Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, lefta_yparxoun είπε

Προλαβαίνω να ακυρώσω! Ευχαριστώ πολύ. Ακύρωσα πολύ εύκολα 2 παραγγελίες των 6 . Πολύ ζέστη κάνει εδώ που είμαι για να φορέσεις μπλούζα με πλαστική στάμπα.

Μια από τα ίδια, πλαστική στάμπα δεν την αντέχω, ιδρώνεις πολύ εύκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Federacion είπε

Τόσο χάλια η πλαστική; Σκέφτομαι να ακυρώσω κι εγώ.

Προσωπικά έχει δεν έχει πολύ ζέστη, για καλοκαίρι μιλάω πάντα, ιδρώνω στα σημεία της στάμπας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλαστική είναι σχετικά καλή η στάμπα, δεν είναι χοντρή η στρώση όπως σε άλλες μπλούζες που ας πούμε όταν τσαλακώνονται η στάμπα δεν "σπάει" καν. Αυτές είναι οι πραγματικά ενοχλητικές, θεωρώ οκ αυτές του θέματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με γεια σου να τις χαρείς!

Εγώ πέρα από την στάμπα δεν θα μπορούσα να φορέσω μαύρη μπλούζα το καλοκαίρι παρά μόνο όταν πέσει η νύχτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, milos είπε

Μόλις παρέλαβα τις μπλούζες . Μια χαρά οι στάμπες και η ποιότητα πολυ καλή . Ευχαριστω TS .

image.jpeg

Ημερομηνία παραγγελίας και ημερομηνία αποστολής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, milos said:

Μόλις παρέλαβα τις μπλούζες . Μια χαρά οι στάμπες και η ποιότητα πολυ καλή . Ευχαριστω TS .

Καλοριζικες, παρελαβες με καποια ιδιωτικη κουριερ η απο ΕΛΤΑ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αρχίσει και απογοητεύομαι από την ποιότητα στο ύφασμα, από το 2012 αγοράζω αλλά καταλαβαίνω πως αν και ίδια από τότε θεωρητικά τα μπλουζάκια,

το ύφασμα είναι κατώτερης ποιότητας με αποτέλεσμα να ξεχειλώνει /γίνεται σαν φούστα κάτω-κατω.

αν έχει παρατηρήσει κάποιος το ίδιο σε σχέση με παλιότερα, ας επιβεβαιώσει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ παρέλαβα σήμερα με ΕΛΤΑ, ωραία σχέδια εκτός από ένα που είναι λιγο πιο γυναικείο.

Και τελικά τα μεγέθη είναι ακριβώς όπως τα λέει στο site, εγώ πηρα κάποια XL επειδή διάβασα εδώ ότι είναι λίγο μικρά τα νούμερα και θα τα έχω για γυμναστήριο/σπίτι τελικά.

Επεξ/σία από Dark-o-phobia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα και εγω σήμερα. Θεωρω πως ειναι VFM για την ποιότητα και θα περιμένω να δω πως θα είναι το υφασμα μετά απο πλύσιμο. Ακόμη στην σακούλα είχε και ενα σακουλάκι Haribo, εχω την απορία αν ειχε και σε αλλον και αν τα δοκίμασε :P  . Σε ευχαριστώ TS !

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από johnnys4u
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, johnnys4u είπε

Μόλις παρέλαβα και εγω σήμερα. Θεωρω πως ειναι VFM για την ποιότητα και θα περιμένω να δω πως θα είναι το υφασμα μετά απο πλύσιμο. Ακόμη στην σακούλα είχε και ενα σακουλάκι Haribo, εχω την απορία αν ειχε και σε αλλον και αν τα δοκίμασε :P  . Σε ευχαριστώ TS !

Καταγραφή.PNG

Πάντα βάζει και πάντα τα σαβουριάζω!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Oscar_Mike είπε

εχω αρχίσει και απογοητεύομαι από την ποιότητα στο ύφασμα, από το 2012 αγοράζω αλλά καταλαβαίνω πως αν και ίδια από τότε θεωρητικά τα μπλουζάκια,

το ύφασμα είναι κατώτερης ποιότητας με αποτέλεσμα να ξεχειλώνει /γίνεται σαν φούστα κάτω-κατω.

αν έχει παρατηρήσει κάποιος το ίδιο σε σχέση με παλιότερα, ας επιβεβαιώσει.

Δεν ήθελες χολιστερ, καλά να πάθεις.δε σε λυπάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Καλοριζικες, παρελαβες με καποια ιδιωτικη κουριερ η απο ΕΛΤΑ;

Με ΕΛΤΑ courier μου ήρθαν .  

6 ώρες πριν, kinezos69 είπε

Ημερομηνία παραγγελίας και ημερομηνία αποστολής?

29 Αυγούστου παραγγελία και 05 Σεπτεμβρίου αποστολή νομίζω . (Το διευκρίνιζε στο mail επιβεβαίωσης ότι θα τα στείλουν μετά τις 04 Σεπτεμβρίου ) .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...