Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

χαχα

ναι ναι ελάτε έχω delivery έτοιμο από προχθές! 

 

2 ώρες πριν, spilios6 είπε

Γιατι δεν ερχεσαι και στη παρεα στο discord  μπας και τα πουμε live να μας πεις το κονε στη Rockstar ?

Ασε το main και ελα online και συ

https://discord.gg/EANpAr

Παίζουμε που και που 3 φίλοι μαζί αν βρούμε χρόνο για online και μπαίνουμε στο ts μας. Αλλιώς αράζουμε.

Θα τους πω για τις αποστολές και τα φράγκα αν ψηθούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζει μην ασχολεισαι ξαναδοκιμασε αργοτερα ολο το απογευμα παλεψα αλλα τιποτα 

και να μπει στο game εννοω στο μενου μετα δεν σε βαζει στο gmae για κανενα λογο

ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΟΥΡΔ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spilios6 είπε

δεν παιζει μην ασχολεισαι ξαναδοκιμασε αργοτερα ολο το απογευμα παλεψα αλλα τιποτα 

και να μπει στο game εννοω στο μενου μετα δεν σε βαζει στο gmae για κανενα λογο

ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΟΥΡΔ...

όμορφα πράγματα δλδ... αυτό γίνεται συχνα; Και πιο παλια που είχα δοκιμάσει να μπω πάλι τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ 

Χθες και Σημερα δεν μου εχει ξανατυχει 3 μηνες 

και νομιζω οντως σε κανενα 

απλα bugs εχει αλλα αλλο να εχει και να παιζεις και αλλο να μην σε αφηνει καν να μπεις οπως τωρα

παντως εγω μπηκα επαιξα ενα μισαωρο πηρα τα daily Και βγηκα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, spilios6 είπε

ΟΧΙ 

Χθες και Σημερα δεν μου εχει ξανατυχει 3 μηνες 

και νομιζω οντως σε κανενα 

απλα bugs εχει αλλα αλλο να εχει και να παιζεις και αλλο να μην σε αφηνει καν να μπεις οπως τωρα

παντως εγω μπηκα επαιξα ενα μισαωρο πηρα τα daily Και βγηκα

σε ευχαριστω φίλε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, spilios6 είπε

ΟΧΙ 

Χθες και Σημερα δεν μου εχει ξανατυχει 3 μηνες 

και νομιζω οντως σε κανενα 

απλα bugs εχει αλλα αλλο να εχει και να παιζεις και αλλο να μην σε αφηνει καν να μπεις οπως τωρα

παντως εγω μπηκα επαιξα ενα μισαωρο πηρα τα daily Και βγηκα

Τελικά φίλε είχε και θέμα το windows firewall και μου το μπλόκαρε τώρα. Μόλις το έκλεισα. άνοιξε ο launcher και το game αμέσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα το online στο xbox one 3 μέρες τώρα, αξίζει να αγοράσω το outlaw pass? θα προλάβω να το μαξαρω πριν το βγάλουν σε 1 μήνα με 3 ώρες τη μέρα gameplay?

Σκεφτόμουν να αγοράσω τις 25 gold bars με 5 ευρώ που δίνει (one time offer) και να μαζέψω σιγά σιγά τις υπόλοιπες , και να το πάρω.

Αλλιώς να κρατήσω για το επόμενο pass (αν και όταν βγει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε μου, αν εχεις οντως χρονο να παιζεις ενα μηνα 3 ωρες ναι παρτο 

Ειναι πολυ χρησιμο ειδικα στην αρχη που εχει εκπτωτικα κουπονια και βοηθανε

Προσπαθησε οπωςδηποτε να κανεις τα daily και σε λιγο καιρο θα μαζευεις 4-5 μπαρες την ημερα οποτε δεν θα χρειαστει ποτε να ξαναπληρωσεις για να αγορασεις

Απλα μην χανεις τα daily missions

Επισης αμα θες μπες μαζι μας εχουμε μαζευτει ενα παρεακι 4-5 που κανουμε διαφορες αποστολες ολοι μαζι και παιρνεις μπολικα λεφτα , εσυ που εισαι νεο μελος θα σου χρησιμευσουν πολυ ετσι και αλλιως απλα συμμετεχεις δεν κανεις κατι και παιρνεις λεφτα μαζι μας 

Αν εχεις χρονο μπες εδω και αν πετυχεις καποιον ρωτα

https://discord.gg/EANpAr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Καλημερα φιλε μου, αν εχεις οντως χρονο να παιζεις ενα μηνα 3 ωρες ναι παρτο 

Ειναι πολυ χρησιμο ειδικα στην αρχη που εχει εκπτωτικα κουπονια και βοηθανε

Προσπαθησε οπωςδηποτε να κανεις τα daily και σε λιγο καιρο θα μαζευεις 4-5 μπαρες την ημερα οποτε δεν θα χρειαστει ποτε να ξαναπληρωσεις για να αγορασεις

Απλα μην χανεις τα daily missions

Καλημέρα, ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση!

Λες για τα daily για να μην χάσω το streak, το καταλαβαινω αυτο, αυτη τη στιγμή με casual gaming (πεφτει παντοφλα αλλιώς!) υπάρχει καποιος τρόπος να βγάλω γρήγορα gold και να ανεβάσω xp ?

Διάβαζα ότι καλός τρόπος είναι τα shodowns, αλλά που μπορώ να βρω ένα showdown?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσυ ειπες οτι θα παιζεις 3 ωρες πρωτα ρωτανε το αφεντικο και μετα μιλας ! ολοι τα ιδια περναμε

κοιτα τα daily φαντασου οτι κανεις εστω και 1 μονο και μονο για να κρατησεις το σερι, μπορει να σου παρει πχ 2' και κανεις logout, εγω στην αρχη τα σνομπαρα και ελεγα καλα ρε πως γινεται και εχουν ολοι τοσες μπαρες δε μπορει cheat ειναι  και ομως εχω 100+ τωρα και δεν τις κανω κατι απλα τις εχω

Για τα showdown πατας το L απο το keyboard μπαινεις στο μενου εκει βλεπεις και τα daily και καπου κατω εχει quick join και διαλεγεις 

δινουν λιγο XP και λιγα λεφτα ομως

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spilios6 είπε

εσυ ειπες οτι θα παιζεις 3 ωρες πρωτα ρωτανε το αφεντικο και μετα μιλας ! ολοι τα ιδια περναμε

κοιτα τα daily φαντασου οτι κανεις εστω και 1 μονο και μονο για να κρατησεις το σερι, μπορει να σου παρει πχ 2' και κανεις logout, εγω στην αρχη τα σνομπαρα και ελεγα καλα ρε πως γινεται και εχουν ολοι τοσες μπαρες δε μπορει cheat ειναι  και ομως εχω 100+ τωρα και δεν τις κανω κατι απλα τις εχω

Για τα showdown πατας το L απο το keyboard μπαινεις στο μενου εκει βλεπεις και τα daily και καπου κατω εχει quick join και διαλεγεις 

δινουν λιγο XP και λιγα λεφτα ομως αλλα 

Ωραία, άρα απλά θα συνεχίσω να κάνω ότι κάνω ούτως η άλλως και μόλις μαζέψω 15 gold bars πάω αγοράζω και τις υπόλοιπες 25 και το παίρνω!

Άμα δώσει και free το bounty hunter licence όπως λένε, τότε πάμε καλά νομίζω!

3 ώρες καταφέρνω και παίζω γιατί δουλεύει απόγευμα! Αλλά επειδή κι εγώ από δουλειά που γυρνάω το μεσημέρι, το πάω λίγο χαλαρά! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...