Προς το περιεχόμενο

Κλειδαριές και πόρτες ασφαλείας


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.

Θα βαλω μια πορτα ασφαλειας απο την KETE και η κλειδαρια που εχει η πορτα ειναι SECUREMME με κυλινδρο ασφαλειας με 5 κλειδια & 1 υπηρεσιας.

Ειναι καλη κλειδαρια αυτη η πρεπει να τους πω να βαλουν μια καλυτερη?

Εχω την επιλογη αν θελω να βαλω μια απο τις CISA και στο φυλλαδιο της εταιριας εχει μια απο τις παρακατω.

Τι με συμβουλευετε να κανω?

 

Καταγραφή.PNG

Καταγραφή1.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Καλησπερα σε ολους.

Θα βαλω μια πορτα ασφαλειας απο την KETE και η κλειδαρια που εχει η πορτα ειναι SECUREMME με κυλινδρο ασφαλειας με 5 κλειδια & 1 υπηρεσιας.

Ειναι καλη κλειδαρια αυτη η πρεπει να τους πω να βαλουν μια καλυτερη?

Εχω την επιλογη αν θελω να βαλω μια απο τις CISA και στο φυλλαδιο της εταιριας εχει μια απο τις παρακατω.

Τι με συμβουλευετε να κανω?

Καταγραφή.PNG

Καταγραφή1.PNG

βρες κανεναν αλλο για πορτα ασφαλειας μιας κ αυτοι σε κοροιδευουν πουλωντας σου κατι που ειναι παραβιασμενο ΧΡΟΝΙΑ οχι ΧΡΟΝΟ...

rs3s μονο απ'αυτες τις επιλογες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να παρω απο αλλου γιατι εχω επιλεξει τον συγκεκριμενο τωρα λογω του εξοικονομω και δεν μπορω να παρω αλλον προμηθευτη.

Δηλαδη ολες αυτες τις CISA δεν ειναι καμια καλη και ειναι παραβιασμενες χρονια τωρα?

Δυστυχως δεν εχει καποιες αλλες εκτος απο αυτες που σας ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν μπορω να παρω απο αλλου γιατι εχω επιλεξει τον συγκεκριμενο τωρα λογω του εξοικονομω και δεν μπορω να παρω αλλον προμηθευτη.

Δηλαδη ολες αυτες τις CISA δεν ειναι καμια καλη και ειναι παραβιασμενες χρονια τωρα?

Δυστυχως δεν εχει καποιες αλλες εκτος απο αυτες που σας ειπα.

Στη SECUREMME που είπες ότι θα έχει η πόρτα αναφερόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν μπορω να παρω απο αλλου γιατι εχω επιλεξει τον συγκεκριμενο τωρα λογω του εξοικονομω και δεν μπορω να παρω αλλον προμηθευτη.

Δηλαδη ολες αυτες τις CISA δεν ειναι καμια καλη και ειναι παραβιασμενες χρονια τωρα?

Δυστυχως δεν εχει καποιες αλλες εκτος απο αυτες που σας ειπα.

Νόμιζα ότι μέσω του εξοικονομώ δεν μπορείς να τοποθετήσεις και πόρτα ασφαλείας. Έχει αλλάξει κάτι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Στη SECUREMME που είπες ότι θα έχει η πόρτα αναφερόταν.

Nαι με την SECUREMME ερχεται στανταρ η πορτα και γι'αυτο ρωτησα εδω αν ειναι καλη γιατι εχω την δυνατοτητα να μην βαλω την SECUREMME και να βαλω την CISA.

Το να βρω αλλον οπως μου προταθηκε δεν μπορω να το κανω ομως.

Η αφηνω την SECUREMME η βαζω της CISA.Αυτες τις δυο επιλογες εχω και δεν γνωριζω τι να κανω.

 

 

10 λεπτά πριν, pintourikio είπε

Νόμιζα ότι μέσω του εξοικονομώ δεν μπορείς να τοποθετήσεις και πόρτα ασφαλείας. Έχει αλλάξει κάτι?

Δεν ξερω απλα ρωτησα αν μπορω και μου ειπαν ναι και ο μηχανικος που εχει αναλαβει το προγραμμα και ο αυτος στον οποιο πηγα για πορτες και παραθυρα.

Τωρα αν μου λενε μλκιες τι να σου πω δεν το εχω ψαξει και πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Nαι με την SECUREMME ερχεται στανταρ η πορτα και γι'αυτο ρωτησα εδω αν ειναι καλη γιατι εχω την δυνατοτητα να μην βαλω την SECUREMME και να βαλω την CISA.

Το να βρω αλλον οπως μου προταθηκε δεν μπορω να το κανω ομως.

Η αφηνω την SECUREMME η βαζω της CISA.Αυτες τις δυο επιλογες εχω και δεν γνωριζω τι να κανω.

Βάλε το μοντέλο της cisa που σου πρότεινε λοιπόν, θα είναι το ασφαλέστερο από τις επιλογές που μπορείς να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν μπορω να παρω απο αλλου γιατι εχω επιλεξει τον συγκεκριμενο τωρα λογω του εξοικονομω και δεν μπορω να παρω αλλον προμηθευτη.

Δηλαδη ολες αυτες τις CISA δεν ειναι καμια καλη και ειναι παραβιασμενες χρονια τωρα?

Δυστυχως δεν εχει καποιες αλλες εκτος απο αυτες που σας ειπα.

cisa κλειδαρια + cisa rs3s. ολα τα υπολοιπα ειναι ανεπαρκη για κατι που θα υπερκοστολογηθει για να μπει στο προγραμμα & να πληρωθει ο "μαστορας" σε 6++ μηνες.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Alxnks είπε

Βάλε το μοντέλο της cisa που σου πρότεινε λοιπόν, θα είναι το ασφαλέστερο από τις επιλογές που μπορείς να κάνεις.

Αυτο εδω αν καταλαβα καλα https://www.keysafe.gr/index.php?route=product/product&product_id=379

Η κλειδαρια θα ειναι στανταρ της CISA αν μπει αυτος ο κυλινδρος η μπορει να ειναι και αλλης εταιριας?

Μπορει να ειναι βλακεια αυτο που ρωτησα αλλα δεν γνωριζω πως γινεται.

 

8 λεπτά πριν, GeoMak7 είπε

cisa κλειδαρια + cisa rs3s. 

Οκ καταλαβα ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Καλησπερα σε ολους.

Θα βαλω μια πορτα ασφαλειας απο την KETE και η κλειδαρια που εχει η πορτα ειναι SECUREMME με κυλινδρο ασφαλειας με 5 κλειδια & 1 υπηρεσιας.

Ειναι καλη κλειδαρια αυτη η πρεπει να τους πω να βαλουν μια καλυτερη?

Εχω την επιλογη αν θελω να βαλω μια απο τις CISA και στο φυλλαδιο της εταιριας εχει μια απο τις παρακατω.

Τι με συμβουλευετε να κανω?

Καταγραφή.PNG

Καταγραφή1.PNG

αφου ειναι στη φωτογραφια σου, τι ρωτας ; :D 

τερμα δεξια ο κυλινδρος + κατω η κλειδαρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@HERTHAN Επίσης μπορείς να επιλέξεις τον πιο φθηνό κύλινδρο που σου δίνει (ή ακόμα και καθόλου κύλινδρο) και να αγοράσεις όποιον κύλινδρο θέλεις εσύ και να σου τον τοποθετήσουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Alejandro είπε

@HERTHAN Επίσης μπορείς να επιλέξεις τον πιο φθηνό κύλινδρο που σου δίνει (ή ακόμα και καθόλου κύλινδρο) και να αγοράσεις όποιον κύλινδρο θέλεις εσύ και να σου τον τοποθετήσουν.

ναι, ΑΝ του βαλουν cisa κλειδαρια - μπορει να τον τοποθετησει και μονος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alejandro είπε

@HERTHAN Επίσης μπορείς να επιλέξεις τον πιο φθηνό κύλινδρο που σου δίνει (ή ακόμα και καθόλου κύλινδρο) και να αγοράσεις όποιον κύλινδρο θέλεις εσύ και να σου τον τοποθετήσουν.

Η πορτα ερχεται με την SECUREMME  κανονικα απο το εργοστασιο αλλα μπορω να τους πω να μην την βαλουν και να βαλουν της CISA.

Δεν χρειαζεται δηλαδη να την παρω εγω αργοτερα και να την τοποθετησω θα μου βαλουν κατευθειαν CISA κλειδαρια και κυλινδρο κατευθειαν απο το εργοστασιο.

1 ώρα πριν, GeoMak7 είπε

ναι, ΑΝ του βαλουν cisa κλειδαρια - μπορει να τον τοποθετησει και μονος του.

Θα τους πω να βαλουν αυτην που μου προτεινες δηλαδη cisa κλειδαρια + cisa rs3s.

Για μια αλλη πορτα που εχω η οποια ειναι απλη αλουμινιου(δεν ειναι ασφαλειας) τι θα μου προτεινες για κατι φθηνοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν χρειαζεται δηλαδη να την παρω εγω αργοτερα και να την τοποθετησω θα μου βαλουν κατευθειαν CISA κλειδαρια και κυλινδρο κατευθειαν απο το εργοστασιο.

Εγώ για κύλινδρο είπα, όχι για κλειδαριά. Στην περίπτωση που θα ήθελες κάποιον άλλο κύλινδρο από αυτούς που σου προτείνουν.

Επεξ/σία από Alejandro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Εγώ για κύλινδρο είπα, όχι για κλειδαριά. Στην περίπτωση που θα ήθελες κάποιον άλλο κύλινδρο από αυτούς που σου προτείνουν.

Ναι το καταλαβα απλα ισως εγω να μην το εγραψα σωστα για να σου δωσω να καταλαβεις.

Εννοουσα και για τα δυο και για κλειδαρια και για κυλινδρο.

Εκτος αν κανω λαθος και δεν βαζουν κατευθειαν κυλινδρο αλλα μονο την κλειδαρια απο το εργοστασιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...