Προς το περιεχόμενο

AMD επεξεργαστές & AM4 socket (The End Game Part4)


nikos5800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Γερμανός που ήταν στο video είπε back to 1993.. Για τα fan πάνω στις μητρικές. Active cooling + η Godlike x570 ενώνει με heat pipes τα VRM.

Επίσης είπαν για μια RTX 2080 ti Lighting ,10 year anniversary edition..  Πότε θα βγει, πόσο θα κάνει??!!! xD

Επεξ/σία από renaxan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr_73 είπε

Πόσο θα δουλέψει αυτό , σε κατόχους χωρίς φυσερό  , μέχρι να πιάσει μάκα ; 6 μήνες ; 1 χρόνο ;

Το hyperthreading στο κλείσανε? η Ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Πόσο θα δουλέψει αυτό , σε κατόχους χωρίς φυσερό  , μέχρι να πιάσει μάκα ; 6 μήνες ; 1 χρόνο ;

Για ρώτα την evga στην x299 dark των 500+ ευρώ πόσο κράτησε να μας πεις και έμας να ξέρουμε... Έχεις γίνει τρομερά γραφικός... 

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostas7837aek είπε

Το hyperthreading στο κλείσανε? η Ακόμα?

Με το bios του 2015 στους skylake ; Γιατί να κλείσει ; Η κύρια δραστηριότητα των δικών μου υπολογιστών δεν είναι το ... bios update !

Το ανεμιστηράκι δεν είναι λίγο ψείρα ; Και κλεισμένο εκεί μέσα ... αν είναι σε κανά κουτί με τίποτε 12-14cm ανεμιστήρες μπροστά που βάζουν ... πράμα ... θα πιάσει μούργια σύντομα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr_73 είπε

Με το bios του 2015 στους skylake ; Γιατί να κλείσει ; Η κύρια δραστηριότητα των δικών μου υπολογιστών δεν είναι το ... bios update !

Το ανεμιστηράκι δεν είναι λίγο ψείρα ; Και κλεισμένο εκεί μέσα ... αν είναι σε κανά κουτί με τίποτε 12-14cm ανεμιστήρες μπροστά που βάζουν ... πράμα ... θα πιάσει μούργια σύντομα ...

Εμενα δςν μου απαντας ομως ,υπεκφευγεις σκοπιμως...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Με το bios του 2015 στους skylake ; Γιατί να κλείσει ; Η κύρια δραστηριότητα των δικών μου υπολογιστών δεν είναι το ... bios update !

Το ανεμιστηράκι δεν είναι λίγο ψείρα ; Και κλεισμένο εκεί μέσα ... αν είναι σε κανά κουτί με τίποτε 12-14cm ανεμιστήρες μπροστά που βάζουν ... πράμα ... θα πιάσει μούργια σύντομα ...

Όπως δουλεύει σε αντίστοιχους Intel υποθέτω. Δες σχεδόν όλα τα Χ79, κάποια καλά Overclocking boards Ζ97, την καλύτερη Χ299, όλες τις  X3647 (X599) :P

Τι δεν βάζει η Ιντελ ανεμιστηρια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, intelrisen είπε

ναι για την κατηγορια που προοριζονται θα ψαχνουν στις μνημες οι αλλοι τα sub timings.:P ασε θα σου πω εγω τι θα γινει. με κανα cinebench θα βολευτει παλι η amd μεχρι να βγουν οι νεοι της ιντελ.

Μάνα μου μάζεψε το αλεξίπτωτο το έχουμε ξαναπεί, ενοχλεί εκεί που το πάρκαρες... Κάνε λίγη υπομονή και θα έχεις να λες όταν βγουν οι amd... Τι έχεις είπαμε όμως; Δεν είπαμε...τς τς τς...

1 ώρα πριν, Dr_73 είπε

Με το bios του 2015 στους skylake ; Γιατί να κλείσει ; Η κύρια δραστηριότητα των δικών μου υπολογιστών δεν είναι το ... bios update !

Το ανεμιστηράκι δεν είναι λίγο ψείρα ; Και κλεισμένο εκεί μέσα ... αν είναι σε κανά κουτί με τίποτε 12-14cm ανεμιστήρες μπροστά που βάζουν ... πράμα ... θα πιάσει μούργια σύντομα ...

Εγώ βλέπω κάτι άλλο που έχει πιάσει πραγμα και μπουκωσε βέβαια... Έχει 12-14cm ανεμιστήρες μπροστά ή τώρα που καλοκαίριασε θα κάνει throttle;;; :-)

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dr_73 είπε

Πόσο θα δουλέψει αυτό , σε κατόχους χωρίς φυσερό  , μέχρι να πιάσει μάκα ; 6 μήνες ; 1 χρόνο ;

Η Σαντορίνη θα είναι άδεια φέτος. Της πήρες όλον τον τουρισμό. Επόμενο βήμα: να ξεπεράσεις τον Λιακόπουλο (σε καλό δρόμο είσαι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματήστε να απαντάτε στους fanboys.

On topic: Ο ανεμιστήρας δεν νομίζω να λειτουργήσει ποτέ εκτός αν κάνεις τίποτα Raid με πολλούς δίσκους. Βέβαια  ο τύπος στο video είπε ότι σε gaming θα λειτουργεί, αλλά δεν το νομίζω γιατί μου κάνει για marketing τύπος που δεν γνωρίζει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kostas_anes είπε

Εφ οσων ο αλλος δεν ειναι κλεφτης η κομπιναδορος, δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις το ειδοδημα του, οποιο και αν ειναι αυτο. Στον οποιονδηποτε. Και τελευταια φορα που κοιταξα, τον πληρωνουν μεσω patreon aka τα θελουν και τα δινουν. Και οσοι του τα δινουν μαλιστα, μπορουν να μην του ξαναδωσουν μια αν τους καπνισει.

Δεν "έκρινα" το εισόδημα του, καλά κάνει και τα βγάζει. Έκρινα ότι βγάζει video όπου συνήθως δεν πέφτει μέσα και είπα ότι μας πουλάει φούμαρα ενώ ταυτόχρονα αυτός μια χαρά βγάζει το παραδάκι του. Δηλαδή ότι δεν αξίζει τόσο και το προμοτάρισμα που πέρνει. Από εκεί και πέρα αν στον καθένα του αρέσει και θέλει να τον ακούει, καλά κάνει.

Και αν δεν σου βγάζει νόημα το παραπάνω, είναι σαν να λες γιατί κρίνουμε έναν που διαβάζει τα χαρτιά και λέει το "μέλλον" σου...

υ.γ Ακόμα περιμένω την 3080 στο ces...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, DOR1K1N είπε

Screenshot_2019-05-23-12-38-20-486_com.techpowerup.tpu.png

Θα σου την χαλασω, αλλα δεν φαινεται Jesu Christe Domine :P
Copy paste την φωτο και οχι screenshot? 

Επεξ/σία από kostas_anes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...