Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επειδη εψαψνα να βρω το βιντεακια απο πανω και στο utube γιατι δεν φαινεται σωστα εδω (αλλα δεν το βρηκα) το συστημα μου προτεινε αυτο εδω, και οφειλω να ομολογησω πως περασε ευχαριστα η ωρα ειδικα γιατι ειναι και ενας ελληνας και αρα ξερει τι παιζει στο εδω δικο μας περιβαλλον, οποτε το προτεινω

μου θυμησε πολυ τον Jeremy Jahns πχ

Spoiler

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, G.TH. είπε

Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου

Το λέει στο trailer; Το ρωτάω γιατί το trailer δεν θα το δω και στα site χθες δεν βρήκα κάτι για ημερομηνία κυκλοφορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nate είπε

Το λέει στο trailer; Το ρωτάω γιατί το trailer δεν θα το δω και στα site χθες δεν βρήκα κάτι για ημερομηνία κυκλοφορίας.

Ούτε κι εγώ το έχω δει, νομίζω δεν έχει διαφημιστεί η ημερομηνία ακόμα. Αλλά είναι αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, G.TH. είπε

Ούτε κι εγώ το έχω δει, νομίζω δεν έχει διαφημιστεί η ημερομηνία ακόμα. Αλλά είναι αυτή.

Οκ τότε, ευχαριστούμε για την πληροφορία. Λίγο πιο αργά απ΄ όσο θα ήθελα (προτιμούσα Ιανουάριο), αλλά εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

 

 

Την Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου θα κάνει πρεμιέρα ο τρίτος και τελευταίος κύκλος της αστυνομικής σειράς «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV.

Με τίτλο «Έτερος Εγώ: Νέμεσις», σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου, η σειρά θα προβάλλεται κάθε Δευτέρα στις 23:00 στο COSMOTE CINEMA 1HD.

 

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπε (ο τσαφουλιας) πως δε θα έπρεπε να υπάρχουν πολλές σκηνές στο trailer οι οποίες είναι αποκαλυπτικές: "Πιστεύω πως παραπάνω από τρεις σκηνές δεν έπρεπε να έχουν φανεί." Έπειτα ο Κουτσογιαννόπουλος τον ρωτάει "Έχει να κάνει με όπλα" και ο Τσαφούλιας απαντά: "Όχι αναγκαστικά, δεν είναι εκεί. Έχει να κάνει με συνδέσεις προσώπων. Είναι σκηνές που θα υπάρχουν στα τελευταία επεισόδια".

Αποκάλυψε επίσης ότι "γίνεται μεγάλος χαμός" στο 7ο επεισόδιο αλλά και στο 8ο  και τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν, το οποίο θα έχει διάρκεια όσο μια ταινία, γύρω στη 1 ώρα και 20 λεπτά.

 

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

«Έτερος Εγώ: Νέμεσις»: Λαμπερή πρεμιέρα για την αστυνομική σειρά της COSMOTE TV

Σε μία ξεχωριστή εκδήλωση με την παρουσία των συντελεστών της σειράς, αλλά και εκπροσώπων από τον χώρο της τέχνης και των ΜΜΕ, πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου, στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος», η επίσημη πρεμιέρα της 3ης σεζόν του «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, το κοινό παρακολούθησε τα 2 από τα συνολικά 8 επεισόδια της νέας σεζόν, η οποία κλείνει τον κύκλο του «Έτερος Εγώ».

Την επίσημη πρεμιέρα προλόγισε ο Executive Director της COSMOTE TV, κ. Δημήτρης Μιχαλάκης. Ο κ. Μιχαλάκης αρχικά ευχαρίστησε θερμά όλους τους συντελεστές της σειράς για το εξαιρετικό αποτέλεσμα και αποκάλυψε ότι το «Έτερος Εγώ: Νέμεσις» θα προβληθεί σε 4Κ ποιότητα μέσα από τη streaming υπηρεσία της COSMOTE TV, τονίζοντας ότι «είναι κάτι που γίνεται για πρώτη φορά στην ελληνική τηλεόραση»

Παράλληλα, ο νέος κύκλος επεισοδίων της σειράς της COSMOTE TV, υποδέχεται 31 νέους χαρακτήρες/ρόλους, τους οποίους ενσαρκώνουν μια σειρά καταξιωμένων Ελλήνων ηθοποιών, και όχι μόνο.

Το «Έτερος Εγώ: Νέμεσις» θα προβάλλεται κάθε Δευτέρα στις 23:00 στο COSMOTE CINEMA 1HD και ταυτόχρονα σε 4Κ ποιότητα στον on demand δωρεάν κατάλογο COSMOTE TV Plus.

+

Trailer 2ου επεισοδίου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...