Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

σημαντικη αυξηση της θερμοκρασιας απο την Πεμπτη και μετα, με ενδεχομενα 30ρια

Ευτυχώς γιατι σήμερα στο τσακ γλύτωσαν την βροχή γυρνώντας απο την θάλασσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρωπό , έριξε καλό χαλάζι και έκανε ζημιές σε τέντες και αυτοκίνητα. 

Δεν έχω ξαναπιάσει μεγαλύτερο χαλάζι στη ζωή μου. Βασικά από ότι είδα, το μέτωπο πέρασε κατευθείαν από πάνω μας. 

Ο ουρανός είχε σκοτεινιάσει, αέρας, κακο:

0-02-0a-b540fdb4399ea4da8225be94d5c80c6ee4d08f95f4327e9305c6338c9e4c2ba2_fe2b49dc.jpg.649b0d61da1d4ad3f66eabaf5fb0a9e9.jpg0-02-0a-ea72daa0bbaac06ae9b78c6939988bcb3338b77099ad924404e4b7f1de23976f_5c2e965d.jpg.c7612c70b26f66fd2fe5a8876e548fbf.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 τοπικά σήμερα στην Αθήνα (Χαροκόπειο-ΕΑΑ)

καλό καλοκαίρι στους Αθηναίους. 28-30 στην Αθήνα τις επόμενες μέρες κ για όσο βλέπει το μάτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ιαπωνία περιμένουν έναν τυφώνα θεριό ανημερο και βγάζουνε φωτογραφίες με τον ουρανό να είναι μωβ. Wtf... 

https://www.iefimerida.gr/kosmos/oyranos-iaponia-baftike-mob-tyfonas-hagibis

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Τοξοβόλος___U__K είπε

30 τοπικά σήμερα στην Αθήνα (Χαροκόπειο-ΕΑΑ)

καλό καλοκαίρι στους Αθηναίους. 28-30 στην Αθήνα τις επόμενες μέρες κ για όσο βλέπει το μάτι

Αύριο και απο δευτέρα παραλία, μέχρι οσο πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλαγα με τον αδερφό μου στην Αθήνα και ήταν θάλασσα σήμερα καθώς είχε άδεια. Οι παραλίες της Αθήνας, Φάληρο, Άλιμος κτλ  μου είπε ήταν γεμάτες!

30 βαθμούς χθές έπιασε η Ελευσίνα, ενώ μέχρι και την επόμενη Τρίτη 22/10 οι θερμοκρασίες θα παίζουν στους 28 βαθμούς στην Αθήνα! 

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Τοξοβόλος___U__K είπε

Μίλαγα με τον αδερφό μου στην Αθήνα και ήταν θάλασσα σήμερα καθώς είχε άδεια. Οι παραλίες της Αθήνας, Φάληρο, Άλιμος κτλ  μου είπε ήταν γεμάτες!

30 βαθμούς χθές έπιασε η Ελευσίνα, ενώ μέχρι και την επόμενη Τρίτη 22/10 οι θερμοκρασίες θα παίζουν στους 28 βαθμούς στην Αθήνα! 

Οι παραλίες ποτε δεν άδειασαν, εγω  παω καθε μέρα, την δε Κυριακή που πέρασε ηταν γεμάτη κόσμο

Βεβαια εγω θελω τετοια εποχή να ειμαι μονο εγώ αλλα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Πάντως κ το άλλο ΣΚ οι θερμοκρασίες θα είναι ότι πρέπει για θάλασσα στην Αθήνα.

Δε νομίζω οτι θυμάμαι άλλο χρόνο με τόσο παρατεταμένα τα μπάνια του πολύ κόσμου μέσα στον Οκτώβριο. Οκ αρχές Οκτωβρίου ναι αλλά για τέλη Οκτωβρίου δε θυμάμαι.

Επεξ/σία από Τοξοβόλος___U__K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Τοξοβόλος___U__K είπε

 Πάντως κ το άλλο ΣΚ οι θερμοκρασίες θα είναι ότι πρέπει για θάλασσα στην Αθήνα.

Δε νομίζω οτι θυμάμαι άλλο χρόνο με τόσο παρατεταμένα τα μπάνια του πολύ κόσμου μέσα στον Οκτώβριο. Οκ αρχές Οκτωβρίου ναι αλλά για τέλη Οκτωβρίου δε θυμάμαι.

Σιγά, πέρυσι 4 Νοεμβρίου εγώ έκανα μπάνιο και κυκλοφορούσα με κοντομάνικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για τον πολύ κόσμο.

Ναι χαίρω πολύ και στην Κρήτη έχει φτάσει Ιανουάριο 30 βαθμούς το 2010, δε ξέρω όμως πόσοι Κρητικοί τόλμησαν να πάνε για μπάνιο Ιανουάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Τοξοβόλος___U__K είπε

 Πάντως κ το άλλο ΣΚ οι θερμοκρασίες θα είναι ότι πρέπει για θάλασσα στην Αθήνα.

Δε νομίζω οτι θυμάμαι άλλο χρόνο με τόσο παρατεταμένα τα μπάνια του πολύ κόσμου μέσα στον Οκτώβριο. Οκ αρχές Οκτωβρίου ναι αλλά για τέλη Οκτωβρίου δε θυμάμαι.

 

Βασικά δεν έχουμε φτάσει ακόμη τέλη Οκτώβρη. Όπου θα συμφωνήσω, Αγ. Δημητρίου δε θυμάμαι ποτέ ζέστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Τοξοβόλος___U__K είπε

Μιλάω για τον πολύ κόσμο.

Ναι χαίρω πολύ και στην Κρήτη έχει φτάσει Ιανουάριο 30 βαθμούς το 2010, δε ξέρω όμως πόσοι Κρητικοί τόλμησαν να πάνε για μπάνιο Ιανουάριο.

Το νόημα του μηνύματός μου ήταν ότι 4/11/19 είχε πάρα πολύ ζέστη, δεν ήταν αν είχε ή δεν είχε κόσμο η παραλία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Ison_ said:

Βασικά δεν έχουμε φτάσει ακόμη τέλη Οκτώβρη. Όπου θα συμφωνήσω, Αγ. Δημητρίου δε θυμάμαι ποτέ ζέστη.

Με τα δεδομένα που έχουμε τώρα με ασφάλεια μπορούμε να πούμε οτι μέχρι τουλάχιστον 22/10 πολλές περιοχές της Ελλάδας θα είναι στους 28 βαθμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...