Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 580 Nitro+ 8GB 179.90 ΠΛΑΙΣΙΟ


tjole7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, DsLmAnIaC είπε

Δεν ξέρω. Αρκετές προσφορές δεν τις στέλνει Ελλάδα πλέον. Ειδικά στις AMD. 

Τώρα είδα την οθόνη. Θα σου κάνει τη δουλειά αλλά ειναι πολλά παραπάνω τα pixels από την 1920x1080 ανάλυση. 

Τα ultrawide είναι δύσκολα monitor στην οδήγηση. 

Λοιπον,επειδη ξεπουλησε η 580 σε ολα τα πλαισιο μου αφησε ο πωλητης την 590 https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-Vga-Radeon-Rx590-8gb-11289-01-20G.htm στα 275 (+25 απ το σκρουτζ αλλα δεν μας πειραζει).Την πηρα.Καλα εκανα, η μ@λ@κι@@@@@.( παρεπιπτωντος μου ειπαι οτι το 2560χ1080 ειναι ιδιο με το 1920χ1080 διοτι κανει απλα stretching.....δεν του κανα αντιπαραθεση....)Σορρυ παιδες απλως σκευτομαι μην εκανα  καμια γκαφα με την επιλογη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

9 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Λοιπον,επειδη ξεπουλησε η 580 σε ολα τα πλαισιο μου αφησε ο πωλητης την 590 https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-Vga-Radeon-Rx590-8gb-11289-01-20G.htm στα 275 (+25 απ το σκρουτζ αλλα δεν μας πειραζει).Την πηρα.Καλα εκανα, η μ@λ@κι@@@@@.( παρεπιπτωντος μου ειπαι οτι το 2560χ1080 ειναι ιδιο με το 1920χ1080 διοτι κανει απλα stretching.....δεν του κανα αντιπαραθεση....)Σορρυ παιδες απλως σκευτομαι μην εκανα  καμια γκαφα με την επιλογη μου.

Δεν είναι καλή επιλογή όχι. Όχι σε αυτά τα χρήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Και τωρα τι κανουμε?

Τίποτα δεν κάνεις,μια χαρά είσαι,σίγουρα δεν είναι η σούπερ ντούπερ προσφορά που είχε η 580.αλλά πήρες μια πολύ ελαφρός καλύτερη κάρτα, που είναι κοντά στα λεφτά που είναι κατ εμέ σε λογικά πλαίσια για τήν χώρα μας. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ELMastas είπε

Τίποτα δεν κάνεις,μια χαρά είσαι,σίγουρα δεν είναι η σούπερ ντούπερ προσφορά που είχε η 580.αλλά πήρες μια πολύ ελαφρός καλύτερη κάρτα, που είναι κοντά στα λεφτά που είναι κατ εμέ σε λογικά πλαίσια για τήν χώρα μας. 

Οκ παιδες.Οπως προειπα δεν εχω τις τρελες απαιτησεις απλως μια καλη 3ετια να μου βγαλει στην οθονη που εχω.Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι τα κατάφερε το plaisio... πούλησε 590 (5%+ μιας 580) σε τιμή μεγαλύτερη από 1660ti.... 

το καλό είναι οτι μήπως τολμήσουν να βγάλουν  και άλλες τέτοιες πρoσφορες για να πουλάνε και άλλα πράγματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Οκ παιδες.Οπως προειπα δεν εχω τις τρελες απαιτησεις απλως μια καλη 3ετια να μου βγαλει στην οθονη που εχω.Αυτα.

Gigabyte rx 590 220 τελική με τα παιχνιδια

https://www.skroutz.gr/s/16165385/Asus-Radeon-RX-Vega-56-8GB-OC-90YV0B53-M0NA00.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου χε πει ένας έρχεστε κάτι Μ από το insomnia και ζητάτε - 20 από το skroutz:D Τέλος και η προσφορά αλλά θα το συζητάμε κάνα μήνα.Μια χαρά αγορά ήταν

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

48 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Λοιπον,επειδη ξεπουλησε η 580 σε ολα τα πλαισιο μου αφησε ο πωλητης την 590 https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-Vga-Radeon-Rx590-8gb-11289-01-20G.htm στα 275 (+25 απ το σκρουτζ αλλα δεν μας πειραζει).Την πηρα.Καλα εκανα, η μ@λ@κι@@@@@.( παρεπιπτωντος μου ειπαι οτι το 2560χ1080 ειναι ιδιο με το 1920χ1080 διοτι κανει απλα stretching.....δεν του κανα αντιπαραθεση....)Σορρυ παιδες απλως σκευτομαι μην εκανα  καμια γκαφα με την επιλογη μου.

 

νταξ δεν ειναι καλη τιμη αλλα δεν ειναι και να τα βαψεις μαυρα. κανα 30αρι επεσες εξω. για αλλαγη δυστυχως δεν βλεπω καλη εναλλακτικη. μονο αν παρεις τα λεφτα πισω.

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Νταξει απο αμαζον δεν θα παιρνα αλλα η βεγκα η αληθεια ειναι οτι δεν με κοψε.Τι να κανουμε υγεια πανω απ ολα παιδες.Αν θα χουμε λιγοτερα fps και δωσαμε 25 παραπανω νταξει να παν στο γιαλο.

Ναι μου παν οτι την 580 δεν θα την ξαναφερουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Νταξει απο αμαζον δεν θα παιρνα αλλα η βεγκα η αληθεια ειναι οτι δεν με κοψε.Τι να κανουμε υγεια πανω απ ολα παιδες.Αν θα χουμε λιγοτερα fps και δωσαμε 25 παραπανω νταξει να παν στο γιαλο.

Ναι μου παν οτι την 580 δεν θα την ξαναφερουν.

Με γειές τότε. Η καλύτερη υλοποίηση είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, alexgr21 είπε

Νταξει απο αμαζον δεν θα παιρνα αλλα η βεγκα η αληθεια ειναι οτι δεν με κοψε.Τι να κανουμε υγεια πανω απ ολα παιδες.Αν θα χουμε λιγοτερα fps και δωσαμε 25 παραπανω νταξει να παν στο γιαλο.

Ναι μου παν οτι την 580 δεν θα την ξαναφερουν.

 

16 λεπτά πριν, predator77 είπε

ξεπουλαει το πλαισιο για να βρει χωρο για τις καινουριες μετα απο ενα μηνα δεν θα υπαρχουν καν στα ραφια του.γνωστη τακτικη χρονια τωρα 

Άντε, μπας και πέσει και άλλο η 570 8GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...