Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, stefagr είπε

 Κανένα καλό  fix  για το  error 6068  υπάρχει? Έχουν γίνει σχεδόν τα πάντα (updates, new drivers ,admin rights etc etc ).  Το παιχνίδι απλά δεν μπορεί να παιχτεί , κρασάρει  μετά από 5-10 λεπτά και συνέχεια το ίδιο error.  Το έλυσε κανένας?

cpu/ram κακο oc μάλλον

Gpu stock?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά το γνωστό κολπάκι με VPN και χώρα Αμερική/Καναδά πάντα πιάνω 6-8 Μb/s (100αρα γραμμή) όταν βγαινει μεγάλο patch.

Εντωμεταξύ παρατήρησατε και έσεις ένα μικρό performance boost στο παιχνίδι; Εντυπωσιάστηκα πόσο ποιο ομαλά παίζω στο Warzone και πόσο καλύτερη ανταπόκριση έχει το mouse και το keyboard με το 1.24 patch (Season 5).

Από 75-90fps τώρα πιανω 95-110 fps με το PC της υπογραφής σε 144hz monitor.....Βεβαια δεν είναι τα fps που μου προξενούν εντύπωση αλλά ότι πριν σαν να είχε lag, ενώ τώρα παίζει μπάλα. Υπαρχει αναφορά και στα Patch Notes για " PC stability issues optimised".

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, stefagr είπε

 Κανένα καλό  fix  για το  error 6068  υπάρχει? Έχουν γίνει σχεδόν τα πάντα (updates, new drivers ,admin rights etc etc ).  Το παιχνίδι απλά δεν μπορεί να παιχτεί , κρασάρει  μετά από 5-10 λεπτά και συνέχεια το ίδιο error.  Το έλυσε κανένας?

 

Μόνο με refund λύνονται τα προβλήματα αυτού του παιχνιδιού. Κρίμα γιατί είναι καλός τίτλος, αλλά τέτοιο tech clusterf@ck διαρκείας δεν έχω ξαναδεί σε παιχνίδι ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

cpu/ram κακο oc μάλλον

Gpu stock?

CPU 8700K, GPU 1080ti- Nvidia, RAM 16G-3300MHz,  HD m.2 500Gb ,  θα  έπρεπε να τρέχει απροβλημάτιστα θεωρώ.. δεν δικαιολογείται  crash after crash..  και όλα 6068-Direct X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, stefagr είπε

CPU 8700K, GPU 1080ti- Nvidia, RAM 16G-3300MHz,  HD m.2 500Gb ,  θα  έπρεπε να τρέχει απροβλημάτιστα θεωρώ.. δεν δικαιολογείται  crash after crash..  και όλα 6068-Direct X

Ο επεξεργαστής είναι σε στοκ συχνότητα?

Δοκίμασε μια DDU & καθαρή εγκατάσταση nvidia οδηγών 

2 ώρες πριν, Tantalord είπε

Παιδιά το γνωστό κολπάκι με VPN και χώρα Αμερική/Καναδά πάντα πιάνω 6-8 Μb/s (100αρα γραμμή) όταν βγαινει μεγάλο patch.

Εντωμεταξύ παρατήρησατε και έσεις ένα μικρό performance boost στο παιχνίδι; Εντυπωσιάστηκα πόσο ποιο ομαλά παίζω στο Warzone και πόσο καλύτερη ανταπόκριση έχει το mouse και το keyboard με το 1.24 patch (Season 5).

Από 75-90fps τώρα πιανω 95-110 fps με το PC της υπογραφής σε 144hz monitor.....Βεβαια δεν είναι τα fps που μου προξενούν εντύπωση αλλά ότι πριν σαν να είχε lag, ενώ τώρα παίζει μπάλα. Υπαρχει αναφορά και στα Patch Notes για " PC stability issues optimised".

Καλά αυτό το "optimization" συνέχεια το λένε

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ο επεξεργαστής είναι σε στοκ συχνότητα?

Nαι δεν έχω πειράξει. Βασικά τα θέματα ξεκίνησαν μετά το τελευταίο  update  της  Nvidia (v451.67),  έγινε και  rollback και συνεχίστηκαν τα ίδια. Ειδικά μόλις ξεκίνησε το  S5  επήλθε το χάος..

14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Δοκίμασε μια DDU & καθαρή εγκατάσταση nvidia οδηγών 

Θα το κάνω κ αυτό κ ενημερώνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, stefagr είπε

Nαι δεν έχω πειράξει. Βασικά τα θέματα ξεκίνησαν μετά το τελευταίο  update  της  Nvidia (v451.67),  έγινε και  rollback και συνεχίστηκαν τα ίδια. Ειδικά μόλις ξεκίνησε το  S5  επήλθε το χάος..

Θα το κάνω κ αυτό κ ενημερώνω

Checkαρε κ αυτό

https://youtu.be/q2paZEmXI4A

 

https://youtu.be/Qv5p859HHJs

 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2020 στις 10:23 ΜΜ, stefagr είπε

 Κανένα καλό  fix  για το  error 6068  υπάρχει? Έχουν γίνει σχεδόν τα πάντα (updates, new drivers ,admin rights etc etc ).  Το παιχνίδι απλά δεν μπορεί να παιχτεί , κρασάρει  μετά από 5-10 λεπτά και συνέχεια το ίδιο error.  Το έλυσε κανένας?

image.png.51e2b8321c91ee9f2de734c9a39f3321.png

Μονο με patch φίλε θα κάνεις δουλειά ή δοκίμασε default settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με την RTX2060 και με την RX5700XT δεν μπορω να σταυρωσω game. Πανω απο κανα διμηνο. Μονο λιγο την προηγουμενη βδομαδα πριν το νεο σεζον επαιξα 4-5 games χωρις να βγαλει το 6068. Εχω δοκιμασει και εγω τα παντα. Αλλαγες σε αναλυσεις, οθονες, ρυθμισεις τα παντα. Το game ειναι απλα καταραμενο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας ρε παιδες....θελω να παιξω το game αλλα θα εχω θεμα με το download κατεβαζω με 1mb το sec και το game ειναι 175 gb θελω 3 μερες ανοιχτο pc να κατεβει αν το κανω με vpn θα πιασω λιγο καλυτερη ταχυτητα? αλλιως δεν βλεπω αλλο τροπο  δεν θα κατεβαινει με τιποτα  λογω του οτι εχω adsl

Επεξ/σία από nikolakis2345
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, nikolakis2345 είπε

γεια σας ρε παιδες....θελω να παιξω το game αλλα θα εχω θεμα με το download κατεβαζω με 1mb το sec και το game ειναι 175 gb θελω 3 μερες ανοιχτο pc να κατεβει αν το κανω με vpn θα πιασω λιγο καλυτερη ταχυτητα? αλλιως δεν βλεπω αλλο τροπο  δεν θα κατεβαινει με τιποτα  λογω του οτι εχω adsl

Ναι με VPN Server Αμερικής έχεις πιθανότητες να φουλάρει η γραμμή. Απλά δεν ξέρω κατα πόσο αξιοπιστό είναι κάποιο free αν δοκιμάσεις.

Προσωπικα χρησιμοποιώ PrivateVPN και δεν έχω προβλημα.

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tantalord είπε

Ναι με VPN Server Αμερικής έχεις πιθανότητες να φουλάρει η γραμμή. Απλά δεν ξέρω κατα πόσο αξιοπιστό είναι κάποιο free αν δοκιμάσεις.

Προσωπικα χρησιμοποιώ PrivateVPN και δεν έχω προβλημα.

επι πληρωμη ειναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, nikolakis2345 είπε

επι πληρωμη ειναι? 

Ναι με συνδρομή

Δοκιμασε καποιο free και βλέπεις αν πιάσεις ταχυτητες. Κατα προτιμηση Αμερική/Καναδάς

Πάντως είναι γνωστό το θέμα και η Blizzard έχει βγάλει ανακοίνωση για τις χαμηλές ταχύτητες....Προσωπικά δεν πιστεύω να ασχοληθούν ποτέ για να το διορθώσουν και το πρόβλημα υπάρχει σε καθε update με τους Ευρωπαίους χρήστες.

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tantalord είπε

Ναι με συνδρομή

Δοκιμασε καποιο free και βλέπεις αν πιάσεις ταχυτητες. Κατα προτιμηση Αμερική/Καναδάς

Πάντως είναι γνωστό το θέμα και η Blizzard έχει βγάλει ανακοίνωση για τις χαμηλές ταχύτητες....Προσωπικά δεν πιστεύω να ασχοληθούν ποτέ για να το διορθώσουν και το πρόβλημα υπάρχει σε καθε update με τους Ευρωπαίους χρήστες.

δεν ειναι μονο το θεμα τις blizzard ειναι οτι και εγω εχω χαμηλες ταχυτητες τι να σου κανει το adsl το pubg ειχα κατεβασει και εκανε 8 με 9 ωρες που ειταν 30 gb φαντασου τα 180

εχυαριστω για την βοηθεια παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...