Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy S10 και Galaxy S10+ από τη Samsung με Dynamic AMOLED οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Bezels δεν θέλετε, Notch δεν θέλετε, τρύπες δεν θέλετε, όλα τα κινητά ίδια δηλαδή. Και οι designers? Κλέφτες θα γίνουν; 😎

Εγω προσωπικα με σχεδια σαν του S9 και mi mix 2 ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και δεν ζηταω τιποτα παραπανω. Ακομα μικροτερα bezels για το κατω και το πανω μερος, ηχεια  και δαχτυλικο απο οθονη. Πισω δαχτυλικο να μην υπαρχει και 2 καμερουλες η 3 στο πισο μερος αλλα οχι στο κεντρο. Σε καποια γωνια πανω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κανω μια ασχετη ερωφηση μαλλον με το θεμα ,πιστεύεται οτι τα Galaxy Buds μπορουν να πουληθουν αν ειναι σφραγισμενα γιατι για να ειμαι ειλικρινείς ποτε δεν ειχα και δεν μπορω να τα συνηθίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, slk200gr είπε

Να κανω μια ασχετη ερωφηση μαλλον με το θεμα ,πιστεύεται οτι τα Galaxy Buds μπορουν να πουληθουν αν ειναι σφραγισμενα γιατι για να ειμαι ειλικρινείς ποτε δεν ειχα και δεν μπορω να τα συνηθίσω 

Προφανως και μπορουν.Το μονο που δεν γνωριζω ειναι τι θα παιζει με την εγγυηση αν θα ειναι δηλαδη μαζι στην αποδειξη αγορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγυηση παιζει σίγουρα ,το ιδιο με γα μεταχειρισμενα ,το θεμα ειναι ποσο ?

Επειδη λεω να μην περιμενω 3 μηνες αν και εχω ρο s9+ βλεπετε πελατες για τις ναυαρχιδες δεν ειναι μονο κατοχοι παλιοτερον μοντελων οπως ειπωθηκε πιο πανω αλλα και οι γκατζετακιδες ,βρηκα οτι ο γερμανος δινει 80 ποντους στο 1ε  με καρτες εθνικης οποτε ειναι 60000 ποντοι καπου 150 ε μειον,αυτο για οσους προπαραγγειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από λίγες ώρες στην Ντόχα. Τα είχαν εκεί και τα τρία. Χωρίς τιμές βέβαια. Ισως το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει στα χέρια μου. Από όλες τις απόψεις.

IMG_20190227_194218.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τελειως ''τυχαιο''το φοντο που μαυριζει ολως τ υχαιως στο σημειο των καμερων :P

μαθανε και αυτοι από τον καλυτερο στο ειδος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xrhstos1974 είπε

Πριν από λίγες ώρες στην Ντόχα. Τα είχαν εκεί και τα τρία. Χωρίς τιμές βέβαια. Ισως το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει στα χέρια μου. Από όλες τις απόψεις.

IMG_20190227_194218.jpg

Πήγα και εγώ χθες στο mall και τα είδα, είναι πολύ όμορφα τηλέφωνα, πήγα συγκεκριμένα για το s10 που έχω παραγγείλει, νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο, και από το s9 που είχα, εκτός της κάμερας που έμενα προσωπικά δεν με ενόχλησε και τοσο, όταν το είδα από κοντά. Θέλω να πιστεύω ότι μπορεί να το (συνηθίσει) το μάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτέλους τα είδα. Και τα 3 είναι πανέμορφα. Το e είναι ιδανικό για όποιον θελει κάτι σε νορμαλ-μικρες διαστάσεις.

Οι κάμερες δεν ενοχλούν καθόλου, πολύ καλύτερες από νοτς. 

Το κινητό είναι κουκλί και στο χέρι κάθεται εξαιρετικά. Οι κάμερες προσφέρουν πολλές επιλογές και δεν έχει το by default εφέ ωραιοποιησης των Χαβάη. 

Έρχεται με προεγκατεστημενη προφύλαξη οθόνης που μου είπαν όμως πως αφαιρείται αν θες.

Ερωτηματικό ότι η demo συσκευή (128gb plus) όπως θα δείτε ήταν των 6gb ram. Επικοινώνησα τηλεφωνικά με την samsung και μου είπαν πως τα plus ερχονται με 8 γίγα και δεν ήξεραν για τη συγκεκριμένη συσκευή γιατί λέει 6. Ίσως λόγω demo (?)

Έβγαλα και φωτο πως φαίνεται το YouTube σε πλήρη οθόνη. 

20190228-090626.jpg


20190228-090658.jpg


20190228-090730.jpg


20190228-090944.jpg


received-2035678586545538.jpg


 

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι γυμνο ειναι λιιιιιγο μικροτερο απο το 9+.

Εντάξει ναι δεν είναι μικρή συσκευή και με το e είναι αρκετή η διαφορά. Δεν είχα θέμα όμως να το κρατήσω για φωτο ή να το χειριστώ. Άλλωστε πριν για λίγο διάστημα είχα το 9+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, margaritagr said:

Ετσι γυμνο ειναι λιιιιιγο μικροτερο απο το 9+.

Εντάξει ναι δεν είναι μικρή συσκευή και με το e είναι αρκετή η διαφορά. Δεν είχα θέμα όμως να το κρατήσω για φωτο ή να το χειριστώ. Άλλωστε πριν για λίγο διάστημα είχα το 9+.

Για τα δικά μου γούστα, η ιδανική επιλογή σε σχέση με το μέγεθος είναι το S10 και όχι το plus. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Για τα δικά μου γούστα, η ιδανική επιλογή σε σχέση με το μέγεθος είναι το S10 και όχι το plus. 

Εμενα μου αρεσουν τα plus .Με το Χ  εχω ξενερωσει λογω μεγεθους .Ειχα συνηθισει σε πιο μεγαλες οθονες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Για τα δικά μου γούστα, η ιδανική επιλογή σε σχέση με το μέγεθος είναι το S10 και όχι το plus. 

Κι εγώ θα ήθελα τα specs του plus στο 10 ιδανικά, την μπαταρία δηλαδή, αν και να σου πω... χρησιμοποιώντας το α8, έχει αρχίσει και μου φαίνεται μικρή η οθόνη του.

Στα σ9 είχαν σημαντική διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας το απλό με το plus

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Κι εγώ θα ήθελα τα specs του plus στο 10 ιδανικά, την μπαταρία δηλαδή, αν και να σου πω... χρησιμοποιώντας το α8, έχει αρχίσει και μου φαίνεται μικρή η οθόνη του.

Στα σ9 είχαν σημαντική διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας το απλό με το plus

 

το s9 με το plus ειχαν σοβαρες διαφορες γιαυτο πηρα το plus αλλα πλεον ειναι σχεδον ιδια  ,οκ λιγη διαφορα στην μπαταρια αλλα ειναι και μεγαλυτερο  τα δε ραμ αδιαφορα ειναι κανεις δεν θα καταλαβει διαφορα οποτε με βλεπω στο 10 αρι αν και παλι η διαφορες δεν ειναι οχ αμαν για αλαγη ,to samsung foldable παλι ειναι μια προκληση ,επιτελος κατι καινουριο ,βαρεθηκα το λιγη παραπανω ραμ,λιγο πιο γρηγορο ,λιγη πιο καλη αναλυση κτλ κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...