Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 580 Nitro+ 8GB 179.90 ΠΛΑΙΣΙΟ


tjole7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα παντως ακομα δεν μου εστειλαν το κουπονι απο χθες.

Οσοι το πηρατε σας το εστειλαν στο email που δηλωσατε κατα την αγορα? Και μετα σε ποιο τμημα πηρατε τηλεφωνο?

Επεξ/σία από Caiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σε συνδυασμό με αυτά πιστεύετε θα έχω κάποιο πρόβλημα (θα τη σηκώσει το τροφοδοτικό), αξίζει ;
CPU: Amd  Ryzen5  2400 G
Mob: Asrock Am4 AB350 PRO4
Τροφοδοτικό: CORSAIR CX450 80+
Ram: Corrsair 8 3000MHZ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, CMorganV είπε

σε συνδυασμό με αυτά πιστεύετε θα έχω κάποιο πρόβλημα (θα τη σηκώσει το τροφοδοτικό), αξίζει ;
CPU: Amd  Ryzen5  2400 G
Mob: Asrock Am4 AB350 PRO4
Τροφοδοτικό: CORSAIR CX450 80+
Ram: Corrsair 8 3000MHZ

 

https://outervision.com/power-supply-calculator

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Caiden είπε

Εμενα παντως ακομα δεν μου εστειλαν το κουπονι απο χθες.

Οσοι το πηρατε σας το εστειλαν στο email που δηλωσατε κατα την αγορα? Και μετα σε ποιο τμημα πηρατε τηλεφωνο?

Έκανα παραγγελία χθες το μεσημέρι και έγραψα αν μπορώ να πάρω κάποιο άλλο παιχνίδι.Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως όχι.το ζουμί και η απάντηση στην ερώτηση σου είναι πως θα στείλουν τους κωδικούς στο  mail.Πότε δεν ξέρω γτ έχω παραλαβή στις 22 του μήνα αλλά φαντάζομαι ότι θα σου έρθουν σύντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Caiden είπε

Εμενα παντως ακομα δεν μου εστειλαν το κουπονι απο χθες.

Οσοι το πηρατε σας το εστειλαν στο email που δηλωσατε κατα την αγορα? Και μετα σε ποιο τμημα πηρατε τηλεφωνο?

Παρτους τηλέφωνο εσύ. Εγώ αν δεν τους ενοχλούσα όταν είχα πάρει θα με είχαν ξεχασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ, έπρεπε να τους πάρω τηλέφωνο να μου στείλουν τον κωδικό αλλά τον έστειλαν και μάλιστα Κυριακή. Από εκεί και πέρα, η διαθεσιμότητα άλλαξε σε μόνο καταστήμα. Νομίζω ηταν διαθεσιμο προς αποστολη αρχικα σωστα΄; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για όποιον μένει η έχει γνωστούς σε Γαλλία η άλλες χώρες χώρος χρέωση μεταφορικών από το amazon στα 133 ευρώ με τα παιχνιδάκια δώρο η MSI Armor Rx570 4GB. Δυστυχώς δε στέλνει Ελλάδα ούτε αυτή ούτε τη Sapphire RX Vega 64 με το bundle των δύο παιχνιδιών.

Συνεχίζει όμως η Rx590 της Gigabyte με τα παιχνίδια στα 220 ευρώ τελική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CMorganV είπε

Οκ σε ευχαριστώ, από τι φαίνεται  θα έχω πρόβλημα τουλάχιστον 500 είναι requirement 

https://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-rx-580-review,5020-6.html

μπορει και φτανει ,ψαχτο λιγο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CMorganV είπε

σε συνδυασμό με αυτά πιστεύετε θα έχω κάποιο πρόβλημα (θα τη σηκώσει το τροφοδοτικό), αξίζει ;
CPU: Amd  Ryzen5  2400 G
Mob: Asrock Am4 AB350 PRO4
Τροφοδοτικό: CORSAIR CX450 80+
Ram: Corrsair 8 3000MHZ

 

Ανετα θα τα σηκωσει. Θα τραβας συνολικα 140 - 180 βατ απο τον τοιχο , δηλαδη κοντα στην μεγιστη αποδοση του τροφοδοτικου σου.

https://outervision.com/power-supply-calculator

Μην το δενετε κομπο, μπορει να λεει 500 αλλα το λεει για ασφαλεια. Παρολα αυτα επεσε πολυ εξω οταν συνδεσα Βατομετρο/αμπερομετρο και ειδα ποσο ακριβως τραβαει απο το τοιχο.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billeiros είπε

Παρτους τηλέφωνο εσύ. Εγώ αν δεν τους ενοχλούσα όταν είχα πάρει θα με είχαν ξεχασει

 

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Και εγώ, έπρεπε να τους πάρω τηλέφωνο να μου στείλουν τον κωδικό αλλά τον έστειλαν και μάλιστα Κυριακή. Από εκεί και πέρα, η διαθεσιμότητα άλλαξε σε μόνο καταστήμα. Νομίζω ηταν διαθεσιμο προς αποστολη αρχικα σωστα΄; 

Με ποιο τμημα μιλησατε, γιατι τους εχω καλεσει 2 φορες και δεν μου εστειλαν κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία μου προ 5 λεπτών με το τμήμα πωλήσεων, μου είπαν πως έχει εξαντληθεί από παντού ...!!   Οπότε, όσοι προλάβατε είστε τυχεροί, οι υπόλοιποι ελπίζουμε σε μελλοντική προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DsLmAnIaC είπε

Και για όποιον μένει η έχει γνωστούς σε Γαλλία η άλλες χώρες χώρος χρέωση μεταφορικών από το amazon στα 133 ευρώ με τα παιχνιδάκια δώρο η MSI Armor Rx570 4GB. Δυστυχώς δε στέλνει Ελλάδα ούτε αυτή ούτε τη Sapphire RX Vega 64 με το bundle των δύο παιχνιδιών.

Συνεχίζει όμως η Rx590 της Gigabyte με τα παιχνίδια στα 220 ευρώ τελική. 

γιατι δε στελνει? αλλαξε κατι?

οντως ολες με τα παιχνιδια prime τις βλεπω

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rofl είπε

γιατι δε στελνει? αλλαξε κατι?

Δεν ξέρω. Αρκετές προσφορές δεν τις στέλνει Ελλάδα πλέον. Ειδικά στις AMD. 

22 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Παιδες εχω ατην την οθονη https://www.skroutz.gr/s/10455522/LG-34UC79G-B.html και ενα 4690κ. Η συγκεκριμενη καρτα με καλυπτει?

Τώρα είδα την οθόνη. Θα σου κάνει τη δουλειά αλλά ειναι πολλά παραπάνω τα pixels από την 1920x1080 ανάλυση. 

Τα ultrawide είναι δύσκολα monitor στην οδήγηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...