Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιχνιδαρες εχει το game pass μην λεμε τωρα οτι δεν εχει παιχνιδια. Προσωπικα δεν μου αρεσει η νοοτροπια του file structure και οτι σε περιοριζει παρα πολυ δεν μπορεις να βαλεις reshade να βρεις που ειναι το save κτλ. Ειχε βαλει και RDR2 και Jedi fallen order και doom eternal. Τι καλυτερο να βαλει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως συμβουλη μου ειναι να μην παιζετε πχ. rdr2, witcher 3 και αλλα τετοια τεραστια σε διαρκεια παιχνιδια γτ σου "τρωνε" ολη την συνδρομη.

Καλυτερα off game pass αυτα

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει περίπτωση πρόσβασης στα game files; Θέλω να αντικαταστήσω το dlss dll αρχείο για το Doom Eternal στην έκδοση 2.2.10 που είναι η καλύτερη. Χλωμό ε;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Υπάρχει περίπτωση πρόσβασης στα game files; Θέλω να αντικαταστήσω το dlss dll αρχείο για το Doom Eternal στην έκδοση 2.2.10 που είναι η καλύτερη. Χλωμό ε;

Κάποιο παλικάρι είχε βρει τον τρόπο και το είχε γράψει εδώ, θέλει ψάξιμο...

Σε κανονικές συνθήκες όχι δεν έχουμε πρόσβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειχα κανει , μπορει να ημουν και εγω αυτος που ειχε γράψει το πως ,αλλα τωρα εχει περασει κανενας χρονος απο τοτε και δεν πολυ θυμαμαι , πρεπει να δωσεις δικαιώματα "διαχειριστή" σε αυτους τους φακελους αλλα η γνωμη  μου ειναι μην χασεις τον χρονο σου γιατι η ΜΣ το εχει χιλιοκλειδώσει προφανως για να μην μπορεις να επεμβεις και να παιξεις χωρις συνδρομη οποτε μπορει και μην λειτουργήσει αυτο που θες να κανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά και η ΕΑ και η Ubi έχουν συνδρομητικές υπηρεσίες αλλά έχεις πρόσβαση στα αρχεία. Απλά η MS είναι γτπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Ασε που αφήνει κατάλοιπα κάτι GB παρότι έχεις κάνει υποτίθεται unistall.

Και σβήνονται μόνο με powershell...

 

Τραγικό, δε το ήξερα καν ότι παίζει τέτοιο σκηνικό με τα UWP. Το καλό του να τους έχεις ρίξει μαύρο τόσα χρόνια.😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, ilos είπε

Τραγικό, δε το ήξερα καν ότι παίζει τέτοιο σκηνικό με τα UWP. Το καλό του να τους έχεις ρίξει μαύρο τόσα χρόνια.😁

Με τοσα χρήματα που σου γλυτώνει αν το αξιοποιείς(ειδικα με τις συχνες προσφορές του 1ευρώ),κυριολεκτικά χαλάλι για τέτοια πράγματα.

Άσε που καλά να είμαστε,θα πέσει ένα format μια και καλή με τον ερχομό των Windows 11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/7/2021 στις 8:27 ΠΜ, yiannis1991 είπε

Καλά και η ΕΑ και η Ubi έχουν συνδρομητικές υπηρεσίες αλλά έχεις πρόσβαση στα αρχεία. Απλά η MS είναι γτπ..

Εa και Ubi αν δεν κανω λαθος δίνουν μονο τα δικα τους παιχνιδια στις  συνδρομητικές υπηρεσίες , η Μς εχει και παιχνιδια αλλων εταιριων και αν μπορούσες να επέμβεις στους φακελους και να παίξεις με χακ εκτος συνδρομής θα μπορουσε να εχει και οικονομικες κυρωσεις για την Μς απο τις εταιριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πολύ ξηρασία έχει πέσει τους τελευταίους μήνες. Άντε να έρθει φθινόπωρο να αρχίσει να βγαίνει πράμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Πολύ ξηρασία έχει πέσει τους τελευταίους μήνες. Άντε να έρθει φθινόπωρο να αρχίσει να βγαίνει πράμα..

12 Minutes και Psychonauts 2 εχω σταμπαρει για αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, yiannis1991 said:

Πολύ ξηρασία έχει πέσει τους τελευταίους μήνες. Άντε να έρθει φθινόπωρο να αρχίσει να βγαίνει πράμα..

Απο τελος ιουλη εχει συνεχη ροη δυνατων τιτλων. Σημερα κατεβασα Last Stop, Raji, Atomicorps, cris tales και bloodroots. Ολα λιγο που επαιξα το καθενα μου αρεσαν. Απο βδομαδα εχουμε και το ascend, flight sim στο xbox και το omno. Και αυγουστο εχει hades, 12 minutes, psycho2, lemnis gate.

παραλληλα πηρα death door και εχω να τελειωσω το Outriders😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε εννοώ πιο "μεγάλα" games. Γενικά πάντως δεν βγαίνει τίποτα ΑΑΑ, όχι μόνο στο game pass. Από φθινόπωρο έρχονται τα FH5 και Halo..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...