Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν παρεις το bounty hunter οντως δεν ξερω αν ισχυει se kaue μισσιον θα παιρνεις 0,16-0,26 μπαρα οποτε κανεις και τα daily και κατι γινεται 

αν δεις οτι δεν σε βγαζει ο χρονος και αργεις να μαζεψεις τις 15 τοτε μην παρεις πληρωσεις για τις αλλες 25 αν δεν προλαβαινεις γιατι το θεμα ειναι με το pass να φτασεις μεχρι Level 100 για να τις παρεις ξανα ολες πισω 

Αν ειναι να εισαι μικρο level μην τις παρεις για μενα γιατι δεν θα εχεις λεφτα αρα τι να τα κανεις τα κουπονια τα εκπτωτικα και αμα ληγουν συντομα κριμα θα ειναι 

εκτος αν θες οντως να τις παρεις και ισως να τις κραταγες για να παρεις το επομενο αμα βγει 

θα δεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος το main story και απο μένα ότι και να πω θα είναι λίγο το παιχνίδι το απόλαυσα ενάμισι μήνα 

τώρα, εννοείτε πως δεν θα γίνει uninstall γιατί εχω μπόλικα side missions και φυσικά το online αν και δεν είμαι

φαν των online όμως λέω να ασχοληθώ λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το story σήμερα. Νομίζω το παιχνίδι αυτό άλλαξε εντελώς τα στάνταρ στο single player story-telling  games. Προσωπικά το βλέπω περισσότερο σαν ένα animated mini series φανταστικής ποιότητας παρά σαν παιχνίδι. Η προσοχή στη λεπτομέρεια, το voice acting, οι μουσικές, τα πάντα. Αν μου λέγαν πριν από αυτό το παιχνίδι πως θα μπορούσα να "νοιαστώ" τόσο πολύ για gaming χαρακτήρες απλά θα γελούσα. Απίστευτο. Επίσης πρώτη φορά τον τελευταίο καιρό αγόρασα παιχνίδι κοντά στο full price, και με αποζημίωσε και με το παραπάνω. Τι να πω, qudos Rockstar.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν single player εμπειρία νομίζω είναι εύκολα μέσα στα top-5 όλων των εποχών, κυρίως θα έλεγα της ιστορίας του και των χαρακτήρων του. Πίστευα οτι δύσκολα η Rockstar θα μπορούσε να ξεπεράσει τη επική ιστορία του πρώτου Redemption ... και όμως το έκανε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο/σχετικό, και δε γνωρίζω αν έχει προταθεί πιο πίσω, αλλά όσους τους άρεσε το setting και η απόδοση της εποχής, μπορούν να δοκιμάσουν να παρακολουθήσουν τη σειρά του HBO, Deadwood, που αναφέρεται σε αυτή την εποχή. Τρομερή ποιότητα παραγωγής όπως πάντα από τo HBO με άριστο καστ. Είναι χαρακτήρων και αργή, δεν έχει τα action στοιχεία του story από το RDR2, αλλά θεωρείται από τις κορυφαιες όλων των εποχών από πολλούς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Άσχετο/σχετικό, και δε γνωρίζω αν έχει προταθεί πιο πίσω, αλλά όσους τους άρεσε το setting και η απόδοση της εποχής, μπορούν να δοκιμάσουν να παρακολουθήσουν τη σειρά του HBO, Deadwood, που αναφέρεται σε αυτή την εποχή. Τρομερή ποιότητα παραγωγής όπως πάντα από τo HBO με άριστο καστ. Είναι χαρακτήρων και αργή, δεν έχει τα action στοιχεία του story από το RDR2, αλλά θεωρείται από τις κορυφαιες όλων των εποχών από πολλούς. 

Αν εχει Southern accent την βλεπω χθες.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tsabasid είπε

Άσχετο/σχετικό, και δε γνωρίζω αν έχει προταθεί πιο πίσω, αλλά όσους τους άρεσε το setting και η απόδοση της εποχής, μπορούν να δοκιμάσουν να παρακολουθήσουν τη σειρά του HBO, Deadwood, που αναφέρεται σε αυτή την εποχή. Τρομερή ποιότητα παραγωγής όπως πάντα από τo HBO με άριστο καστ. Είναι χαρακτήρων και αργή, δεν έχει τα action στοιχεία του story από το RDR2, αλλά θεωρείται από τις κορυφαιες όλων των εποχών από πολλούς. 

Exactly cocksucker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς κάνουμε report στο online ρε παιδιά τους cheaters είναι ενας μ@@κας που δεν με αφήνει σε ησυχία 

ψάχνω εναν tresure map και έρχεται δίπλα μου τον πυροβολώ όμως δεν σκοτώνετε λογικά έχει cheat 

και θέλω να τον κάνω report.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2020 στις 8:50 ΠΜ, spilios6 είπε

αν παρεις το bounty hunter οντως δεν ξερω αν ισχυει se kaue μισσιον θα παιρνεις 0,16-0,26 μπαρα οποτε κανεις και τα daily και κατι γινεται 

αν δεις οτι δεν σε βγαζει ο χρονος και αργεις να μαζεψεις τις 15 τοτε μην παρεις πληρωσεις για τις αλλες 25 αν δεν προλαβαινεις γιατι το θεμα ειναι με το pass να φτασεις μεχρι Level 100 για να τις παρεις ξανα ολες πισω 

Αν ειναι να εισαι μικρο level μην τις παρεις για μενα γιατι δεν θα εχεις λεφτα αρα τι να τα κανεις τα κουπονια τα εκπτωτικα και αμα ληγουν συντομα κριμα θα ειναι 

εκτος αν θες οντως να τις παρεις και ισως να τις κραταγες για να παρεις το επομενο αμα βγει 

θα δεις

Καλησπέρα και πάλι! 

Πληροφοριακά και για λίγο brag, έχω καταφέρει από τότε που σε ρώταγα:

  • αγορά του Outlaw Pass 2 και lvl 52 πλέον
  • δωρεάν το Bounty Ηunter role όπως και όλο το community( new players)
  • δωρεάν το Collector role ακόμα δεν ξέρω γιατί, άλλα δε με χάλασε!
  • αγορά του Trading role me 10 gold 
  • αγορά του Moonshine role me 18 gold με την έκπτωση 25% που έχει αυτί την εβδομάδα

Όλα αυτά με 5 ευρώ για αγορά των 25 gold(one time only offer).

Πήρα 10 gold γιατί ενεργοποίησα το 2 step verification και πλέον έχω log in streak 13 μέρες!

Το έχω πάει μπάλα αλλά έχει πέσει και πολύ παντόφλα! 😅

Να είσαι καλά για τις συμβουλές σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο παίχτης ανερχόμενη δύναμη ! Το collector και γω τσάμπα το πήρα επειδή είχα συνδεσει το λογαριασμό με το amazon prime που ήταν ένα μήνα free. 

Καποια στιγμή έλα και στη παρέα μας στη discord όλο και κάποιον θα πετύχεις 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, spilios6 είπε

Ωραιος ο παίχτης ανερχόμενη δύναμη ! Το collector και γω τσάμπα το πήρα επειδή είχα συνδεσει το λογαριασμό με το amazon prime που ήταν ένα μήνα free. 

Καποια στιγμή έλα και στη παρέα μας στη discord όλο και κάποιον θα πετύχεις 

Κάνε ένα link το discord αν σου είναι εύκολο! Παίζω Xbox όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...