Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα και εγω αλλα δεν τολμω να ανεβασω φωτογραφιες.. ειμαι ο ατυχος της λοταριας! Απο τις 6, καλυτερη ειναι μια Zelda σε ανθρακι χρωμα. Οι αλλες..... καλυτερα ας μην τις αναφερω.

Περι μεγεθους παντως, επρεπε να τις παρω σε Μ οπου ειναι και το κανονικο μου, τα μεγεθη ειναι ευρωπαικα οπως ξερουμε. Οχι προς το μικροτερο σε καμια περιπτωση.

1 hour ago, Weiss said:

Από ΕΛΤΑ θα έρθουν.

Ναι τις παρελαβα συστημενες ετσι εδω στην Αθηνα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Παρελαβα και εγω αλλα δεν τολμω να ανεβασω φωτογραφιες.. ειμαι ο ατυχος της λοταριας! Απο τις 6, καλυτερη ειναι μια Zelda σε ανθρακι χρωμα. Οι αλλες..... καλυτερα ας μην τις αναφερω.

Περι μεγεθους παντως, επρεπε να τις παρω σε Μ οπου ειναι και το κανονικο μου, τα μεγεθη ειναι ευρωπαικα οπως ξερουμε. Οχι προς το μικροτερο σε καμια περιπτωση.

Ναι τις παρελαβα συστημενες ετσι εδω στην Αθηνα τουλαχιστον.

Τόσο χάλια σχέδια ; Γιατί πες μας και μας χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα χθες  απο ΕΛΤΑ , τα σχέδια 3/6 ειναι στο γούστο μου . Ποιότητα στάμπας καλή , ποιότητα μπλούζα 100% βαμβάκι . Έκανα χαζομάρα καθώς κάποιος απο εδω μεσα είπε ότι είναι στενή η γραμμή τους και ενώ φοράω 2xl , πηρα 3xl  και ολες μου είναι σαν αερόστατα , οπότε θα φορεθούν όλες στο γυμναστήριο . Πλάκα έχει η προσφορά σίγουρα θα ξαναπάρω σε μικρότερο νούμερο. 

Επεξ/σία από bas.lambri
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, bas.lambri είπε

Παρέλαβα χθες  απο ΕΛΤΑ , τα σχέδια 3/6 ειναι στο γούστο μου . Ποιότητα στάμπας καλή , ποιότητα μπλούζα 100% βαμβάκι . Έκανα χαζομάρα καθώς κάποιος απο εδω μεσα είπε ότι είναι στενή η γραμμή τους και ενώ φοράω 2xl , πηρα 3xl  και ολες μου είναι σαν αερόστατα , οπότε θα φορεθούν όλες στο γυμναστήριο . Πλάκα έχει η προσφορά σίγουρα θα ξαναπάρω σε μικρότερο νούμερο. 

Μάλλον το ανάποδο είπαν τα παιδιά, εγώ φοράω XL συνήθως και στα qwertee φοράω L. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν και σε μένα. Απογοήτευση η ποίοτητα και οι στάμπες. Powerpuff girls και κατι μονόκερους. Πάνε κατευθείαν για πιτζάμα στο αμόρε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...