Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@7nisiotis

22 hours ago, 7nisiotis said:

 

 

sorry για το offtopic αλλα προσπαθω να σου στειλω μνμ για μια αγγελια μιας καρτας..επειδη ενδιαφερομαι μπορεις να μου στειλεις ενα pm?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Tzini_Gr είπε

@7nisiotis

sorry για το offtopic αλλα προσπαθω να σου στειλω μνμ για μια αγγελια μιας καρτας..επειδη ενδιαφερομαι μπορεις να μου στειλεις ενα pm?

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά λόγω του ιού και της τωρινής κατάστασης την έχω κρατήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GRat είπε

Τι φάση με τα updates γιατί σέρνονται τόσο πολύ.?

image.png.73a9a2a79be9f4c9858ba96a2c9d4919.png

Εχει σερβερς με μπαλες η activision οχι αστεια. Οποιος κατεβασε κατεβασε, αργα το βραδυ τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ggg.PNG.e54150a2ee815ecce2a0106820b1a3b5.PNG

Oh yeah :D    Κατεβασα 180gb μαζι με το warzone  θελω δεν θελω (δεν λεω οτι ειναι κακο το warzone) σου λεει κατεβασε 😐  παρε κ το 31gb update στην μαπα.

Thank you Activision.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το παιχνιδι σε μηχανικο δισκο κ μολις σημερα αγορασα SSD 500αρι,γινεται να το μεταφερω απ τον μηχανικο στον ssd  κ να μην υπαρχει προβλημα η πρεπει να το ξανα κατεβασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, hitman 21 original είπε

Εχω το παιχνιδι σε μηχανικο δισκο κ μολις σημερα αγορασα SSD 500αρι,γινεται να το μεταφερω απ τον μηχανικο στον ssd  κ να μην υπαρχει προβλημα η πρεπει να το ξανα κατεβασω?

μπορεις κανονικα , αρκει να το βρεις στο μλιζαρντ μετα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

175GB λεγανε οτι θα φτασει με τα post launch content και ηδη ειμαστε αισιως στα 181GB.
Ο ssd εχει αλλα 40, ελπιζω να μην φτασουμε σε 200+ γιατι το degrade στην ταχυτητα πλησιαζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το τελευταίο update, μου κρασάρει σε ΚΑΘΕ match end, ακριβώς - ούτε πριν, ούτε μετά. Το έχω από day1 με άπειρες ώρες και δε μου είχε κρασάρει ποτέ, μέχρι τώρα. Κανας άλλος;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Occultist είπε

Μετά το τελευταίο update, μου κρασάρει σε ΚΑΘΕ match end, ακριβώς - ούτε πριν, ούτε μετά. Το έχω από day1 με άπειρες ώρες και δε μου είχε κρασάρει ποτέ, μέχρι τώρα. Κανας άλλος;...

 Τα ίδια και εδώ, αλλά οχι σε κάθε ματς, το κάνει πολύ συχνά πάντως και δεν περνάει εννοείται τα στατιστικά. 😕 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω την ομαδα !!!!

Διαβασα αρκετες σελιδες του νηματος, κυριως τις τελευταιες,

και δεν ειδα αναφορα απο κανεναν σχετικα με ενα προβλημα που αντιμετωπιζουν παρα πολλοι χρηστες τις τελευταιες μερες.

Οποτε ανησυχω μηπως κατι φταιει μονο με μενα και ισως ενα clean install λυσει το προβλημα.

Και εξηγω :

Εχω αγορασμενο το mw για pc και...

Τις τελευταιες 3 μερες, μετα το τελευταιο Update 1.20 δυσκολευομαι πολυ στο να "βρω" παιχνιδι στο multiplayer του mw . Το warzone δεν το κανω κεφι.

Προτιμω το multiplayer του παιχνιδιου, και συγκεκριμενα επιλεγω team deathmatch 6x6 & 10x10.

Κανω λοιπον quick search και ενω ξεκιναει απο 42< ms ping συνεχιζει και καταληγει σε 200< ms και απλα μενει εκει χωρις να κανει matching σε κανενα game.

Βλεπω οτι στο εξωτερικο το εχουν αναφερει και αλλου το συγκεκριμενο προβλημα, με κυριο λογο οτι λογου των πολλων εκατομμυριων free users του warzone που τελικα "μπουκωσαν" τους servers.

Εδω στο νημα υπαρχει καποιος που εχει το ιδιο προβλημα η' να αρχισω να ψαχνομαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...