Προς το περιεχόμενο

Επιβεβαιώθηκε η «τετράγωνη» διάταξη των καμερών του iPhone 11


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, margaritagr είπε

Εγώ το χω δηλώσει οτι προτιμώ Samsung Κ γι αυτο πήρα το galaxy. Δε θα χαρακτηρίσω ομως πρόβατα τους υποψήφιους αγοραστές όπως γινεται κατα κόρον εδώ. 

Γιατί να μην τους χαρακτηρίσεις ως πρόβατα, αν είναι;

Ή αν δεν θες να τους χαρακτηρίσεις, γιατί να χαρακτηρίσεις ή να την πεις σε εκείνους που τους χαρακτηρίζουν και έχουν και δίκιο;

Εδώ ο γνωστός εκατομμυριούχος Linus Sebastian που είναι δουλειά του να γνωρίζει τα πάντα για αυτές τις συσκευές και που μπορεί να έχει όποια θέλει, προτιμάει Samsung, προτιμάει Windows και έχει δηλώσει ότι δεν του ταιριάζει το Mac OS, και με τον τρόπο του έχει δείξει πολλές φορές τι πιστεύει για τους υποψήφιους αγοραστές. :D

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

Kαρα ασχημο πρεπει να εισαι για τερμα APPLE FAN για να σου αρεσει αυτο σαν να φοραει γυαλια με τερμα μυωπια

Apple fan εδώ. Αλλά το σχέδιο αυτό παραμένει χάλια. 😜

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατο. Και θα γίνει πιο ωραίο όταν θα αρχίσουν να το αντιγράφουν και οι υπόλοιποι.

Σε όσους δεν αρέσει, υπάρχουν και τα κινητά-κύκλωπες, κινητά με εκτινασόμενο τσουτσούνι,

κινητά συρόμενα αλλά nokia 90s.

Σας πονάει το notch και έχει γεμίσει η αγορά κινεζο-ινοβέισο για να σας ικανοποιήσει... και πάλι τπτ δε σας αρέσει.

  • Thanks 2
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, profe1 είπε

θυμάμαι παλια κοροιδευαμε και λέγαμε τι iphone 5, 8, 15. και μέχρι πόσο θα πάει αυτό το αστείο..

Πλέον γίνεται πραγματικότητα. 

Ας βγει το άρθρο αυτό σε 3 με 4 χρόνια από τώρα όταν θα έχουν πέσει οι τιμές για να λέμε ααα..μπορεί και να το πάρω με ακόμα 4 μήνες δουλειά

Θα ηταν προτιμότερο τα μοντελα τα ειχαν ενα ονομα πχ Iphone και το μοντελο να καθοριζε η χρονιά πχ 2019.Και αν καποια χρονια βγαζανε δευτερο μοντελο ελαφρως αναβαθμισμενο να το ονομαζουν πχ iphone 2019 S. Με την παρουσα πολιτικη στην ονοματοδοσία της Aplle ήδη προπαθω να φανταστώ μεχρι πιο μοντελο θα ζω για να προλάβω!!!!😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

@billdanosτώρα μπορούμε να κράξουνε ελεύθερα, σωστά; 

Έτσι έτσι, γιατί μας την είχε πει τότε που είχε πρωτοβγεί η φήμη!!! 

:D :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, azuli είπε

ασχημια μπρος ασχημια πισω!

Τo notch city ζει και βασιλευει σαν ειμαστε στο 2017!

Μα γιατι το λες αυτο φιλε μου???Περιμενει τις αλλες εταιρείες να το αφαιρεσουν εκεινες (ΧΙΑΟΜΙ-HUAWEI-OPPO-ONW+) ώστε να πρωτοτυπησει μετα ως innovation και καλά!!!!🤣😂😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
51 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

τραγικο design. Σε αλλα νεα οταν ενα αρθρο ξεκινα με την εξης εκφραση:

δεν το παιρνεις και πολυ στα σοβαρα. Η αξιοπιστια του αρθρου σωζεται απο το οτι ολο το internet χρησιμοποιει τα ιδια renders για την επομενη γεννια. 

έπεσαν οι πωλήσεις από το  μηλαρακι έδιωξαν την Huawei μπας και πουλήσουν ξανά ζεσταμενοφαγητό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Εγώ το χω δηλώσει οτι προτιμώ Samsung Κ γι αυτο πήρα το galaxy. Δε θα χαρακτηρίσω ομως πρόβατα τους υποψήφιους αγοραστές όπως γινεται κατα κόρον εδώ. 

Εγώ μάλλον θα παω στο νεο xr. Είναι πολυ κουραστικες οι διαφημισεις στα samsung πλεον. Ειδικά στον chrome, δε παλεύονται. Στον safari και γενικά στα iphone εχω την αισθηση πως είναι αισθητά λιγότερες. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Fact 2. Τα σχόλια κραξιματος βέβαια θα ειναι κατα 99% απο άτομα που έτσι κι αλλιώς δε θα μπορούσαν να το πάρουν. 

Όρισε επίσημα το "μπορούσαν", αν γίνεται. Πωλείται μονο με συγκεκριμένα οικονομικά ή κοινωνικά κριτήρια; Αν είναι να ετοιμάσουμε ρε παιδί μου το Ε1 μας, το Ε9 ή ότι χρειάζεται. 

Και εγώ που νόμιζα ότι μπορεί να το πάρει απλά οποιοσδήποτε έχει την αξία του σε χρήματα, και ας μην έχει ούτε μισό ευρώ παραπάνω ... Μάλλον λάθος θα έκανα. 

Συγκρατηθείτε λίγο με τα flames που καταλήγουν σε επιχειρήματα... "οκ δεν έχεις λεφτά ρε φτωχέ, άρα τι μιλάς" ... Δεν κάνουν καλό σε τεχνολογικό φόρουμ. 

 

Επεξ/σία από gthe
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...