Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Getta Robo είπε

Οχι ακομα για Αγγλια, Ιρλανδια ειναι ευρωπαικη ενωση και δεν υπαρχει ζητημα επισης.

Απο UK εχει? ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, thodoris5321 είπε

UK είναι Αγγλία...

Ευχαριστω για τη βοηθεια. Απο Μεγαλη Βρετανια εχει τελωνειο, ξερεις? συγνωμη που ρωταω αλλα ειμαι ασχετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

Ευχαριστώ πολύ. Από εκεί παρήγγειλα και εγώ τα 6 τυχαία μπλουζάκια αλλά ο "φίλος μας" ο @foler79 λέει:


...και στην δεύτερη διάλεξα εγώ τα σχέδια και μου βγήκε ακριβώς το ίδιο 6 μπλουζάκια 30€ με free μεταφορικά.

αυτό που ψάχνω είναι αν έχει μπλουζάκια με χαμηλή τιμή που μπορείς δηλαδή να διαλέξεις. Όπως διάλεξε ο foler79 6 μπλουζάκια 30 ευρώ!

Ήταν κάποια άλλη προσφορά που οι τιμές ξεκινούσαν από 4€, υπήρχαν αρκετά με 5 και με 6€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Phoenix7 είπε

Όποιος έχει πάρει, ας μας βάλει μια φωτό να δούμε καταρχήν την στάμπα πως το έχουν κάνει και αν φαίνεται καλά, γιατί στάμπες βάζουν όλοι το θέμα είναι να φαίνονται και σωστά

https://www.qwertee.com/product/brick-in-the-wall-567?p=1

https://www.qwertee.com/product/ghost-of-disapproval

μετά από καμιά 15-20 πλυσίματα τουλάχιστον η κάθεμια..

 

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Untitled-3.jpg

Untitled-4.jpg

Untitled-5.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν και παρήγγειλα ήθελα να ρωτήσω, είναι πλαστική η στάμπα ή μεταξοτυπία; Δηλαδή αν αναπνέει το ρούχο εκεί που είναι η στάμπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι πήρατε στην προηγούμενη προσφορά, μήπως μπορείτε να πείτε πόσες μέρες έκανε να σας έρθει το πακέτο στο σπίτι από την ημέρα της παραγγελίας;

Ρωτάω γιατί θα είμαι διακοπές για τις επόμενες 10 ημέρες και δεν θα μπορώ να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, helicoid είπε

Όσοι πήρατε στην προηγούμενη προσφορά, μήπως μπορείτε να πείτε πόσες μέρες έκανε να σας έρθει το πακέτο στο σπίτι από την ημέρα της παραγγελίας;

Ρωτάω γιατί θα είμαι διακοπές για τις επόμενες 10 ημέρες και δεν θα μπορώ να παραλάβω.

Νομίζω είχε πάρει κοντά στις 15 μέρες. Και πριν να γυρίσεις να στις φέρουν στις κρατάει το ταχυδρομείο για 20+ μέρες αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, foler79 είπε

πήρα s και μου είναι μικρά, την δεύτερη επέλεξα m και μου είναι τέλεια. Είμαι 1.80 και 80 κιλά

Αφου δεν πηρες παιδικο νουμερο παλι καλα δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

Εγώ αν και παρήγγειλα ήθελα να ρωτήσω, είναι πλαστική η στάμπα ή μεταξοτυπία; Δηλαδή αν αναπνέει το ρούχο εκεί που είναι η στάμπα.

Είναι πλαστική η στάμπα δυστυχώς. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και για μια 6ρια μπλούζες large 1.88 ύψος 100κιλα , υπάρχει περίπτωση από τις 6 μπλούζες κάποιες να είναι ίδιες με τις άλλες ; Ή παρόλο που είναι τυχαία κανονίζουν να μην μπει η ίδια μπλούζα ; Επίσης απ' ότι έψαξα κάθε φορά τα σχέδια τους αλλάζουν δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος που έχει πάρει παλιά από εκεί να του στείλουν ξανά ίδια ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Μακιαβέλλι είπε

Είναι πλαστική η στάμπα δυστυχώς. 

Προλαβαίνω να ακυρώσω! Ευχαριστώ πολύ. Ακύρωσα πολύ εύκολα 2 παραγγελίες των 6 . Πολύ ζέστη κάνει εδώ που είμαι για να φορέσεις μπλούζα με πλαστική στάμπα.

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...