Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το GTA V ήταν 7 DVDs οποτε το RDR2 αν έβγαινε σε retail με όλο το παιχνίδι μέσα θα χρειάζοταν το λιγότερο 13 DVDs για να διευκολύνουν κάπως τη κατάσταση θα μπορούσαν να βάλουν 3-4 έστω και τα υπόλοιπα με download. Το κακο είναι ότι οι μέρες περνάνε και δεν ακούμε για retail και ανυσηχω όλο και πιο πολύ ότι δε θα ρθει σε φυσική μορφή  θέλω όσο τπτ να κάνω λάθος. Το download δε θα αποτελούσε πρόβλημα με 12mb/s download θα το κατέβαζα σε 3.5 ωρες αν είναι 150gb. Αλλα δεν μου αρέσει να δίνω τόσα λεφτά και να μη το έχω κουτατο όπως και να έχει θέλω να το ξανατερματισω σε ultrawide monitor με 60καρε ακατεβατα και high settings όποτε στο τέλος είναι σίγουρο ότι θα υποκύψω και θα το αγοράσω είτε βγει είτε όχι retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, insaneblyat είπε

Το GTA V ήταν 7 DVDs οποτε το RDR2 αν έβγαινε σε retail με όλο το παιχνίδι μέσα θα χρειάζοταν το λιγότερο 13 DVDs για να διευκολύνουν κάπως τη κατάσταση θα μπορούσαν να βάλουν 3-4 έστω και τα υπόλοιπα με download. Το κακο είναι ότι οι μέρες περνάνε και δεν ακούμε για retail και ανυσηχω όλο και πιο πολύ ότι δε θα ρθει σε φυσική μορφή  θέλω όσο τπτ να κάνω λάθος. Το download δε θα αποτελούσε πρόβλημα με 12mb/s download θα το κατέβαζα σε 3.5 ωρες αν είναι 150gb. Αλλα δεν μου αρέσει να δίνω τόσα λεφτά και να μη το έχω κουτατο όπως και να έχει θέλω να το ξανατερματισω σε ultrawide monitor με 60καρε ακατεβατα και high settings όποτε στο τέλος είναι σίγουρο ότι θα υποκύψω και θα το αγοράσω είτε βγει είτε όχι retail

Δεν αποτελει για σενα προβλημα γιατι για τη πλειοψηφια δεν τυγχανει να εχουν ολη τοσο εξωφρενικα γρηγορη ταχυτητα στο ιντερνετ οπως τη δικη σου, αν ειναι να εβγαζαν 50 dvd χιλιες φορες digital γιατι επισης δεν εχει σχεδον κανεις bluray driver στο pc του για ευνοητους λογους και τελος δεν χρειαζεται να δωσεις ''τοσα λεφτα'' απλως περιμενεις να πεσει αρκετα η τιμη του (pc ειναι) και τοτε το αγοραζεις.

Ολα γινονται και για ολα υπαρχουν λυσεις αρκει να σκεφτεσαι πρακτικα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει άνθρωπος που έχει download 12 mbyte/sec; Εγώ το μέγιστο που έχω πιάσει σπίτι είναι 2.4 κάποτε που είχα ΟΤΕ. Εκτός και αν μιλάμε για τίποτα συνδέσεις που δίνεις 70€ το μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, daredevil1 είπε

Υπάρχει άνθρωπος που έχει download 12 mbyte/sec; Εγώ το μέγιστο που έχω πιάσει σπίτι είναι 2.4 κάποτε που είχα ΟΤΕ. Εκτός και αν μιλάμε για τίποτα συνδέσεις που δίνεις 70€ το μήνα.

11 mb/s έχω και εγώ με 100vdsl και 29ε τιμή. Δεν ειναι ούτε τόσο παραξενο ούτε τόσο ακριβά πλέον.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πιάνω 20MB/s και πάει μέχρι 25 θεωρητικά αν φτιάξω τα καλώδια αλλά φυσικά είναι ακριβό, 55€/μήνα.

Εγώ ήθελα να έχει μιά κουτάτη έκδοση με κάνα μπιχλιμπίδι όπως είθχε στο ps4. Ας είχε και κωδικό steam το κουτί.

 

 

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

~11 φτάνεις με 100άρα VDSL.

Εγώ με 100vdsl πιάνω 94-95 στον έλεγχο και έχω δει πολλές φορές το 12αρι δλδ σε υπηρεσίες και σε site με καλές υποδομές είναι στανταρακι  (steam origin Nvidia κλπ κλπ)

1 ώρα πριν, toutsos είπε

11 mb/s έχω και εγώ με 100vdsl και 29ε τιμή. Δεν ειναι ούτε τόσο παραξενο ούτε τόσο ακριβά πλέον.. 

29€ στον ΟΤΕ;

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, insaneblyat είπε

Εγώ με 100vdsl πιάνω 94-95 στον έλεγχο και έχω δει πολλές φορές το 12αρι δλδ σε υπηρεσίες και σε site με καλές υποδομές είναι στανταρακι  (steam origin Nvidia κλπ κλπ)

29€ στον ΟΤΕ;

forthnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

Για να μπω στα του παιχνιδιου επιτελους εγω εκανα απο τη Rockstar την παραγγελια ηδη και αμεσως με εβαλε να διαλεξω αλλα 2 games 

Ασχετα του ποσο παλια ειναι ειναι πολυ ομορφα και τα 2 (Max Payne και LA Noire) , αν σεκφτεις οτι με 60 ευρω πηρα 3 games original ειναι μια χαρα τιμουλα

Πηρα την Special version γιατι νομιζω ειναι περιττά αυτα που εχει η Ultimate τουλαχιστον για μενα 

Θελει καποιος να μας πει για τις version κατι σχετικο ? Ας αφησουμε τις ταχυτητες συνδεσης δεν εχει νοημα να συνεχισουμε αυτη την κουβεντα  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι φτωχή η ενημέρωση 

Γενικά εχεις καταλαβει αν θα ειναι single και θα εχει επιλογή το multiplayer ή θα ειναι extra και θα πληρωνουμε παλι ?

Μου ειπε ενας φίλος η εκδοση με τα 60 (Special) που πηρα δεν εχει Online αλλα νομιζω εχουν και οι 2  απλα η 75αρα ειναι για μερακληδες απλα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας μπατζανάκης του μπατζανάκη της ξαδέρφης μου,μου είπε!
αλήθεια τώρα; ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ να λείπει βασικό κομμάτι παιχνιδιού από διαφορετικές εκδόσεις(basic-premium-elite) ;
Και όχι τίποτα,μας μεταφέρετε και την παπάτζα που σας λένε,για να νευριάζουμε εμείς Κυριακάτικα!
 

το παιχνίδι (main story)είναι μόνο single player.
Ότι έχει το online mode είναι άλλο ξέχωρο. (που να σας πω την αλήθεια, ήταν ή είναι τρελά bugαρισμένο στο ps4 και τελείως αδιάφορο-τουλάχιστον τελευταία φορά που έπαιξα online ήταν τον Απρίλη). Εύχομαι να χει αλλάξει αυτό ή να βγουν έξτρα πράματα όταν κυκλοφορήσει και στο pc..

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...