Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Thresh είπε

1 με αίσθηση ψύχους -6, το καλοριφερ βαράει υπερωρίες.

βάλε τη vga να σκάβει και κλείσε τη πόρτα στο δωμάτιο 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως επαρχια Φλωρινας, μετα τον προχθεσινο αερα + βροχη + χιονια, τουλαχιστον μεχρι το μεσημερι που ρωτησα, αρκετα χωρια δεν ειχαν ρευμα για 30 ωρες. Θερμοκρασιες το βραδυ <-4. 3η μερα και με μετασεισμους. Καλα μπηκε το 2022 για την περιοχη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξάρχεια, με θερμόμετρο πίσω στον ακάλυπτο, 5.5 με 5.8 βαθμοι τώρα, υγρασία 61%.

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Παντως επαρχια Φλωρινας, μετα τον προχθεσινο αερα + βροχη + χιονια, τουλαχιστον μεχρι το μεσημερι που ρωτησα, αρκετα χωρια δεν ειχαν ρευμα για 30 ωρες. Θερμοκρασιες το βραδυ <-4. 3η μερα και με μετασεισμους. Καλα μπηκε το 2022 για την περιοχη :P

Εγω είχα καλέσει εχτές έναν για να μου πει το tracking number από μια παραγγελία μου, την ώρα που μιλήσαμε λέει ωχ Παναγία μου πάλι μας έχει τρελανει ο σεισμός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα επιτελους νιωσαμε να τσιτωνει λιγο το δερματακι, 5 βαθμοι το πρωι Νοτια προαστια ΑΘηνα και 3 βαθμοι προς ΒΠ με αισθηση 2 βαθμους λιγοτερο αλλα σχετικα ανεκτο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2021 στις 12:11 ΜΜ, puelito είπε

Καλησπερα σε ολους.

Λογω μηχανης κοιταω καθημερινα τον καιρο σε διαφορα site επειδη θελω να ξερω απλα αν θα βρεξει. Τελευταια ομως παρατηρω οτι το μετεο λεει ανακριβειες.

Ποιο site προτεινετε για προγνωση ?

τσεκαρε και το https://kairos.com.gr καλα τα λέει. το χρησιμοποιω τον τελευταιο χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...