Προς το περιεχόμενο

Δείτε το νέο trailer του Star Wars: The Rise of Skywalker από την D23


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι λες τωρααααααααααα!!! Αν η τελευταία σκηνη είναι όραμα του darth sidious για να δείξει στην Rey πως θα ήταν ως sith θα κλάψω!!! Την θελω sith στο τελος της ταινιας!!! Ο kylo ren ειναι ο τελευταιος skywalker!!!!

36 λεπτά πριν, Silverage είπε

Τώρα θα γίνει η Rey η κακιά και ο άλλος ο καλός;

Ο Kylo ren είναι ο τελευταίος Skywalker!!! To πιστεύω μέσα μου πραγματικά. Έτσι πρέπει να τελειώσει. Νομίζω ο τίτλος λίγο το προδιδει.

Για τον  Kylo ξερουμε το παρελθόν του και είναι κοντά με του vader ( ένα παιδί με τεράστια δύναμη που δεν ξέρει πως να την κουμαντάρει ). Ενω για την Rey τίποτα. Ακομα...

Οπως και ο Vader στο τελευταιο, στο τέλος βοηθησε τον γιό του, έτσι πιστεύω και εδώ ο Kylo θα τα δώσει όλα.

Ευχομαι να κλείσει σωστα το skywalker saga και μετα να παμε στην εποχή του old republic.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή νοιαζόμαστε ποστάρουμε και γουστάρουμε Star Wars. Η κριτική δεν είναι κράξιμο και ούτε ποτέ θα γίνω τυφλός υποστηρικτής οποιουδήποτε.

Απορία για όσους τους αρέσει... Γιατί σας αρέσει; Πχ εγώ έγραψα κάτι ελάχιστο για τους χαρακτήρες.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 7
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Οτι και να κάνουν δεν σώζεται η τριλογία. Όλοι άδειοι χαρακτήρες, άνοστοι, άγευστοι και ανύπαρκτοι.

Ελπιζω να μην μιλας για τον Kylo Ren γιατι θα με πιάσουν τα γέλια!!! Είναι ένας απο τους καλύτερους και πιο καλογραμμένους χαρακτήρες στο star wars universe όσον αφορά τις ταινιες πάντα!

13 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Δεν κουραστηκατε να κραζετε; Οκ το καταλαβαμε, δεν γουσταρετε star wars, no problem, την αναγκη να ποσταρετε δεν την καταλαβαινω ουτε εγω

Ε να μην κράξει λίγο ο Ελληνάρας που νομίζει ότι τα ξέρει όλα;  :P

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 3
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rockmike είπε

Ελπιζω να μην μιλας για τον Kylo Ren γιατι θα με πιάσουν τα γέλια!!! Είναι ένας απο τους καλύτερους και πιο καλογραμμένους χαρακτήρες στο star wars universe όσον αφορά τις ταινιες πάντα!

Άρχισε να γελάς! :D 

Τί να μου αρέσει από ένα κυκλοθυμικό παιδαρέλη; I hate my mom and dad for no reason and I idolize my dead grandfather. LOL 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, ExCiZieR said:

Δεν ειναι η Rey, αλλα η Keri Russel που της μοιαζει

Δεν θα βαζα και το χέρι μου στη φωτιά...

https://movieweb.com/rise-of-skywalker-zorri-bliss-keri-russell-details/

Επεξ/σία από ThReSh
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, rockmike είπε

Ελπιζω να μην μιλας για τον Kylo Ren γιατι θα με πιάσουν τα γέλια!!! Είναι ένας απο τους καλύτερους και πιο καλογραμμένους χαρακτήρες στο star wars universe όσον αφορά τις ταινιες πάντα!

Ε να μην κράξει λίγο ο Ελληνάρας που νομίζει ότι τα ξέρει όλα;  :P

Αυτός που κράζει τους άλλους που "κράζουνε" τα ξέρει όλα όμως ε; :P

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...