Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι τρομερή υπηρεσία ΠΛΕΟΝ με δυνατή αρμάδα παιχνιδιών αλλά όπως είπαμε και νωρίτερα χαντακώνεται από bugs & δυσλειτουργίες. 

ΟΣΟ πιο γρήγορα διορθωθούν τόσο το καλύτερο. Φυσικά στις κονσόλες για να μη διαβάζω γκρίνιες πρέπει και επιβάλλεται να λειτουργεί άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις κονσόλες δεν σε νοιάζουν και πολλά όμως, αρκεί να κατεβαίνουν σωστά. Ούτε mods, ούτε reshade έχουν, ούτε τίποτα έτσι και αλλιώς. Άσε που έχει και περισσότερα games. Εδώ είχε το RDR2 στις κονσόλες, έστω και για λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο PC να κατέβει, να παίζει να μη μου βγάλει κανα error πάλι λέω. Ούτε με mod ούτε με reshade ασχολούμαι. Το Squadrons παίζει μια χαρά. Φτου φτου 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
45 λεπτά πριν, mike299 είπε

Μάλλον ελπίζουν μπας και αρχίσει κόσμος να ασχολείται μαζί του. Το παιχνίδι είναι νεκρό!

 

Σιγουρα θα το δοκιμάσουν πολλοι νέοι τώρα το παιχνίδι(μεταξύ αυτών και εγώ)που φαντάζομαι αυτός είναι και ο στόχος τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αγαπητοί  φίλοι  είμαι  εδώ  και  ένα  χρόνο  συνδρομητής  στην  παραπάνω  πλατφόρμα  και  πληρώνω  μέσω  paypal  και  σύνδεσης  με  κάρτα  μου  το  ποσό  των  9,99 ευρώ.

Παρατήρησα  ότι  αυτό  το  μήνα  είχα  την  ίδια  μέρα  από  τη  microsoft  δύο  χρεώσεις  δηλαδή  στις  14-10-21  και  ώρα  15.30  το  ποσό  των  9,99 ευρώ  και  αντιστοίχως  στις  16.45  πάλι  το  ίδιο  ποσό ....

Δεν  έχω  επικοινωνήσει  ακόμα  με  microsoft  απλώς  ενημέρωσα  την  paypal  

Θα  ήθελα  μια  γνώμη  και  εάν  έχετε  κάποια  παρόμοια  φάση  σε  συνδρομές

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, vps είπε

Αγαπητοί  φίλοι  είμαι  εδώ  και  ένα  χρόνο  συνδρομητής  στην  παραπάνω  πλατφόρμα  και  πληρώνω  μέσω  paypal  και  σύνδεσης  με  κάρτα  μου  το  ποσό  των  9,99 ευρώ.

Παρατήρησα  ότι  αυτό  το  μήνα  είχα  την  ίδια  μέρα  από  τη  microsoft  δύο  χρεώσεις  δηλαδή  στις  14-10-21  και  ώρα  15.30  το  ποσό  των  9,99 ευρώ  και  αντιστοίχως  στις  16.45  πάλι  το  ίδιο  ποσό ....

Δεν  έχω  επικοινωνήσει  ακόμα  με  microsoft  απλώς  ενημέρωσα  την  paypal  

Θα  ήθελα  μια  γνώμη  και  εάν  έχετε  κάποια  παρόμοια  φάση  σε  συνδρομές

Ευχαριστώ 

Δεν μου έχει τύχει προσωπικά. Ωστόσο, η MS έχει πολύ καλό support. Μπορείς να ψάξεις κάποιο live chat που έχουν και θα σου λύσουν κατευθείαν το πρόβλημα με refund, πολύ γρηγορότερα από το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Χαρίζεται πάσο ultimate για δωρεάν υπηρεσία για 14 ημέρες.

Το πρώτο pm θα λάβει απάντηση με τον κωδικό.

 Καλημέρες και πάλι 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυλογια για τους devs του Everspace 2 η συμφωνια για τη συμμετοχη του παιχνιδιου στο Game pass..

https://gamingbolt.com/everspace-2s-xbox-game-pass-deal-is-a-blessing-developer-says

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δε ξέρω πόσοι παρακολουθείτε το θέμα στις κονσόλες, αλλά παρόλο τα χαζά που έγγραφαν για τις τούρκικες κάρτες, εγώ σαν γενναίος αγόρασα και έβαλα 36 μήνες (3 χρόνια)gamepass ultimate με 94€ γιατί χθες που τα ψαχνα ήταν πιο φθηνά απότι να το πάρω από Βραζιλία. Οπότε παίξτε άφοβα Τουρκία.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...