Προς το περιεχόμενο

(Earbuds) Xiaomi Airdots - 16.25€ , Banggood


GreekTech.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Καλησπέρα σε όλους.

 

image.png.ba075278f4ffce6a6d9f98dfbae72c6c.png

Βρήκα τα bluetooth ακουστικά της Xiaomi στα 16.25€  απο το banggood κάνοντας χρήση του κουπονιού BGXME

 

image.png.2142b2f6b970a0579eb420417612fad5.png

 

Απο εκεί και πέρα διαλέγετε όποια μέθοδο αποστολής θέλετε. Κάτω των 22 ευρώ οπότε είτε απλό registered είτε το priority direct mail εαν βιάζεστε.

Link: https://www.banggood.com/Xiaomi-Airdots-Basic-TWS-bluetooth-5_0-Earphone-Mi-True-Wireless-Earbuds-Global-Version-Bilateral-Call-Stereo-with-Charging-Box-p-1528522.html

Coupon: BGXME

 

Στην Ελλάδα απο τα skroutz-ο-μαγαζα παίζουν στα 31.90

https://www.skroutz.gr/s/16419687/Xiaomi-Redmi-AirDots-Μαύρο.html

Μην σας μπερδεύει το διαφορετικό όμομα. Είναι ακόμα μια απο τις φορές που η xiaomi επιλέγει να κυκλοφορήσει τα προϊόντα της με άλλο όνομα εντός και εκτός Ευρώπης. Αν δείτε γράφουν τον ίδιο κωδικό μοντέλου, δηλαδή "TWSEJ04LS".

 

Προσωπικά τα ακουστικά τα έχω και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Εξαιρετικό VFM.

Για όσους θέλουν μια πιο αναλυτική εικόνα, υπάρχει και σχετικό review αλλά δεν ξέρω αν είναι ενάντια στους κανόνες να το ποστάρω, καθώς είναι δικό μου, οπότε όποιος θέλει μπορεί να ψάξει και θα το βρεί στο youtube.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο aliexpress είναι ελάχιστα ακριβότερα, μιλάμε για αστείες διαφορές, αλλά αν το δεις ως ποσοστό επι του ποσού αγοράς, είναι αξιόλογο. Πέραν αυτού όμως, στο banggood έχεις την δυνατότητα του priority όσον αφορά την ταχύτητα στην αποστολή αλλά και του Paypal.

Προσωπικά, ναι, το alipay δεν με έχει κρεμάσει, μέχρι τώρα τουλάχιστον και το εμπιστεύομαι αλλά ίσως δεν ισχύει για όλους αυτό. Βέβαια αν βρώ κατι απο μαγαζί με paypal και απο το aliexpress στην ίδια τιμή, προτιμώ το paypal.

Πέραν τουτου, στο banggood επειδή αρκετοί εδω μέσα ψωνίζουν, σίγουρα έχουν και κάτι άλλο στο cart οπότε η συνδιαστική αγορά ρίχνει τα μεταφορικά (ανα τεμάχιο).

Επεξ/σία από GreekTech.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα με βολευει το banggood σε σχεση με το aliexpress διοτι εχω balance στο paypal. 

Δεν νομιζω να αγορασει κανεις με unregistered οταν το priority εχει 0.30$ παραπανω

Επεξ/σία από MessatsuRoku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MessatsuRoku είπε

Εμενα με βολευει το banggood σε σχεση με το aliexpress διοτι εχω balance στο paypal. 

Δεν νομιζω να αγορασει κανεις με unregistered οταν το priority εχει 0.30$ παραπανω

Η διαφορά μεταξύ των 2 μεθόδων είναι αστεία. Προσωπικά και παραπάνω να ήταν, πάλι θα την επέλεγα.

 

7 λεπτά πριν, CptBill είπε

τα τσιμπησα, θενκς. 

Ειμαι τοσο περιεργος να δω ποσο καλο noise cancelation κανουν οταν τα χρησιμοποιεις για ομιλια. 

 

4 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

ειναι καθολου καλα? ή εντελς μουφα? ξερει κανεις? πονανε τα αυτια σου μετα ή ειναι ανθρωπινα?

Τα ακουστικά τα έχω και είμαι φουλ ευχαριστημένος. Την προσφορά την postαρα γιατί είναι ενα προϊόν που έχω δοκιμάσει εγώ προσωπικά και για αυτό το προτείνω. Δεν είναι οτι τυχαία έπεσα πάνω τους, είδα διαφορά μεταξύ τιμής και είπα να το postαρω στα τυφλά. Όπως γράφω στο τέλος, εχω κάνει και video στο youtube αλλά επειδή υπάρχει πιθανότητα να είναι ενάντια στους κανονισμούς δεν το postάρω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιοπρεπη ειναι ,εκει που πασχουν ειναι στα σκληρα πλαστικα τους που δεν ειναι για πολλες πτωσεις

αγοραστε θηκουλα απο aliexpress κ θα με θυμηθειτε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για banggood, αλλά πάντα τόσο παίζουν με κουπόνια από gearbest και τόσο έχουν και στο aliexpress

Ενδεικτικά:

https://www.aliexpress.com/item/32995475769.html?

https://www.aliexpress.com/item/32991583795.html?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

19.68 μου βγηκε εμενα....εκανα κατι λαθος? ebala priority

Μάλλον άφησες τσεκαρισμένο το add shipping insurance ακριβως κατι απο την επιλογή μεθόδου αποστολής. Αυτό δικαιολογεί την διαφορά.

Αν ψωνίζεις με paypal, είναι περιττό, αν ψωνίζεις απευθείας με κάρτα τότε καλό είναι να το έχεις.

 

Δυστυχώς εκ των υστέρων δεν μπορείς να αφαιρέσεις. Μόνο να ακυρώσεις όλη την παραγγελία και να καταχωρήσεις νεα. Με αυτό τον τρόπο όμως θα "δεσμεύσεις" 18.50 ευρώ στο banggood μέχρι να σου γίνουν refund, συνήθως 3-5 μέρες.

 

10 λεπτά πριν, crashnburn είπε

αξιοπρεπη ειναι ,εκει που πασχουν ειναι στα σκληρα πλαστικα τους που δεν ειναι για πολλες πτωσεις

αγοραστε θηκουλα απο aliexpress κ θα με θυμηθειτε

Δεν μου έχουν πέσει μέχρι στιγμής. Χρήσιμο addition.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

19.68 μου βγηκε εμενα....εκανα κατι λαθος? ebala priority

308y4qs.jpg

Σίγουρα κάτι παίχτηκε γιατί οταν βάζεις priority το tariff γκριζάρει και γίνετε μηδενικό.

Βλέπω στα μεταφορικά σου λέει 2.08, εμένα τόσο βγάζει το απλό ταχυδρομείο, το priority βγαίνει 2.33.

 

image.png.f23b0fb25e0461bdda86d38f2d37cb4b.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...