Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Αφού ακόμα κατεβαίνει, πως ξέρεις ότι είναι παιχνιδάρα?

Το εχω παιξει στο pc του φιλου :) καλα δεν μπορω να εχω 100% ολοκληρωμενη εικονα ακομα αλλα ok θα  ξανα σχολιασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, fox_fox είπε

Το εχω παιξει στο pc του φιλου :) καλα δεν μπορω να εχω 100% ολοκληρωμενη εικονα ακομα αλλα ok θα  ξανα σχολιασω!

Μας τρόμαξες μπορώ να πω. Γιατί από τα βιδεα ωραίο φαίνεται αλλά μόλις το παίξεις βλέπεις τι παιχνίδι έφτιαξαν επιτέλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιχνιδαρα δεν ειναι με τπτ εκτος και δεν εχετε ξαναπαιξει αλλο cod. Αν επρεπε να το κρινω με μια προταση θα ηταν οτι πρωτη φορα βλεπω τοσο καλο παιχνιδι που ειναι και τοσο κακο παραλληλα🤣

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, kinitos said:

εχω missin se operation complete 3 battle royal  επαιξα αλλα τιποτα .

μηπως πρεπει να περιμενω να τελειωσει γιατι οταν χανω παταω exit game

Πρεπει να περιμενεις να τελειωσει το match. Μονο σε missions των operatοrs δεν εχει σημασια αν θα βγεις νωριτερα.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sistah είπε

Πρεπει να περιμενεις να τελειωσει το match. Μονο σε missions των operatοrs δεν εχει σημασια αν θα βγεις νωριτερα.


ευχαριστω θα δοκιμασω αλλα ειδικα σε br ειναι βλακεια να περιμενω ημαρτον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, privateer είπε

παιχνιδαρα δεν ειναι με τπτ εκτος και δεν εχετε ξαναπαιξει αλλο cod. Αν επρεπε να το κρινω με μια προταση θα ηταν οτι πρωτη φορα βλεπω τοσο καλο παιχνιδι που ειναι και τοσο κακο παραλληλα🤣

Σε σχέση με τα τελευταία σιχάματα είναι καλό. 

Είχα να χαρώ CoD από το 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, splanis είπε

image.png.fc4f64fa56838971ba414b929c2e1eef.png

καμια ιδεα; στο loading screen του multiplayer (τώρα που ειναι free), warzone μπαινει κανονικα

 

 

https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/fgs7y4/pc_crashing_fix_megalist_latest_update/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφερθηκαν ξανα τα dev errors, προσφατα αντιμετωπισα τα πρωτα fatal/ dev κρασαρισματα και ο λογος ηταν το anti cheat (Vanguard) του Valorant. Λογο του οτι τρεχει 24/7 στο pc, εχει bugs με αλλα games με αποτελεσμα να δημιουργει issues σε blizzard games (και οχι μονο) και ετυχε να με σωσει ενα reddit post αναφερομενο σε κρασαρισματα στο WoW.
Μετα το uninstall ολα μελι γαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ξεκινησα το campaign κ μου αρεσει παρα πολυ αυτο που βλεπω. Σε σχεση με τα τελευταια σιχαματα οπως λεει ο 7nisiotis   σιγουρα  ειναι πολυ καλητερο :) αλλα ρε φιλε 180gb wtf.

Cod, bfv, forza horizon 4 , the division 2 κ αντε για καραντινα!  div 2 επισης εχει φαει hate εδω το ξερω :D  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, fox_fox είπε

 Ξεκινησα το campaign κ μου αρεσει παρα πολυ αυτο που βλεπω. Σε σχεση με τα τελευταια σιχαματα οπως λεει ο 7nisiotis   σιγουρα  ειναι πολυ καλητερο :) αλλα ρε φιλε 180gb wtf.

Cod, bfv, forza horizon 4 , the division 2 κ αντε για καραντινα!  div 2 επισης εχει φαει hate εδω το ξερω :D  

BFV ειναι νεκρο πλεον , το παρατησε η ιδια η dice και το division 2 αν και το εχω δεν παιζω. Ωστοσο ακουσα οτι τωρα τελευταια και εκει τα στατωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

BFV ειναι νεκρο πλεον , το παρατησε η ιδια η dice και το division 2 αν και το εχω δεν παιζω. Ωστοσο ακουσα οτι τωρα τελευταια και εκει τα στατωσαν

Bfv ειναι του 2018   τι αλλο να κανουν ξερω εγω. Στο division 2 non stop updates βγαζουν κ εχει πολυ καλο matchmaking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...