Προς το περιεχόμενο

Ryzen 3000 series & x570/Β550/Α520 Μobos


akoinonitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Ryzenlake είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Εγώ παντως τον εχω έτοιμο τον βιασμενο 8700k, περιμένω νούμερακια από τους βιαστές με τα ρυζια να δούμε τι γίνεται και από απλούς χρηστες

Σωστά το λες. Τα reviews δείχνουν πολύ ενθαρρυντικά πράγματα αλλά καλό είναι να δούμε επιδώσεις και από απλούς χρήστες... Νομίζω πάντως ότι το τερατάκι σου θα φάει φαπες και από 3700 και από όλα τα παραπάνω της amd...hell εδώ φαίνεται ότι σε παιχνίδια τον πλησιάζει ο 3600 που στοιχίζει πολύ λιγότερα από τον αντίστοιχο 9700k... Για δώστε νούμερα όμως εσείς οι χρήστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Καλά που δεν υπήρχε ο 3950x διαθέσιμος λέω εγώ. 

Αντε με γειές. Από που τον παρήγγειλες; Και με τι μητρική; 

Ευχαριστώ αγορινα.Msi gaming edge x570,πλαισιο

9 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Mα γειες ,μήπως ρώτησες ποτέ θα τους έχουν σε στοκ?

Είπαν πως είναι άγνωστη η ημερομηνία παραλαβής από προμηθευτή.και μήνα ίσως πάει...κ για να λέει έτσι το πλαίσιο φανταστείτε πότε θα τον έχουν διάθεσιμο οι υπόλοιποι...μπήκα από τους πρώτους στη λίστα προτεραιότητας πάντως.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billeiros είπε

Ευχαριστώ αγορινα.Msi gaming edge x570,πλαισιο

Είπαν πως είναι άγνωστη η ημερομηνία παραλαβής από προμηθευτή.και μήνα ίσως πάει...κ για να λέει έτσι το πλαίσιο φανταστείτε πότε θα τον έχουν διάθεσιμο οι υπόλοιποι...μπήκα από τους πρώτους στη λίστα προτεραιότητας πάντως.

Θενκς θα προτιμήσω Msystems τότε μπας και τον φέρουν στις ημερομηνίες που λένε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ πήρα egod και μου λένε σήμερα φεύγει από αυτούς, καλή Δευτέρα μάγκες για benchmarks. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη με τα bios και τα ρευματα σας εσεις ειδικα που πηρατε τον 3900x , εχει καποια θεματακια που πρέπει να προσεξετε. Διαβαστε αρκετα όσο περιμένετε να ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Ένα κινακι 6 στα 6 είναι 😂

Δώσε ρε τίποτα αριθμούς και εμας που έχουμε και δύο γυναίκες να φροντίσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποίος πάει για 3700Χ ειδικά για gaming δείτε. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimoskoutr είπε

Δώσε ρε τίποτα αριθμούς και εμας που έχουμε και δύο γυναίκες να φροντίσουμε.

Φίλε είναι να σου κάτσει η φάση, μπορεί να παίζεις κάθε μέρα και να μην παίρνεις ούτε 50λεπτο πίσω, και μπορεί να παίζεις 2 φορές το χρόνο και να πιάσεις και τις δύο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που θα επανέλθω γκρινιάζοντας, αλλά βλέποντας τη διαθεσιμότητα για 3900X στο idealo.de, η κατάσταση είναι απελπιστική. Τι launch είναι αυτό που όλοι λένε 13-14 εργάσιμες (δηλαδή 3 βδομάδες) και κάποιοι λένε για 3/9/2019; Σχεδόν τα ίδια για 3800Χ, μόνο ο 3700Χ έχει σχετική διαθεσιμότητα και οι 3600(Χ). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, malakudi είπε

Συγνώμη που θα επανέλθω γκρινιάζοντας, αλλά βλέποντας τη διαθεσιμότητα για 3900X στο idealo.de, η κατάσταση είναι απελπιστική. Τι launch είναι αυτό που όλοι λένε 13-14 εργάσιμες (δηλαδή 3 βδομάδες) και κάποιοι λένε για 3/9/2019; Σχεδόν τα ίδια για 3800Χ, μόνο ο 3700Χ έχει σχετική διαθεσιμότητα και οι 3600(Χ). 

Ισχυει γενικα οτι ο 3900Χ παγκοσμιως εχει θεματα διαθεσιμοτητας. Κοιτα, αν σκεφτεις οτι εκαναν ουρες εξω απο μαγαζια για να παρουνε στο launch, καταλαβαινεις πως τα πραγματα ειναι λιγο τσιτωμενα οσον αφορα το στοκ. Ισως ουτε η ιδια η AMD να το περιμενε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...