Προς το περιεχόμενο

Breaking bad........μετα το χαος.......


alexioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μόνο που με χάλασε στη σειρά είναι που δεν πέθανε με κάποιο βασανιστικό τρόπο η skyler 😈😈😈

Ωραία σειρά από τις καλύτερες που έχω δει. Αν και όπως είπαν τα παιδιά σε προηγούμενα σχόλια έχει αργή εξέλιξη στην αρχή.

Στην πρώτη θέση έχω το True Detective Season 1 εκεί o Matthew έδωσε ρέστα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, DimosMcLaren said:

Το μόνο που με χάλασε στη σειρά είναι που δεν πέθανε με κάποιο βασανιστικό τρόπο η skyler 😈😈😈

 

Γιατί να θες να πεθάνει και μάλιστα βασανιστικά η Skyler;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τωρα τι ψαχνεις και συ...Εχουμε δει τον Γουολτερ να εχει κανει τρισχειροτερα πραγματα αλλας ας μισησουμε περισσοτερο την Skyler.

Η απαντηση της Anna Gun τοτε ηταν spot on

https://www.businessinsider.com/anna-gunn-why-fans-hate-skyler-breaking-bad-2013-8?op=1

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

2η φορα κ για εμένα με την ευκαιρια της καραντίνας κ του Netflix . Το ιδιο απολαυστική με τη 1η κ με καποιες λεπτομέρειες που δεν ειχα παρατηρήσει παλιά . Δεν υπαρχει αντίστοιχης ποιότητας σειρά αυτη την εποχή οσο κ να ψάξει κανείς . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετρια σειρα και απιστευτα υπερτιμημένη. Αν και απο οτι βλεπω απο τις απαντησεις στους ...μισους περιπου δεν αρεσε και ιδιαιτερα.

Οι ερμηνειες κλπ ειναι καλες, αλλα δεν αρκει αυτο για να ειναι μια σειρα καλη.

Καλα για θεαση 2η φορα δεν το συζηταμε καν...

 

Επεξ/σία από crom251
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 hours ago, crom251 said:

Μετρια σειρα και απιστευτα υπερτιμημένη. Αν και απο οτι βλεπω απο τις απαντησεις στους ...μισους περιπου δεν αρεσε και ιδιαιτερα.

Οι ερμηνειες κλπ ειναι καλες, αλλα δεν αρκει αυτο για να ειναι μια σειρα καλη.

Καλα για θεαση 2η φορα δεν το συζηταμε καν...

Συμφωνώ, αν εξαιρέσουμε τις καλύτερες ερμηνείες του σύμπαντος της pro-BCS εποχής, το απίστευτο σενάριο, μερικούς από τους βαθύτερους χαρακτήρες που έχουν υπάρξει σε οποιοδήποτε medium δυτικής προέλευσης, τις ατάκες που δεν καταλαβαίνεις από που σου έρχονται και το συναισθηματικό παιχνίδι με το οποίο σου πηδάει τον εγκέφαλο ο Vince σε όλη τη διάρκεια της σειράς, ναι είναι μια μάλλον μέτρια σειρά. Οριακά καλύτερη από το Casa de Papel θα έλεγα.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα απο ενα σημειο και μετα η σειρα το κουραζε χωρις λογο...  δηλαδη πανω που εβγαιναν στο ξέφωτο, ξαφνικα φέρονταν αλλοπρόσαλλα και ξαναεμπλεκαν  πάλι...

γενικα η κοντρα Walter & Jessie στους τελευταιους κυκλους μου φανηκε εντελως ανεδαφική, αλλα το τελος συνολικα με ικανοποιησε... συνολικα ηταν μια καλή σειρά, μια πολύ καλή σειρά αν θέλεις, αλλα δεν μπορω να καταλάβω γιατι είχε χτίσει τόσο μεγάλο hype και γιατί θεωρείται κορυφαία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mr Robot,Better Call Saul,River,Chernobyl,X-Files,Happy Valley,House of Cards,Game Of Thrones,Sopranos,Deadwood,Daredevil.Είναι καλύτερες;Όχι.Αλλά ούτε και το BB είναι καλύτερο από αυτές(αυτές έχω δει αυτές αναφέρω).Ειδικά αν θέλουμε να μιλήσουμε για ερμηνείες.Δες τον Rami Malek στο Mr Robot,τον Stellan Skarsgard στο River,την Sarah Lancashire στο Happy Valley ,τον Spacey στο House of Cards και τον Jared Harris στο Chernobyl και το Terror και κάνε σύγκριση.Αυτό που θέλω να πω είναι οτι πολύ καλό το BB αλλά μας τα έχετε κάνει τσουρέκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Mr Robot,Better Call Saul,River,Chernobyl,X-Files,Happy Valley,House of Cards,Game Of Thrones,Sopranos,Deadwood,Daredevil.Είναι καλύτερες;Όχι.Αλλά ούτε και το BB είναι καλύτερο από αυτές(αυτές έχω δει αυτές αναφέρω).Ειδικά αν θέλουμε να μιλήσουμε για ερμηνείες.Δες τον Rami Malek στο Mr Robot,τον Stellan Skarsgard στο River,την Sarah Lancashire στο Happy Valley ,τον Spacey στο House of Cards και τον Jared Harris στο Chernobyl και το Terror και κάνε σύγκριση.Αυτό που θέλω να πω είναι οτι πολύ καλό το BB αλλά μας τα έχετε κάνει τσουρέκια.

Εχεις δίκιο. Πολύ καλές οι σειρές που αναφέρεις. Με εξαίρεση το better call saul

ΣΑΝ ΤΟ BREAKING BAD ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/4/2020 στις 10:55 ΜΜ, Edel είπε

Υπάρχει και λέγεται better call saul 

Το BCS είναι επισης εξαιρετικό. Νομίζω ότι είναι ενδιαφέρον να το δει κανείς πριν το BB. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...