεωτική αγορά.

ο γερμανος ηθελε προκαταβολη αλλα δεν δεχτηκε σε μενα να το προπληρωσω ολο  και ετσι δεν  μπορουσα να παρω bonus επσιτροφης που ηταν 20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, slk200gr είπε

ο γερμανος ηθελε προκαταβολη αλλα δεν δεχτηκε σε μενα να το προπληρωσω ολο  και ετσι δεν  μπορουσα να παρω bonus επσιτροφης που ηταν 20%

Ξερω οτι απο το bonus εξαιρούνται τa s10 τουλάχιστον προς το παρόν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Ξερω οτι απο το bonus εξαιρούνται τa s10 τουλάχιστον προς το παρόν 

δεν ισχυει ,αν δεχοντουσαν να το πληρωσω ολο θα τους  επειρνα τουλαχιστον στην εθνικη αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, slk200gr είπε

ο γερμανος ηθελε προκαταβολη αλλα δεν δεχτηκε σε μενα να το προπληρωσω ολο  και ετσι δεν  μπορουσα να παρω bonus επσιτροφης που ηταν 20%

Ετσι την πατησα και εγω που ο υπαλληλος μου ειπε ιδιες βλακειες οτι δεν πιανει το 20% γιατι λεει δεν εχει κοπει ακομα η αποδειξη και αλλα τετοια.

Αν εκανες ηλεκτρονικη παραγγελια(με χρηση καρτας)μια χαρα επαιρνες τους ποντους επιστροφης πισω,γιατι τα χρηματα στα τραβανε πριν παρεις το κινητο και αρα στην ουσια το εχεις πληρωση/αγορασει.

Η παραπανω ημιμαθεια του υπαλληλου(σε οσους το ρωτησανε αυτο)τους κοστισε ας το πουμε κοντα 210ευρω σε ποντους επιστροφης απο το πουθενα και θα το πληρωσουν το κινητο(οσοι το αγορασαν σε αρχικη τιμη παντα)πολυ ακριβοτερα χωρις λογο.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

 

Αν εκανες ηλεκτρονικη παραγγελια(με χρηση καρτας)μια χαρα επαιρνες τους ποντους επιστροφης πισω,γιατι τα χρηματα στα τραβανε πριν παρεις το κινητο και αρα στην ουσια το εχεις πληρωση/αγορασει.

 

ετσι ακριβως ειναι το προβλημα μου ηταν οτι ηλεκτρονικα δεν μπορουσα να παρω την απαλαγη του φπα (24%) αυτο γινεται μονο στο καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, slk200gr είπε

ετσι ακριβως ειναι το προβλημα μου ηταν οτι ηλεκτρονικα δεν μπορουσα να παρω την απαλαγη του φπα (24%) αυτο γινεται μονο στο καταστημα

Α εσυ ηθελες να παρεις και απαλαγη ΦΠΑ περαν των ποντων επιστροφης,τωρα το καταλαβα. Ναι κριμα σε αυτη την περιπτωση.Βλεπεις ολως τυχαιως το προγραμμα τελειωνε 1εβδομαδα πριν την κυκλοφορια των νεων κινητων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Α εσυ ηθελες να παρεις και απαλαγη ΦΠΑ περαν των ποντων επιστροφης,τωρα το καταλαβα. Ναι κριμα σε αυτη την περιπτωση.Βλεπεις ολως τυχαιως το προγραμμα τελειωνε 1εβδομαδα πριν την κυκλοφορια των νεων κινητων.

ακριβως και τωρα εχει στον κοτσοβωλο μεχρι τις 9 οπου 9του μηνος θεωρητικα μπορεις να το αγορασεις αλλα δεν παιρνεις δωρο τα ακουστικα οποτε αναμονη για πτωση τιμων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, slk200gr είπε

τωρα εχει στον κοτσοβωλο μεχρι τις 9 οπου 9του μηνος θεωρητικα μπορεις να το αγορασεις αλλα δεν παιρνεις δωρο τα ακουστικα οποτε αναμονη για πτωση τιμων

Δεν ισχυει το παραπανω που αναφερεις γιατι δεν καλυπτει τα κινητα.

 Η ενέργεια των εικοσαπλάσιων πόντων (1€=80 πόντοι) ισχύει αποκλειστικά και μόνο για τις αγορές σε Laptop, Desktop, εκτυπωτές/πολυμηχανήματα, μελάνια, Tablets και wearables, που θα πραγματοποιηθούν από 01 έως και 09 Μαρτίου 2019

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
31 minutes ago, giorgos9910 said:

Αυτό έχω παραγγείλει! 

Στις κάμερες, σε σχέση με το s9 s9+ έχουν κάνει κάποια βελτίωση? Η απλά πρόσθεσαν άλλη μια? 

Μη φανταστείς τρελές διαφορές σε σχέση με τα S9, απλά έχει μερικές νέες λειτουργίες και πιο wide φακό στην επιπλέον κάμερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν ισχυει το παραπανω που αναφερεις γιατι δεν καλυπτει τα κινητα.

 Η ενέργεια των εικοσαπλάσιων πόντων (1€=80 πόντοι) ισχύει αποκλειστικά και μόνο για τις αγορές σε Laptop, Desktop, εκτυπωτές/πολυμηχανήματα, μελάνια, Tablets και wearables, που θα πραγματοποιηθούν από 01 έως και 09 Μαρτίου 2019

α δεν το προσεξα γιατι ετσι και αλλιως δεν μου εκαμναν οι ημερομηνιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει αρκετά με τα νέα μοντέλα, παραμένω χαλαρά στο Note. Μόνο το Fold θα με έκανε να σκεφτώ αυτή στιγμή αλλαγή, θα έλεγα ότι ένα Note Fold θα με έβαζε σοβαρά σε φάση "Shut up and take my money". Τώρα όχι, ίσως ούτε καν το Note 10 να μη με ψήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...