Προς το περιεχόμενο

The Boys (Amazon Prime-2019)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ' τις λίγες σειρές που αξίζουν το χρόνο σου. Αν εξαιρέσουμε το S03E01 που ξεκινάει μια κοιλιά αλλά έπειτα ανεβαίνει δυναμικά μέχρι το τέλος. Κακώς είχα αφήσει τόσο καιρό την 3η season στην άκρη.

Σίγουρα θα μας καθυστερήσει η 4η αλλά δικαιολογημένα. Τώρα έτσι κι αλλιώς είναι που θα αρχίσουν να φαίνονται τα αποτελέσματα της απεργίας και δεν νομίζω να σταματήσουν σύντομα.

Επεξ/σία από manolis940
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Βλεπεται οντως. Εχει λιγη wokeιαση μεσα στην αντιwokeιαση που εχει το οριτζιναλ βεβαια, αλλα οχι κατι το ενοχλητικο.

Σιγουρα υποδεεστερο του αρχικου. Δε νομιζω δηλαδη το teen παρακλαδι να καταφερνε να εβγαινε καλυτερο ποτε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' αρέσει αρκετά. Είναι νωρίς ακόμη όμως και μόλις στο τέλος του 3ου φαίνεται να αρχίζει να μπαίνει στο ζουμί.

Πιστεύω όσο πάει θα μοιάζει περισσότερο, αν και εγώ προτιμώ να είναι κάτι διαφορετικό, δεν είναι ανάγκη να έχουμε δύο ίδιες παράλληλες σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εμενα μου αρεσε αρκετα και ευτυχώς φαίνεται να μην αναλώνεται σε teen drama που το φιβομουν τρελα αυτο. Ακομα και την φαση του/της Jordan Li ξωφαλτσα την περασε, που σε αλλες σειρες θα ειχαν ενα ολόκληρο επεισόδιο σε ολο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλό το καινούριο ? Είμαι τρελός φαν του the boys. Έχει αυτό το black humor και την στεγνή ωμότητα του ορθόδοξου? Βλέπω στο imdb κινείται χαμηλότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, costacurta είπε

Παίδες καλό το καινούριο ? Είμαι τρελός φαν του the boys. Έχει αυτό το black humor και την στεγνή ωμότητα του ορθόδοξου? Βλέπω στο imdb κινείται χαμηλότερα. 

Kαλο ειναι πανω κατω την ιδια καφριλα εχει. Χανει στο οτι ειναι λιγο τεεεν ταργκετ οποτε θα υιοθετησει τα αντιστοιχα κριντζ στοιχεια. Επισης το woke στοιχειο εχει εκτροχιαστει. 
Στο the boys στην αρχη τουλαχιστον νομιζες οτι τρολαρει εδω ειναι forced. Φουλ ξενερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To πρώτο του V κατάφερα να δω χτες, χρειάστηκα 3 προσπάθειες για να το ολοκληρώσω.

Σε 1η εντύπωση, απλά ένα κακέκτυπο που βλέπεται να περάσει η ώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...