Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Minecraft και Quake II ούτε εγώ δεν τα μετράω που είμαι γνωστός πρασινοφρουρός. Θα μας κυνηγήσουν και δικαίως οι κόκκινοι..

Δεν έχει σχέση ποια εταιρεία υποστηρίζει κάνεις. Παιχνίδια είναι κ αυτά που έχουν υποστήριξη rt κ τα ανέφερα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατι καλο που ερχεται με την νεα εκδοση των Windows. Οι Navi ακομα δεν το υποστηριζουν αλλα μεχρι να παει στο επισημο build της MS θα το εχουν υποστηριζει κανονικα. 

Screenshot-1.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατί οι Nvidia το υποστηρίζουν? 😛

Όταν πλησιάζει ο καιρός που θα γίνει release to 2004, θα βγουν κι οι αντίστοιχοι drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Beta υποθέτω κι όχι διαθέσιμος στο κλασικό site της Nvidia που κατεβάζουμε τους drivers.

 

 

Νομίζω είναι αποκλειστικά για τους Insider users. Δεν υπάρχει πουθενά απλά τον κατεβάζει αυτόματα το ΛΣ μόλις εντοπίσει την έκδοση που έχεις.

Επεξ/σία από _Theo_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, _Theo_ said:

Νομίζω είναι αποκλειστικά για τους Insider users. Δεν υπάρχει πουθενά απλά τον κατεβάζει αυτόματα το ΛΣ μόλις εντοπίσει την έκδοση που έχεις.

Ακόμα "χειρότερα". 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Υπάρχουν τα αρχεία στο Guru3D για όποιον θέλει και είναι WHQL.

 

Τι να το κάνεις άμα έχεις την 1909 έκδοση ; Μόνο άμα είσαι Insider (Bug tester δλδ) αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ έχω περάσει εδώ και κάποιο καιρό την 2004 μιας και έχει βγει το final build και είναι όλα τζετ..

Λίγο νωρίς δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βαλουν ενα γενικο limit των fps γιατι το monitoring μετραει και σε loading και δεν βγαινει σωστο το average. Στην αρχη στο heat για 4-5 δευτερολεπτα παει 2500fps οποτε αυτοματα χανεται το average που εχουμε μεσα στο παιχνιδι. Και το chill το εχω 72 και το RT 72. Εκανα report στην amd.

 

 

Screenshot_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα δεν φταίει η AMD σε αυτό. Δεν μπορεί αν ξεχωρίσει ποτέ είναι σε loading screen και πότε όχι. Αυτό είναι θέμα των παιχνιδιών. Και σε bfv έχω στο μενού 100 fps και 95-98% usage χωρίς λόγο (και αντίστοιχα κατανάλωση και θερμοκρασίες). Στο gtav έχω 64 στο loading αλλά όταν αλλάζω session πάει για λίγο 250.

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...