Προς το περιεχόμενο

Με τιμή από €449, το Xiaomi Mi 9 προσγειώνεται στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, nero62 είπε

Πολύ γέλιο πέφτει. Και ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στην INFOQUEST αν ισχύει αυτή η τιμή.

Μπραβο στην Infoquest χωρις να γνωριζουμε τιμη,εγραψες.....

Πως θα σου πουλησει η Infoquest το mi9 στα 450 οταν αυτη την στιγμη πουλαει το Mi8 128gb στα 500ευρω και το Mi mix3 στα 569?🤔🤔

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antretng είπε

Πιστεύω πως δεν παίζει να έχει τόσο από infoquest. Κάπου 560 το κόβω. Ιδωμεν!

και έτσι να είναι με τον 855 μέσα και με τέτοια χαρακτηριστικά... πάει έπιασε ταβάνι η xiaomi...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nero62 είπε

ρε φίλε τι συγκρίνεις τον 855 με Imx586 Με τις πατάτες της samsung Πλάκα μας κάνεις?

Εμ ετσι μπραβο πες τα.Που παει η Samsung να τα βαλει με τον 855....oh wait στην Αμερικη τα νεα samsung με τον 855 ειναι 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Μπα ουτε καν με ενα s7 edge ειμαι εδω και 3 χρονια.

Εσεις αγοραστε καθε 6 μηνες τα κινεζικα flagships της χιαομαρας και σκαστε 500αρικα σε κινεζιες

ακόμη χειρότερα.. αυτό λέω΄... με του τότε το flagship το ευρωπαικό είσαι.. και επειδή δεν μπορείς να αγγίξεις τα χιλιάρικα που πουλάει η xiaomi (η τελικά δεν είσαι τόσο μεγάλο κορόιδο) μένεις με εκείνο...καλό τηλέφωνο πάντως bytheway.. από εκεί άρχισε την κατηφόρα η σαμι

4 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Μπα ουτε καν με ενα s7 edge ειμαι εδω και 3 χρονια.

Εσεις αγοραστε καθε 6 μηνες τα κινεζικα flagships της χιαομαρας και σκαστε 500αρικα σε κινεζιες

έμπα στο κανάλι του jerry και θα δεις ποιες είναι οι πραγματικές σαβούρες φιλαράκι.. 

ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, nero62 είπε

ακόμη χειρότερα.. αυτό λέω΄... με του τότε το flagship το ευρωπαικό είσαι.. και επειδή δεν μπορείς να αγγίξεις τα χιλιάρικα που πουλάει η xiaomi (η τελικά δεν είσαι τόσο μεγάλο κορόιδο) μένεις με εκείνο...καλό τηλέφωνο πάντως bytheway.. από εκεί άρχισε την κατηφόρα η σαμι

Ποιον κατηφορα και πρασινα αλογα μας λες.

575 ευρω το πηρα τον ιουλιο του 2016 και ειναι ακομη και σημερα πιο ποιοτικο απο τις κινεζικες flagshio πατατες.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Καλα εσυ αγορι μου κοιτα τα νουμερα και αγοραζε με αυτα. Εδω στο αλλο θεμα μας εβγαλες τον α12 της apple πατατα και οτι το Xr εχει hardware κινητου με 150 ευρω και καποιος (δεν θυμαμαι αν ησουν εσυ) κοντεψε να βγαλει το mi9 Καλυτερη συσκευη απτο s10.

Γελανε και τα τσιμενατα

Τα προηγούμενα τα έχουμε αναλυσει σε άλλα τοπικ.αυτο για το mi9 με το S10 μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλο.Τα τσιμέντα γελάνε με τις συγκρίσεις που κανεις

Επεξ/σία από Istros
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υστερει το πολυ ενα 3% απο τις καλυτερες συσκευες της αγορας κ ζητα το 1/3 με 1/4 των χρηματων

no brainer αγορα για τον ωριμο σκεπτομενο αγοραστη ,οτι αλλο ακουσετε ειναι ηλιθιοι φανμποισμοι

Επεξ/σία από what_if
  • Like 11
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εμ ετσι μπραβο πες τα.Που παει η Samsung να τα βαλει με τον 855....oh wait στην Αμερικη τα νεα samsung με τον 855 ειναι 😂

Ναι από 700€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχαμε τις διαμαχες apple vs android ,εχουμε τωρα και τις διαμαχες μεταξυ android user για να δικαιολογησουν τα λεφτα που σκορπανε ,παρτε το χαμπαρι ο καθενας με τα δικα του λεφτα οτι θελει κανει ,σκασιλα μου αν το s10 κανει μεχρι και φραπε απο την στιγμη που για μενα τα λεφτα που ζητα ειναι υψηλα δεν θα το παρω και φυσικα θα προτιμησω οποια αλλη εταιρεια μου προσφερει σε χαμηλη τιμη παρεμφερη δυνατοτητες . Οταν πχ βγηκε το oneplus καλο και αγιο ηταν μεχρι το σημειο που αποφασισαν οτι μπορουν αν γινουν και αυτοι samsung σε τιμες. ο υγιης καταναλωτης ενδιαφερεται για τον ανταγωνισμο για να εχει ανταγωνιστικες τιμες και χαμηλοτερες τιμες και οχι να συγκρινει e-penis.....

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, what_if είπε

υστερει το πολυ ενα 3% απο τις καλυτερες συσκευες της αγορας κ ζητα το 1/3 με 1/4 των χρηματων

no brainer αγορα για τον ωριμο σκεπτομενο αγοραστη ,οτι αλλο ακουσετε ειναι ηλιθιοι φανμποισμοι

no brainer.. σωστα. εχει τοσο bloatware  και spyware που και 250 ευρω να εκανε δεν θα το επαιρνα. πηρα 2 xiaomi Και τα σιχαθηκα. αν δεις ποσα giga στελνει μεσω ρουτερ... θα τρομαξεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Μπα ουτε καν με ενα s7 edge ειμαι εδω και 3 χρονια.

Εσεις αγοραστε καθε 6 μηνες τα κινεζικα flagships της χιαομαρας και σκαστε 500αρικα σε κινεζιες και μετα παρτε με την σειρα τα φορουμ προσπαθωντας να πεισετε τους εαυτου σας για το ποσο υπεργαματη αγορα κανατε

Έχεις ένα s7 3 χρονια, αμφιβάλλω αν είχες ποτέ Xiaomi και ήρθες να μας πεις την άποψη σου για τα Xiaomi και το s9

Επεξ/σία από Istros
  • Like 3
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

 Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα;

Δεν απαντάμε σε ερώτηση με ερώτηση. Αν έχεις απάντηση στην απορία μου βεβαίως να σου απαντήσω και εγώ.

you-must-be-zv1y61.jpg

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, what_if είπε

υστερει το πολυ ενα 3% απο τις καλυτερες συσκευες της αγορας κ ζητα το 1/4 των χρηματων

no brainer αγορα για τον ωριμο σκεπτομενο αγοραστη ,οτι αλλο ακουσετε ειναι ηλιθιοι φανμποισμοι

Ναι όντως αγοράζουμε τώρα την Χιαομάρα στα 500 ευρώ και σε 1 χρόνο βαριάς χρήσης που η συσκευή θα αποκρίνεται σαν κινητό με 1 Ram, Bug και Lag θα πηγαινοέρχονται, θα πάρουμε την επόμενη Χιαομάρα στην προνομιακή τιμή των 550 ευρώ και θα νιώθουμε πολύ υπερήφανοι. Όμως, εγώ είμαι ΦΑΝΜΠΟΙ που πήρα το iPhone 7 πριν 2 χρόνια και απ'ότι βλέπω θα μου βγάλει άνετα άλλον 1-1,5 χρόνο πλήρης απόκρισης και λειτουργικότητας. Μην μιλήσω για τα 6S Plus που εάν τα συγκρίνεις σήμερα με τα αντίστοιχα Android κινητά της ίδιας χρονολογίας, η διαφορά θα είναι χαοτική.

 

Επεξ/σία από TzortzisJosh
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...