Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 580 Nitro+ 8GB 179.90 ΠΛΑΙΣΙΟ


tjole7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DsLmAnIaC είπε

Με γειές τότε. Η καλύτερη υλοποίηση είναι. 

Ευχαριστω ;).5 χρονια χωρις καρτα!!!Τωρα θα δωσουμε πονο!!!(ο κωδικος για τα παιχνιδια εμενα μου ρθε αμεσως.Με το που εφτασα σπιτι μου ρθε το μειλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

21 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Νταξει απο αμαζον δεν θα παιρνα αλλα η βεγκα η αληθεια ειναι οτι δεν με κοψε.Τι να κανουμε υγεια πανω απ ολα παιδες.Αν θα χουμε λιγοτερα fps και δωσαμε 25 παραπανω νταξει να παν στο γιαλο.

Ναι μου παν οτι την 580 δεν θα την ξαναφερουν.

Με γεια. Να τη χαρείς. Απλά δεν ήταν και το καλύτερο deal. Η 56 asus έχει θέμα με τεμπς. Αυτή που πήρες όχι. Οπότε μια χαρά. Κάι κορυφαία εγγυηση πλαισίου. Πάντως έχεις δικαίωμα υπαναχωρησης μέσα σε 14 μέρες απ όσο ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billeiros είπε

Με γεια. Να τη χαρείς. Απλά δεν ήταν και το καλύτερο deal. Η 56 asus έχει θέμα με τεμπς. Αυτή που πήρες όχι. Οπότε μια χαρά. Κάι κορυφαία εγγυηση πλαισίου. Πάντως έχεις δικαίωμα υπαναχωρησης μέσα σε 14 μέρες απ όσο ξερω

Να σε καλα αδελφε.Επειδη εχω καιρο να αχοληθω με το αθλημα γι αυτο ρωτω εσας.Υπαναχωρησης με επιστροφη χρηματων εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Να σε καλα αδελφε.Επειδη εχω καιρο να αχοληθω με το αθλημα γι αυτο ρωτω εσας.Υπαναχωρησης με επιστροφη χρηματων εννοεις?

Αν ψάξεις στο πλαίσιο.gr γράφει όρους και προϋποθέσεις. Λογικά κανα πιστωτικό θα σου δώσουν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν ειναι για πιστωτικο δεν αξιζει, ολες οι καρτες γραφικων στο πλαισιο ειναι πολυ τσιμπημενες atm. με τη φθηνοτερη 1660ti στα 360  να ειναι η αμεσως επομενη καρτα, δεν εχει νοημα να αγορασει κατι αλλο απ το πλαισιο

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, rofl είπε

αν ειναι για πιστωτικο δεν αξιζει, ολες οι καρτες γραφικων στο πλαισιο ειναι πολυ τσιμπημενες atm. με τη φθηνοτερη 1660ti στα 360  να ειναι η αμεσως επομενη καρτα, δεν εχει νοημα να αγορασει κατι αλλο απ το πλαισιο

Καθομασται στα αυγα μας λοιπον και απολαμβανουμε την καρτα με τα παιχνιδια.Μια χαρα ειμαστε, ευχαριστω μαγκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αντικατάσταση μιας 480rx 8GB Asus o/c του 2017 αξίζει?

Όχι πως δεν είμαι υπερευχαριστημένος με την Asus καθώς την δουλεύω σε full hd και είναι όλα υπερκομπλε.

Απλά σκεφτόμουν μήπως έχει τρελή διαφορά και μήπως κατάφερνα να σπρώξω για κάτι την 480 και είναι και τα παιχνιδάκια καλό δέλεαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

Άντε, μπας και πέσει και άλλο η 570 8GB.

Είδαμε με τα σκρουτζομαγαζα που έπεσαν κ καλά 2μηνες ακόμα από δύο μαγαζιά με δουλεύουν με xfx570 8g και pulse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, Sebu είπε

Για αντικατάσταση μιας 480rx 8GB Asus o/c του 2017 αξίζει?

Όχι πως δεν είμαι υπερευχαριστημένος με την Asus καθώς την δουλεύω σε full hd και είναι όλα υπερκομπλε.

Απλά σκεφτόμουν μήπως έχει τρελή διαφορά και μήπως κατάφερνα να σπρώξω για κάτι την 480 και είναι και τα παιχνιδάκια καλό δέλεαρ.

σαν performance οχι, μικρη διαφορα, κατω απο 10%

τωρα αν βρεις να πουλησεις την αλλη, και μπεις 40-50 ευρω μεσα, και σου μεινουν  τα παιχνιδια και ολοκαινουργια καρτα τοτε ok . Αλλα αυτο ειναι το best case scenario. θα περιμενα να δω τις navi στη θεση σου.

Επεξ/σία από rofl
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, montelagr είπε

Το θέμα είναι να πάρεις κάτι καλό. Καλή τύχη 

Οχι αν δεν επιστρεφουν χρηματα την κραταω.Ετσι κι αλλιως με καλυπτει η καρτα.Θα μπορουσα βεβαια με την πιστωσει να παιρνα κανεναν μ2 και 1τερα σκληρο αλλα αστο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Οχι αν δεν επιστρεφουν χρηματα την κραταω.Ετσι κι αλλιως με καλυπτει η καρτα.Θα μπορουσα βεβαια με την πιστωσει να παιρνα κανεναν μ2 και 1τερα σκληρο αλλα αστο.....

Όπως θες...

10 ώρες πριν, Caiden είπε

Εμενα παντως ακομα δεν μου εστειλαν το κουπονι απο χθες.

Οσοι το πηρατε σας το εστειλαν στο email που δηλωσατε κατα την αγορα? Και μετα σε ποιο τμημα πηρατε τηλεφωνο?

Εστάλη άμεσος σχεδόν ίδια μέρα φυσικά 

5 ώρες πριν, Loinen είπε

Ανετα θα τα σηκωσει. Θα τραβας συνολικα 140 - 180 βατ απο τον τοιχο , δηλαδη κοντα στην μεγιστη αποδοση του τροφοδοτικου σου.

https://outervision.com/power-supply-calculator

Μην το δενετε κομπο, μπορει να λεει 500 αλλα το λεει για ασφαλεια. Παρολα αυτα επεσε πολυ εξω οταν συνδεσα Βατομετρο/αμπερομετρο και ειδα ποσο ακριβως τραβαει απο το τοιχο.

Fornite όλα epic 175 wattμονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sebu είπε

Για αντικατάσταση μιας 480rx 8GB Asus o/c του 2017 αξίζει?

Όχι πως δεν είμαι υπερευχαριστημένος με την Asus καθώς την δουλεύω σε full hd και είναι όλα υπερκομπλε.

Απλά σκεφτόμουν μήπως έχει τρελή διαφορά και μήπως κατάφερνα να σπρώξω για κάτι την 480 και είναι και τα παιχνιδάκια καλό δέλεαρ.

Ψάξε αν μπορείς mod  bios για την κάρτα σου να γίνει 580

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Λοιπον,επειδη ξεπουλησε η 580 σε ολα τα πλαισιο μου αφησε ο πωλητης την 590 https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-Vga-Radeon-Rx590-8gb-11289-01-20G.htm στα 275 (+25 απ το σκρουτζ αλλα δεν μας πειραζει).Την πηρα.Καλα εκανα, η μ@λ@κι@@@@@.( παρεπιπτωντος μου ειπαι οτι το 2560χ1080 ειναι ιδιο με το 1920χ1080 διοτι κανει απλα stretching.....δεν του κανα αντιπαραθεση....)Σορρυ παιδες απλως σκευτομαι μην εκανα  καμια γκαφα με την επιλογη μου.

Έπεσες σε πολύ άσχετο φίλε μου. Επίσης όχι δεν κάνει streching το 2560x1080 αλλά είναι 33% πιο βαριά ανάλυση από την 1920x1080. Για μένα επέστρεψε την και ζητα την 580 του θέματος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...