Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Τι εννοείς κουτσουλιά; I love that horse. Είναι το γρηγορότερο άλογο μέχρι εκείνα που μπορείς να αγοράσεις στο τέλος του παιχνιδιού. Και είναι και πολύ όμορφο.

Εννοεί ότι όταν το καβαλάει ο Arthur φαίνεται σαν pony. Θα συμφωνήσω, το πρώτο μαύρο thoroughbred που δίνει η ultimate edition είναι το πιο όμορφο/καλύτερο. Η ταχύτητα άλλωστε δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 minutes ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Εννοεί ότι όταν το καβαλάει ο Arthur φαίνεται σαν pony. Θα συμφωνήσω, το πρώτο μαύρο thoroughbred που δίνει η ultimate edition είναι το πιο όμορφο/καλύτερο. Η ταχύτητα άλλωστε δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία.

Α οκ δεκτό. Εγώ νομίζω έχω mod που το κάνει να είναι μεγαλύτερο και να φαίνεται πιο νορμάλ, αλλά εμένα μου αρέσει tbh.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Εννοεί ότι όταν το καβαλάει ο Arthur φαίνεται σαν pony. Θα συμφωνήσω, το πρώτο μαύρο thoroughbred που δίνει η ultimate edition είναι το πιο όμορφο/καλύτερο. Η ταχύτητα άλλωστε δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία.

Δυστυχώς εκεί που δεν το περίμενα έφαγα ενέδρα, από το πουθενά με περικύκλωσαν και πέθανε...

Θυμάμαι έμεινα με τη σέλα στα χέρια μέχρι τον κοντινότερο σταύλο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, just getting started είπε

Δυστυχώς εκεί που δεν το περίμενα έφαγα ενέδρα, από το πουθενά με περικύκλωσαν και πέθανε...

Θυμάμαι έμεινα με τη σέλα στα χέρια μέχρι τον κοντινότερο σταύλο 😂

Την πρώτη φορα που έχασα άλογο ήταν από τρένο. Ήταν τόσο τραυματική η εμπειρία, που από τότε άμα πέθαινε για οποιονδήποτε λόγο reload χωρίς δεύτερη σκέψη και ας ήταν ώρες πριν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να αλλάξω άλογο. Ένα καφέ είχα πάρει στην αρχή και το είχα κάνει εντελώς καγκουριά, με χρυσή σέλα και χαλινάρια, και όλα χρυσά γενικά :P

Ποιο το νόημα να αλλάξεις άλογο; Είναι πιο γρήγορα τα άλλα ή έχουν περισσότερη αντοχή; Ή απλά aesthetics;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, just_a_dude είπε

Εγώ πάντως δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να αλλάξω άλογο. Ένα καφέ είχα πάρει στην αρχή και το είχα κάνει εντελώς καγκουριά, με χρυσή σέλα και χαλινάρια, και όλα χρυσά γενικά :P

Ποιο το νόημα να αλλάξεις άλογο; Είναι πιο γρήγορα τα άλλα ή έχουν περισσότερη αντοχή; Ή απλά aesthetics;

Αν θες να πας για τα challenge με το αλογο θα χρειαστεις το πιο γρηγορο. Εγω ειχα παρει το πιο γρηγορο στο παιχνιδι προς το τελος που εκανα τα challenge θελει να διασχισεις πολλα μερη απο μερος σε μερος σε λιγα λεπτα οποτε τα πιο βαρια αλογα που ειναι για μαχες δεν κανουν. Εχει παντως πανεμορφα αλογα το πρωτο μου το ειχε πατησει τρενο μετα εμαθα ομως. Γενικα ειναι υπερπαιχνιδαρος και το καθετι θελει το χρονο του για να εχεις το απολυτο. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πως σας το πάτησε το τρένο; χαχαχ. Εγώ μια φορά έπεσα από ένα γκρεμό και το άλογο έμεινε τεζα κάτω, αλλα ευτυχώς μετά από λίγο σηκώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, just_a_dude είπε

καλά πως σας το πάτησε το τρένο; χαχαχ. Εγώ μια φορά έπεσα από ένα γκρεμό και το άλογο έμεινε τεζα κάτω, αλλα ευτυχώς μετά από λίγο σηκώθηκε.

Πηγα παρκαρα στη valentine στο σταθμο να παρω τα γραμματα μου δεν ειδα οτι το αφησα πανω στις ραγες. Ε μολις πηγα να βγω βλεπω ερχεται το τρενο απο δεξια. Κανω να δω το αλογο δεν προλαβα μετα εψαχνα αλλο. Απο τοτε προσεχα το εβαζα παντα εκει που βαζουν τα αλογα με το λουρακι του λεω δεν την ξανα παταω. Ηταν πολυ αρχη ομως μολις λιγες ωρες στο παιχνιδι. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εγώ πάντως δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να αλλάξω άλογο. Ένα καφέ είχα πάρει στην αρχή και το είχα κάνει εντελώς καγκουριά, με χρυσή σέλα και χαλινάρια, και όλα χρυσά γενικά :P

Red Dead Underground κατάσταση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μια φορά έτρεχα με το άλογο κομμάτια και στουκαρα σε ένα δέντρο και πέθανε το καφέ που είχα από την αρχη.

Τώρα έχω ένα άσπρο με μαύρες βούλες που είναι αδύνατο σαν τον Στάθη Ψάλτη.

Επεξ/σία από Fronimitis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...