Προς το περιεχόμενο

Επιβεβαιώθηκε η «τετράγωνη» διάταξη των καμερών του iPhone 11


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, xgol είπε

Εγώ μάλλον θα παω στο νεο xr. Είναι πολυ κουραστικες οι διαφημισεις στα samsung πλεον. Ειδικά στον chrome, δε παλεύονται. Στον safari και γενικά στα iphone εχω την αισθηση πως είναι αισθητά λιγότερες. 

Και ουτε μιση διαφημιση.

Βεβαια χρησιμοποιω τον stock browser ο οποιος για μενα ειναι καλυτερος απ τον chrome.

Screenshot_20190615-161125_AdBlock for Samsung Internet.jpg

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
42 minutes ago, ~mxls~ said:

@billdanosτώρα μπορούμε να κράξουνε ελεύθερα, σωστά; 

 

39 minutes ago, bill987 said:

Έτσι έτσι, γιατί μας την είχε πει τότε που είχε πρωτοβγεί η φήμη!!! 

:D :D :D 

Καλά εσείς δεν χρειάστηκε να περιμένετε... 😛

Αλλά ας περιμένουμε να το δούμε πρώτα στην πράξη γιατί δεν ξέρουμε ούτε το πως θα είναι η υλοποίηση (αν θα είναι ενιαίο γυαλί με το πίσω καπάκι, πόσο θα πετάει και τι χρώμα θα έχει το περίγραμμα των φακών ειδικά στο άσπρο χρώμα).

Και για να σας κάνω έξαλλους θα πω και το θεϊκό: τι γκρινιάζετε αφού πλέον η επιφάνεια στο καρούμπαλο θα είναι πιο μεγάλη και έτσι δεν θα "παλαντζάρει" η συσκευή πάνω στο τραπέζι όπως με την πιο στενή έκδοση! 

Σε κάθε περίπτωση πάντως οι apple haters μπορούν άνετα να πάρουν το νέο pixel....

Oh wait! 


😎

 

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά θέμα γούστου είναι , πάντως πιο καλή απο την σαμμυ αυτή η διάταξη, αλλά που πας ρε καραμήτρο με το νοτσ??? Αρνητικό ποσοστό πωλήσεις βλέπω και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιβεβαιώθηκε δηλαδή τι διάταξη θα έχει η κάμερα όλων των Android το 2020. Και το τετράγωνο είτε οριζοντίως είτε καθέτως πάλι τετράγωνο είναι δυστυχώς για τους μερακλήδες της Samsung που θέλουν να δίνουν το κάτι παραπάνω 😂

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, nikcrf said:

Kαλά θέμα γούστου είναι , πάντως πιο καλή απο την σαμμυ αυτή η διάταξη, αλλά που πας ρε καραμήτρο με το νοτσ??? Αρνητικό ποσοστό πωλήσεις βλέπω και πάλι.

Ακόμη με το notch ασχολείστε??? 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple fan εδώ αλλά όχι ευχαριστώ!

1 ώρα πριν, azuli είπε

ασχημια μπρος ασχημια πισω!

Τo notch city ζει και βασιλευει σαν ειμαστε στο 2017!

Ακριβώς την ίδια απορία έχω και εγώ, έλεος κάπου δηλαδή! Τα μυαλά μας πονάνε! Apple fan είμαι (ή μήπως ήμουν;), θα προσπεράσω και φέτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bahamut_zero είπε

τραγικο design. Σε αλλα νεα οταν ενα αρθρο ξεκινα με την εξης εκφραση:

δεν το παιρνεις και πολυ στα σοβαρα. Η αξιοπιστια του αρθρου σωζεται απο το οτι ολο το internet χρησιμοποιει τα ιδια renders για την επομενη γεννια. 

εδώ μέσα βασικά δεν είναι να πάρεις τπτ στα σοβαρά οι τύποι κάνουν copy paste όλα τα άρθρα τους από ξένα σαϊτ, και καλα ασχολούνται με την τεχνολογία ένα πρωτότυπο άρθρο δεν έχει ανεβεί ποτέ για κανένα λόγο. εδώ είναι να εισαι κολλημένος 40ρης που αλλάζει κινητά κάθε χρονο να έρχεσαι να βάζεις φωτιά στα σχόλια που δεν έχει το κινητό 7000mah μπαταρία και δεν κοστίζει όσο ένα κουτί καραμέλες . αντε γεια είναι η φαση αμα δεν είχαν τις αγγελίες ψυχή δεν θα πατούσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Jor_L said:

εδώ μέσα βασικά δεν είναι να πάρεις τπτ στα σοβαρά οι τύποι κάνουν copy paste όλα τα άρθρα τους από ξένα σαϊτ, και καλα ασχολούνται με την τεχνολογία ένα πρωτότυπο άρθρο δεν έχει ανεβεί ποτέ για κανένα λόγο. εδώ είναι να εισαι κολλημένος 40ρης που αλλάζει κινητά κάθε χρονο να έρχεσαι να βάζεις φωτιά στα σχόλια που δεν έχει το κινητό 7000mah μπαταρία και δεν κοστίζει όσο ένα κουτί καραμέλες . αντε γεια είναι η φαση αμα δεν είχαν τις αγγελίες ψυχή δεν θα πατούσε 

Δεν χρειάζεται να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε αυτό το βασανιστήριο.

Δεν σε κρατάμε με το ζόρι ούτε σου πίέζουμε με τη βία τα δάχτυλά σου πάνω στα πλήκτρα! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Δεν χρειάζεται να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε αυτό το βασανιστήριο.

Δεν σε κρατάμε με το ζόρι ούτε σου πίέζουμε με τη βία τα δάχτυλά σου πάνω στα πλήκτρα! :) 

εχεις δίκιο ηλιθιο από μέρους μου να σχολιάσω ετσι την όλη φαση . συγνώμη αν έθιξα κάποιον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...