Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Σημερα εχει κρασάρει 19 με 20 φορές, και το χειρότερο εχω φαει τοσο παιδεμα με το moonshine delivery και κρασαρε λιγο πριν το τελικό προορισμο, πραγματικα γ*** τη rockstar.

Εγω παντως που μπηκα το πρωι ολα καλα εκατσα κανα 2ωρακι  εκανα τα κουμαντα μου και βγηκα και delivery εκανα και daily Ολα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απ'τα ίδια, έχω να φάω crash κυριολεκτικά πάνω από 2μήνο, και παίζω 3-4 ώρες κάθε βράδυ. Είναι να τρελένεσαι με το πόσο ράντομλυ εμφανίζονται τα προβλήματα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο story δεν εχω φαει παντως τελευταια ουτε crash ουτε τετοιο framedrop εχω, θελει δουλεια ακομη και πολλα patches, μιας και τερματησα το pass πηρα τα οπλα και outfits που ηθελα, το αφηνω κανενα χρονο το online να ωριμασει καλα και πιανω το story γιατι εχω κορεστει με το online και ειναι βαρετο, συνεχεια τα ιδια και τα ιδια, μονο grind και ουσια μηδεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Στο story δεν εχω φαει παντως τελευταια ουτε crash ουτε τετοιο framedrop εχω, θελει δουλεια ακομη και πολλα patches, μιας και τερματησα το pass πηρα τα οπλα και outfits που ηθελα, το αφηνω κανενα χρονο το online να ωριμασει καλα και πιανω το story γιατι εχω κορεστει με το online και ειναι βαρετο, συνεχεια τα ιδια και τα ιδια, μονο grind και ουσια μηδεν.

το online δε παίζει να αλλάξει.. είναι φτωχό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα καινουριο saddle στο online και ξαφνικά εξαφανίστηκε το φως και το τσαντακι απ τον εξοπλισμό του αλογου που σημαίνει πρεπει να τα αγορασω απ την αρχη... τι ξεδιάντροποι ληστες Θεε μου.. για φτύσιμο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα δεν εχω camp αστεγος καταντησα ! 

Παω μια χαρα στο χαρτη το βλεπω μολις φτανω στο σημειο δεν εχει τιποτα , μαζευω μετα πραγματα για να τα δωσω στο χασαπη μου τιποτα δεν ειναι πουθενα , βγαινω ξαναμπαινω υπαρχει αλλα δεν υπαρχουν τα πραγματα , παιρω το βαγκον μαζευω παω να του τα δωσω και παλι εξαφανισμενος !!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟ ΖΩ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, spilios6 είπε

Εγω σημερα δεν εχω camp αστεγος καταντησα ! 

Παω μια χαρα στο χαρτη το βλεπω μολις φτανω στο σημειο δεν εχει τιποτα , μαζευω μετα πραγματα για να τα δωσω στο χασαπη μου τιποτα δεν ειναι πουθενα , βγαινω ξαναμπαινω υπαρχει αλλα δεν υπαρχουν τα πραγματα , παιρω το βαγκον μαζευω παω να του τα δωσω και παλι εξαφανισμενος !!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟ ΖΩ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και μετά μου έλεγες ότι άξιζε τα 40 και τα 50 και τα 60 ευρώ αυτό το παιχνίδι!

Το story άντε οκ....αλλά το online ακόμα και με τα 16.5 που έπαιζε τότε πάλι απάτη ήταν! 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και θιξατε τιμη με τα τεχνικα προβλήματα που εχει ακομα και με τη "ποιοτητα" του online🤮 αν το κοστολογουσα τωρα θα ελεγα πως δεν ειναι ουτε για τζαμπα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

online δεν εχω παει ακομα και χλωμο το βλεπω να μπαινω ποτε μη χάσω και τα save που εχω .. Απο οτι βλεπω μετρας και τα δαχτυλα σου μετα .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

online δεν εχω παει ακομα και χλωμο το βλεπω να μπαινω ποτε μη χάσω και τα save που εχω .. Απο οτι βλεπω μετρας και τα δαχτυλα σου μετα .

Μη μπεις ειναι αθλιο εως κακιστο το online, κατσε να ευχαριστηθείς το story, εγω δυστηχως εκανα το λαθος να αφιερωσω πολυ χρονο και εχω κορεστεί αρκετα σε γενικες γραμμες με το game με αποτελεσμα να το αφήσω για καιρο στην ακρη.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ

Ενταξει εννοείται πως εχει προβληματαρες αλλα ρε παιδια ειναι παιχνιδαρα, τα γραφικα του δεν υπαρχουν και μιλαω πουθενα.

Αν καποιος ειλικρινα εχει μια καλη καρτα γραφικων απολαμβανει το παιχνιδι, τα bug θα φτιαξουν με το καιρο και νομιζω πως επειδη η Rock ειναι μεγαλη εταιρια θα το υποστηριξει το παιχνιδι στο μελλον οποτε δεχτειτε το προς το παρον και βλεπουμε

Για την τιμη δεν θα πω κατι δικαιο εχετε για τα 60 αλλα υπαρχουν παιχνιδια που τα παιρνεις 100 και ειναι απαισια και υπαρχουν θησαυροι με 5-10 που περνας την ωρα σου ευχαριστα 

Εγω ειχα παει περυσι το Escape from Turkov που γινεται πανικος τωρα απλα και μονο επειδη το ξεκινησαν οι streamers, λοιπον το παιχνιδι ρε παιδια ειναι Beta 3 χρονια και μπηκε 4ος χρονος ειχα δωσει 35 και το πουλησα ειναι ζητημα να ειχα παιξει 20' συνολικα δεν ειχα ασχοληθει ποτε και μπαινουν τα προβατα το αγοραζουν επειδη το παιζει ο Shroud

Ξεφυγα απο το θεμα απλα για να πω οτι ειναι πολυ υποκειμενικο αν ειναι καλο ενα game

Αν περνας καλα και μπορεις να πληρωσεις ενα παιχνιδι 10 ή 100 ευρω αν περνας καλα δωστα αυτη ειναι η λογικη μου  και δεν μου περισευουν απλα πιστευω οτι το RDR2 θα ειναι κατι αντιστοιχο με το GTAV και θα κρατησει στο χρονο 

Εγω ειμαι αυτος που πριν κανα μηνα το ειχα βαλει για πωληση εδω μεσα 45 ευρω με αλλα 2 παιχνιδια και ενα παιδι μου ειπε 40 και δεν το εδωσα και εκλεισα την αγγελια λεω ας του δωσω μια ευκαιρια και ομως γνωρισα 2-3 παιδια και απλα χαζολογαμε για λιγο και περναω ομορφα οταν ειμαστε μεσα, αυτο θελω 

Συγνωμη αν κουρασα απλα ειπα τη γνωμη μου ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΑΤΑ 

Σι Γιου Ον Λαιν που λεμε και στο χωριο μου !

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο για την εξωπραγματική εμπειρία ανδροπρέπειας που σου προσφέρει η ιστορία του Single-Player σκέλους, το παιχνίδι αξίζει τα λεφτά του 100% ακόμα και full-price. Όλα τα υπόλοιπα είναι έξτρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καταρχας κατι που ξεχασα, το παιχνιδι το αγορασα 60 ευρω με και ηταν με αλλα 2 παιχνιδια μαζι max payne και L.A. Noire  

μπορει να ειναι παλια αλλα ειναι καλα παιχνιδια αν τα ειχε 10 ευρω εκαστως θα τα επαιρνες οποτε μανι μανι πεφτει στο 40αρι και παλι πολλα λεω κανονικα τα χρεωνει 15 το καθενα

Αλλο ειναι το θεμα το παιχνιδι το παιρνεις γιατι περα απο τα bug ειναι πολυ καλο, θα στρωσει υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spilios6 είπε

Παιδια καταρχας κατι που ξεχασα, το παιχνιδι το αγορασα 60 ευρω με και ηταν με αλλα 2 παιχνιδια μαζι max payne και L.A. Noire  

μπορει να ειναι παλια αλλα ειναι καλα παιχνιδια αν τα ειχε 10 ευρω εκαστως θα τα επαιρνες οποτε μανι μανι πεφτει στο 40αρι και παλι πολλα λεω κανονικα τα χρεωνει 15 το καθενα

Υπολογισε καλυτερα 3-4ευρω το ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θελω να το παρω εδω και καιρο το παιχνιδι αλλα περιμενα να φτιαξω πσ. Δεν γνωριζω αν εχει ξαναρωτηθει αυτην η απορια αλλα τωρα που εχω πσ, προτεινετε να το αγορασω στο steam ή κατευθειαν στο δικο τους launcher?  Καθως με GTAV σε φυσικη μορφη ειχε συνεχως προβληματα το launcher και δεν μου εκανε τα update ενω στο steam δεν αντιμετωπισα ποτε προβλημα περα του authentication απο steam σε rockstar.

 

Επεξ/σία από Diovall
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...